پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو – صفحه اصلی

با این حال وجود گزینههای متعدد و مختلف برای خرید خودرو موجب شده تا انتخاب خودرو مناسب برای خریداران سختتر شده و خرید خودرو تبدیل به تصمیمی دشوار شود. برخلاف کشورهای پیشرفته که ماشین یک کالای مصرفی است، در ایران ماشین وسیلهای به عنوان سرمایه تلقی شده و بعد از خرید خانه، وسایل نقلیه از مهم ترین بخشهایی است که افراد به سرمایه گذاری در آن می پردازند. شما می توانید بعد از انتخاب کردن ردیاب موردنظرتان و نصب آن بر روی خودرو، اپلیکیشن مخصوص موقعیت یابی را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت به موقع عوارض سالیانه جریمهای معادل ۲ درصد به ازای هر ماه در نظر گرفته میشود که این مبلغ به عوارض سال بعد خودرو اضافه خواهد شد. از آنجایی که این عوارض توسط شهرداری از شهروندان دریافت میشود به نام عوارض شهرداری نیز شناخته میشود.

خسارت مالی: هزینهای است که برای جبران خسارت مالی وارد شده بر خودرو و اموال افراد زیان دیده پرداخت میشود. روش اول: انتخاب نوع خودرو که در این بخش می توانیم با انتخاب نوع خودرو از لیست مربوطه و یا وارد نمودن شماره شاسی(VIN) خودرو اقدام نماییم.سپس انتخاب گروه کالای مربوط به خودروی انتخابی و پس از آن انتخاب قطعه مورد نظر و در پایان کلیک بر روی دکمه جستجو و نمایش قیمت قطعه انتخابی صورت می پذیرد. شماره پلاک و شماره VIN خودرو خود را وارد کنید و عوارض سالیانه را استعلام بگیرید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. عصر خودرو- مرکز پاسخگویی ایرانخودرو به عنوان برجستهترین و پیشرفتهترین مرکز موجود در کشور با پیادهسازی الزامات استاندارد بینالمللی مرکزتماس با مشتری، موفق به اخذ گواهینامه ISO۱۸۲۹۵شد. هفته گذشته رئیس دولت سیزدهم در یک بازدید سرزده از خط تولید و انبارهای ایرانخودرو دستوراتی معروف به «8فرمان» در حوزه خودرو صادر کرد. آنچه مشخص است دیدار روسای جمهور پیشین از شرکتهای خودروساز بیشتر در راستای راهاندازی یا رونمایی از خودرویی جدید بوده، این در شرایطی است که حضور سرزنده رئیسی در ایرانخودرو و صدور فرمان ۸مادهای وی، به نوعی تبیینکننده سیاستهای خودرویی دولت سیزدهم تلقی میشود.

گاهی زیاد بودن روشهای پرداخت باعث سردرگمی میشود و یکی از سوالات اصلی کاربران این است که عوارض خود را کجا پرداخت کنیم یا اینکه کدام روش برای ما بهتر است؟ می توان گفت اصلی ترین کار ردیاب خودرو فعلی خودرو می باشد. برای مثال سیستم ترمز ABS را در دنیا یک شرکت آلمانی به نام بوش اختراع کرده است و این شرکت به دلیل تحریم نمیتواند با ایران کار کند و قطعات دیگری جایگزین کردهاند. با این وجود؛ متغیرها در بازار خودرو زیاد است و نمیتوان نظر دقیقی داد، همین موضوع به رفتار خریدار، فروشنده و دلال جهت داده و منتج به افزایش قیمت میشود. تردد در این آزادراهها توسط دوربین های مستقر در مسیر ثبت میشود و ترددکنندگان ملزم به پرداخت این عوارض هستند. عصر خودرو- اولین واریز سهمیه بنزین یارانهای در کیش در حالی برای برخی از مشمولان، صورت نگرفته که دلیل آن به عدم ثبت یا تمدید کیشوندی افراد برمیگردد.

مسئله مهمی که در اجاره کردن اتومبیل فارغ از اینکه ماشین ایرانی باشد یا یک اتومبیل لوکس و گرانقیمت خارجی وجود دارد، با راننده یا بدون راننده بودن ماشین است. آگاهی از قیمت خودرو دست دوم و کارکرده، یک چالش جدی برای بازار پرتلاطم خودروی ایران است؛ چراکه دیگر یک قیمت اعلامی و سراسری وجود ندارد تا خریداران و فروشندگان بتوانند با استناد به آن قیمت گذاری خودرو، ماشین خود را معامله کنند. یکی دیگر از خدمات وبسایت ماشین بانک، امکان کارشناسی خودرو قبل از انجام معامله خودرو میباشد. خدمات کارشناسی ماشین بانک توسط تکنسینهای حرفه ای که دارای سالها تجربه هستند صورت می پذیرد. به همین دلیل یکی از موارد بسیار مهم قبل از خرید خودرو کارکرده که باید مد نظر قرار گیرد، کارشناسی فنی و رنگ و بدنهی خودرو است. یکی از انواع اتاق ها که کمتر دیده شده است اما شاید رنگ زیادی در زندگی تمام مردم داشته باشد، کابینی به نام Crew Cab است که به معنای اتاق خدمه می باشد. اما در بازار خودرو امروز، هر فرد می تواند با یک بودجه مشخص از بین گزینه های مختلف و بر اساس معیار و سلیقه خود خودرو مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید