مشخصات، قیمت و خرید عینک طبی مردانه و زنانه کاپا مدل 19061

مضرات پرتو فرابنفش خورشید شامل دو دسته است؛ یک دسته مضرات کوتاهمدت شامل التهابات و قرمزی چشم، آبریزش، کاهش کیفیت بینایی، ایجاد ظاهر ناخوشایند، جمعشدگی چشمها و سوختگی تشعشعی ملتحمه و قرنیه چشم است و دسته دوم باعث عوارض درازمدت مانند آب مروارید، ناخنک چشم و دژنراسیون مرکز بینایی میشود . مردم به اشتباه عینک طبی را وسیله درمانی و عینک آفتابی را وسیله زینتی قلمداد میکنند در صورتی که عینک آفتابی یک نوع عینک طبی است که با جذب اشعه زیانبار به سلامت بینایی، جلوگیری از سوختگیها و التهابات قرنیه چشم و جلوگیری از برخی سردردها کمک میکند. از طرفی اگر جزو افرادی هستید که ضمن فعالیت هایتان زود به زود عینکتان آسیب می بیند، بهتر است که هنگام خرید فریم عینک طبی به فکر گارانتی یا بیمه نیز باشید. این عینک طبی مردانه کلاسیک از برند Tom Ford، دارای فریم ضخیم و مشکی رنگ هست که ترکیبی از فریم گرد و مربعی رو میشه در ان دید و علامت T استفاده شده در دو طرف این عینک باعث شده تا این عینک مردانه، فوق العاده خاص و جذاب باشه. عینک فتوکرومیک یا عینک طبی آفتابی در اثر قرارگیری در مقابل نور خورشید، تغییر رنگ میدهند و به راحتی از چشمان شما در محیط های پر نور محافظت خواهند کرد.

صورتهای مثلث رو به بالا یا قلبی شکل معمولا پیشانی عریضتر و چانههای زاویهدارتری دارند و برای این افراد بهتر است عینکهایی با خط مستقیم را انتخاب نکنند. عینک آفتابی استاندارد با صلاحدید اپتومتریست به عنوان مسئول فنی در یک موسسه عینک طبی قابل انتخاب و تهیه است. همچنین فریمهایی که خیلی باریک و پهن میباشند نیز برای این افراد مناسب است. در طراحی عدسی تدریجی، خط و مرز مشخصی وجود ندارد و تغییر وضعیت دید فرد به صورت میلی متری و خیلی کم صورت میگیرد. دید دور … دید میانی … برای افرادی که پوست سبزهای دارند چه رنگ فریم عینکی بهتر است؟ انتخاب رنگ فریم عینک باید از رنگهای مکمل رنگ صورت باشد. کوچک بودن عدسی عینک آفتابی هم بسیار مهم است؛ وقتی عدسی این عینک کوچک باشد، فاصله کانونی آن نیز دقیق تر خواهد بود؛ خوب است بدانید عینک های آفتابی با فریم کائوچویی یکی از بهترین گزینه ها برای طبی شدن هستند. رنگ مو به دو دسته سرد و گرم تقسیم میشود که رنگهای بلوند صورتی، بلوند پلاتینه، پر کلاغی، سفید، قهوهای مایل به قرمز، دودی و قهوهای جزو رنگهای سرد محسوب میشوند و رنگهای بلوند طلایی، نسکافهای، قهوهای، طلایی و هویجی نیز در رده رنگهای گرم قرار میگیرند که بهتر است فریم عینک متناسب با رنگ مو باشد.

به طور کلی توصیه ما این است که اگر فریم صورت شما مربعی است به دنبال عینکهایی با فریم منحنی بروید، چراکه میتوانند چهره شما را ظریفتر نشان دهند. فریم عینک مناسب برای این افراد فریمی است که قسمت بالای صورت را پهنتر نشان ندهد. فریم عینک طبی مردانه باریک با رنگ روشن و عینکهای طبی بدون فریم هم گزینه مناسبی برای صورت قلبی شکل هستند. رنگی را برای عینک خود انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگی و مطابقت بیشتری دارد. یک اپتومتریست پس از اخذ شماره نظام پزشکی میتواند مبادرت به راهاندازی چنین موسسهای کند و سالمترین مسیر برای انتخاب یک عینک آفتابی معتبر مراجعه به این موسسات استاندارد است. یک نمونه از زیباترین مدلهای این عینکها، این عینک از برند دیور است که رنگبندی زیبا و استایلی شیک و امروزی دارد و میتواند بهترین انتخاب برای خانمهای شیک پوش باشد. در اینجا شما با اصول و قواعدی که برای خرید یک عینک مناسب نیاز بود را خواندید و حالا باید یک عینکی متناسب با مشخصههای صورت خود انتخاب کنید مثلا اگر شما جزء افرادی هستید که رنگ پوست گرمی دارید باید فریمی با رنگهای خاکی، طلایی، هلویی، نارنجی، زغالی، قرمز آتشین، بلوند لاکی و آبی پررنگ را انتخاب کنید و یا اگر رنگ پوست شما سرد است باید از رنگهای مشکی، نقرهای، قهوهای، طوسی-آبی، صورتی، یشمی و کهربایی برای فریم عینک خود انتخاب کنید.

فریم عینکی که مناسب این افراد است شامل :عینک گرد، عینک بیضی، عینک چند ضلعی، عینک گربهای، عینک خلبانی، عینک ویفری، عینک کلاب مستر و عینک پروانهای میباشد. 2- مستطیلی: از حالت طبیعی باریک تر و درازتر می باشد و سطوح جانبی صورت نسبت به حالت بیضی، نسبت به یکدیگر موازی هستند. اگر هنوز هم شکی در دل داشتید می تونید از کارشناسان آنلاین کمک بگیرید. در حال حاضر مدلهای بسیار متنوعی از عینکهای آفتابی مد روز هستند و در این مورد محدودیت چندانی وجود ندارد اما به طور کلی میتوان گفت که مدلهای غالب در دنیای عینکهای آفتابی در دنیای عینکهای طبی هم پرطرفدار هستند مثلا اگر به عینکهایی با فریم بزرگ و چندلایه و رنگهای شاد و روشن علاقه دارید میتوانید مدلهای جدید عینک طبی خود را نیز از این نوع تهیه کنید. اما برخی از شرکتها اقدام به تولید فریم عینک با جنسهای مختلف مانند نقره جامد یا نقره استرلینگ، فریم چوبی، فریم استخوانی و فریم شاخ بوفالو میکنند. انتخاب کردن عینک آفتابی یا طبی بر اساس یک سری قوانین و مراحل خاصی انجام میشود که در ابتدا باید با شکل صورت خود آشنا شوید تا بتوانید فریم عینکی که متناسب با شکل صورت شما است را انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید