ورود به سایت ایران خودرو Ikco.ir – راهنمای ثبت نام

پوشش ایاب و ذهاب: اگر خودرو به دلیل حادثه قابل استفاده نبوده و برای تعمیر در تعمیرگاه متوقف باشد، روزانه به مدت ۳۰ روز مبلغی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به بیم گذار پرداخت میشود. پس در هر بازه زمانی که شرکت ایران خودرو طرح فروش ارائه داده باشد، با استفاده از این اطلاعات به حساب کاربری تان وارد شده و نسبت به ثبت نام در قرعه کشی خودرو مورد نظرتان اقدام نمایید. کماکان این امکان برای منتخبان طرحهای قبلی ایرانخودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبتنام کنند. مفاصا حساب در تعریف به معنی اعلام تسویه کردن است که برای امور مالیاتی، بیمه، سهام و خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. اولین بخش این فرم شامل وارد کردن شماره شبا بانکی می باشد. سپس اطلاعات آدرس محل سکونت که شامل کد منطقه، کد پستی، نشانی، کوچه و پلاک می شوند را هم وارد نمایید. در این قسمت از شما درخواست می شود نام کاربری که همان کد ملی است و کلمه عبور خود را در جایگاه مشخص شده قرار داده و به این سامانه وارد شوید. بعد از این که دو مرتبه در کادرهای مشخص شده شماره شبا را وارد کردید، تیک مربوط به تایید آن را هم در قسمت پاییت بزنید.

زیرا در وهله اول، هنگامی که شما قصد خرید خودرو جدیدی از این شرکت را دارید، باید نمایندگی تحویل آن را هم مشخص کنید. در نهایت شماره تلفن ثابت، پیش شماره آن و آدرس ایمیل خود را هم در جایگاه مشخص شده قرار دهید تا فرم ثبت نام تکمیل گردد. در ادامه باید تیک مربوط به عبارت های « مالك خودرو نیستم و پلاك انتظامی فعال خودرو به نام خود ندارم» و « دارای گواهینامه رانندگی خودرو می باشم» را هم فعال کرده و شماره گواهینامه تان را در کادر مشخص شده قرار دهید. در این قسمت باید شماره شبا کارت بانکی که به نام خودتان است و قصد دارید برای خرید محصوالات ایران خودرو از طریق آن هزینه را بپردازید، وارد کنید. اما در صورتی که تا کنون در سایت این شرکت ثبت نام نکرده اید، باید از قسمت پایین این پنجره بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک نمایید. ۲بعد از وارد شدن به صفحه اصلی این سایت، در قسمت بالای آن منویی را مشاهده خواهید کرد که خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهد. در این سمت باید از منو موجود در بالای صفحه بر روی گزینه «ورود کاربر» کلیک نمایید. با ورود به صفحه اصلی سایت این شرکت منویی را در بالای صفحه مشاهده می کنید که گزینه های متعددی در آن قرار دارد.

دلیل آن هم تقاضای بالای افراد برای خرید خودروهای این شرکت با قیمت کارخانه می باشد. متقاضیان در صورت دارا بودن این شرایط، باید این موضوع را در وب سایت ایران خودرو اعلام نمایند؛ در غیر این صورت امکان خرید محصولات این شرکت وجود نخواهد داشت. کلمه عبور جهت ورود به سایت ایران خوردو باید شامل اعداد، حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و حداقل یک علامت غیر از حرف و عدد صفحه کلید باشد. ۳در مرحله بعد وارد بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو شده و صفحه ای به شکل زیر را مشاهده می کنید. اولین مرحله از طرح فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با ارائه ۴ محصول امروز ۱۲… اما سایر بخش های این سامانه هم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خدمات متنوعی را به شما ارائه می کنند. در بخش قبل نحوه ورود به این سامانه را برای شما بیان کرده ایم. جیلی مالکیت شرکت ولوو را در اختیار دارد و همچنین در چند پروژه ارتباطات نزدیکی با شرکت دایملر دارد.

عصر خودرو- بی تردید، شرکت جیلی به لحاظ فنی یکی از پیشرفتهترین خودرسازان چین محسوب می شود. عصر خودرو- روز گذشته، رئیسجمهور در دیداری سرزده از شرکت ایرانخودرو، فرمان ۸مادهای برای ساماندهی و تحول خودرو صادر کرد. یا مشکلات ناشی از محصولاتی را که از این شرکت تحویل گرفته اند، در میان بگذارند. همان گونه که در بخش های قبل هم اشاره کردیم، ثبت نام در سایت ایران خودرو تنها برای بار اول الزامی است. تخفیف نقدی: این تخفیف مربوط به پرداخت نقدی حق بیمه است و در تمام شرکتها 10 درصد در نظر گرفته میشود. اگر مهمان بسیار مهمی داشته باشید و بخواهید او را از فرودگاه تا مقصد مورد نظر مشایعت کنید و در حقیقت برایش سنگ تمام بگذارید، اجاره یک خودرو لوکس در شان شما و مهمانتان هم از دلایل بسیار مهم کرایه اتومبیل خواهد بود. ابتدا کلمه عبور مورد نظر خود را وارد نموده و آن را تایید کنید. فایل مفاصا حساب عوارض سالیانه خودرو از طریق سامانه قبضینو نیز قابل دریافت است و به سادگی میتوانید فایل پی دی اف آن را دریافت کنید. هم چنین اطلاعات اعضای هیئت مدیره هم از این طریق قابل دسترسی است و کاربران می توانند شناخت بیش تری نسبت به رئسای شرکت ایران خودرو به دست آورند.

دیدگاهتان را بنویسید