نتایج زنده فوتبال ایران و جهان – فوتبال 11

با اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال علیرضا مرادی در کنار حسین مرادی و محمدحسین زاهدی فر برای پرسپولیس و نفت آبادان قضاوت خواهند کرد و حیدر شکور نیز ناظر بازی است. من دیروز دیدم که یزدانی عکسی در کنار صادق بارانی ، بازیکن ملوان منتشر کرد که مشخص شد یزدانی هم قرار است به این تیم برود. غیاثی افزود: نگاه این دوره از شورا ورزش در کنار فرهنگ است تا نوجوانان به لحاظ فرهنگی و اعتقادی نیز پرورش یابند. محمدرضا مهدوی ، پیشکسوت فوتبال درباره کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف مواد اعتیاد آور در نوجوانان گفت : چهره های شناخته شده همچون فوتبالیست ها می توانند از ظرفیت محبوبیت خود در میان جامعه استفاده کنند. با نتایجی که تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گرفته، انتظارات به قدری بالا رفته که با مساوی و برد و نتایجی از این دست، مردم و حتی خود بازیکنان راضی شوند. در هشت منطقه مشهد کمپهایی ایجاد خواهد شد که در حال حاضر یکی از کمپها در محله نوده به بهرهبرداری رسیده که علی حقدوست، پیشکسوت فوتبال مشهد، بازیکنان را در آن نقطه آموزش داده و تربیت میکند.

علی دایی ، اسطوره فوتبال ایران به شروع جنگ در اوکراین واکنش نشان داد. سرمربی پرسپولیس نیز به جنگ در اوکراین واکنش نشان داد. به نقل از سایت dha، سرمربی کایسری گفت: اوضاع حسینی و مامه تیام وخیم است و این دو بازیکن را در اختیار نداریم. درست است که بازی تشریفاتی بود اما با آن اخراج بچه ها تحت فشار قرار گرفتند و اگر من اخراج نمیشدم میتوانستیم گل های بیشتری بزنیم و تعویض های تیم هم تغییر میکرد و بازیکنانی که کمتر بازی کردهاند شانس بازی داشتند اما با این اخراج شرایط به هم ریخت. بچه ها و آقای اسکوچیچ بعد از بازی سعی کردند دلداری بدهند اما تجربه ای شد که از این به بعد بیشتر حواسم جمع باشد که چنین اتفاقاتی رخ ندهد چون کارهایی به این شکل زحمات یک مجموعه را زیر سوال میبرد. هادی شکوری پیشکسوت آبی های پایتخت با انتقاد از واکنش شاگردان مجیدی به حواشی بازی های استقلال به آن ها هشدار داد که نباید وارد حاشیه شوند. باشگاه استقلال به دنبال این است تا قبل از دربی بازیکن خارجی مدنظرش را جذب کند.

زهره هراتیان رئیس ایفمارک مدعی شد که مدیرعامل استقلال با او تماس گرفته تا آمانوف خارج از ایران در تست پزشکی شرکت کند و آبی ها هزینه کم تری برای سفرش پرداخت کنند. تلاش خواهیم کرد برای معرفی خدمات رایگان بهزیستی به عموم مردم دیدار دوستانه ای بین تیم سرخابی ها ، تیم ۹۸ و دیگر تیم های این چنینی برگزار کنیم. آخی گوگولی مگولی ها . یک کفش پوما قرمز بود و من وقتی اولین بار آقا کریم را دیدم گفتم اگر این کفش را دارید به من بدهید اما کفش را نداشت و در دسترس نبود. بادامکی تصریح کرد: درست است که بخش خصوصی باید پای کار بیاید اما مدیران بخش خصوصی از هیات فوتبال استان و پیشکسوتان فوتبال خراسان باید کمک بگیرند. فک کردن نظام وظیفه خونه ی عمه شون راحت هر کار خلافی رو انجام میده. بازیکن و مربی سابق تیم سپاهان میگوید افت سپاهان یک مساله کاملا طبیعی است که برای هر تیمی در طول فصل رخ میداد.

مدافع تیم ملی ایران که در بازی مقابل امارات با دریافت دو کارت زرد از زمین بازی اخراج شد، در بخشی از صحبت هایش درباره این اخراج هم صحبت کرد و در ادامه نیز پرسپولیس را شانس اول قهرمانی دانست و گفت این تیم قطعا برنده دربی خواهد بود. مدافع سابق پرسپولیس سپس درباره شرایط تیم سابقش در لیگ بیست و یکم عنوان کرد: بازی های لیگ ایران را تا جایی که سر تمرین و بازی نباشیم میبینم. سر انجام پس از بیست هفته یحیی در لیست خود یک مهاجم خارجی دارد و رقابت خط حمله بیشتر میشود. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی یکشنبه پیش رو در هفته بیست و دوم لیگ برتر میهمان صنعت نفت آبادان است که حریف سه بازیکن خود را در اختیار ندارد. به بررسی روزنامه های ورزشی یکشنبه ۸ اسفند ماه می پردازیم. به بررسی روزنامه فرهیختگان ورزشی می پردازیم. پرسپولیس در حالی به مصاف صنعت نفت خواهد رفت که انتخاب دروازهبان به مهمترین چالش یحیی گلمحمدی تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید