مراحل معاینات پزشکی و طب صنعتی آزمون های استخدامی

کارای پزشکی اگه تیز باشی ۳ روز طول میکشه ولی شما با احتساب موارد پیش بینی نشده مثل نبود دکتر یا نبود روانپزشک یا … سایر موارد باید با انتخاب شما و با مشاوره عینک ساز باشد. کیفیت عدسی عینک شما بسیار مهم است پس باید با دقت آن را انتخاب کنید. عدسی ­های کره ­ای کیفیت بهتری نسبت به چینی­ ها دارند. بنابراین از داوطلبان شهرستانی خواهشمندیم که در صورت عدم امکان اقامت در تهران حتی الامکان در روز چهارشنبه به طب صنعتی مراجعه نکنند. کاربر الهام خانم بزرگوار سلام همه ازمایشات و نتایج رو به همراه نتیجه عدم اعتیاد میبرید پیش دکتر معتمد که آدرسش در همون برگه مشخصات بود همون برگه محلهای مراجعه به طب کار تا تایید کنه و مهرش کنه.. ولی یه مقدار به ماموری ک تشکیل پرونده میده اصرار کنید احتمال هست همونروز بده بهتون که برید دادگستری اول اتاق ۳۱۵ بعد میگه برید تمرباطل کنید بعد میدین دادستان امضا کنه حداکثر چهل دقیقه اونجا معطل بشید تا جواب بگیرید. جواب آزمایشات رو روز بعدش خودشون میفرستن به مرکز طب کار. نکات: ۱- انجام این کارها واسه من کلا یکی دو ساعت طول کشید،البته باید شانس بیارید که خلوت باشه و همه سرٍکار خودشون حضور داشته باشن و نپیچونده باشن!

به این ترتیب طول میکشه: اول میری مرکز طب کار هزینه طب کار رو پرداخت میکنی و نامه آزمایش خون و ادرار و عدم اعتیاد رو بهتون میدن. عدم اعتیاد به الکل و مواد مخدر: نیازی به ناشتا بودن نداره و حتما تا پنج روز قبل آزمایش هیچ قرص یا آمپولی مصرف نشه و اینکه گلاب به رویتان آزمایش ادرار هست و جوابش دو سه ساعته میاد. برای این آزمایش حتما ۱۰-۱۲ ساعت باید ناشتا باشید و جوابش دو روزه میاد. فقط یک مورد خیلی مهمه تو این مراحل و اون اینه که همیشه مدارک رو همراه خودتون ببرید و تعداد حداقل ۸ الی ۱۲ قطعه عکس رو با خودتون داشته باشید و اون ۳ قطعه ای که بانک میگه بیارید خیلی کمه .چون تو هر مرحله ای حداقل ۱ قطعه عکس رو میخواد. معاینات پزشکی : که حتما باید پیش متخصصین عزیز میرفتیم و هر جا که دوست داشتیم می تونستیم بریم که در برگه ی پزشکی وزارت نیرو این آیتم ها بود: متخصص گوش حلق بینی (۳۰۰۰۰ تومان پول ویزیت شد) ، روانپزشک (۴۰۰۰۰ تومان که این رو خیلی سوختم چون فقط یک امضاء زد!!) ، متخصص چشم و متخصص نورولوژی و متخصص داخلی (که نقص عضو و محدودیت انجام کار رو هم شامل میشد) که برای این سه تا متخصص، چون آشنا داشتم پولی نگرفتن (اینجا رو دیگه حال کردم!!) اما شما واسه هر کدوم یک ۳۰۰۰۰ تومانی در نظر بگیرید که جمع این ها چیزی حدود ۱۶۰۰۰۰ تومان میشد.

معرفی نامه شرکت. ابتدا باید به اداره تشخیص هویت که در کلانتری مرکزی شهرتون هست برید و بعد از واریز کردن ۵۰۰۰تومان به حساب بانک ملی به نام اداره تشخیص هویت، انگشت نگاری از شما انجام میده و نتیجه ی اینکه سابقه کیفری دارین یا نه داخل یک برگه نوشته که شما باید برگه رو ببرین دادسرا یا همون دادگستری شهرتون که یک امضاء و همچنین به اصطلاح یک تمبر بخوره که ۱۰۰۰۰ تومان هم اینجا باید از جیب مبارک خرج کنین! برای این آزمایش خود مرکز بهداشت یک معرفی نامه به آزمایشگاه مرکز بهداشت زد و حتما آزمایش رو هم باید همون آزمایشگاه انجام بدیم و جای دیگه ای نمی تونیم انجام بدیم. در اخر هم ی سری سوال پرسید و تند تند تیک زد و تموم! در این مدل از صورتها معمولاً بلندای صورت نسبت به عرض آن بیشتر است. معمولاً این نوع از فریمهای عینک طبی طرفداران بسیاری دارند و میتوانند هم به صورت زنانه و هم مردانه و برای سنین مختلفی مناسب باشند. بود. این آزمایش رو هر جای ایران می تونستم انجام بدم همچنین معاینات پزشکی رو هم همین طور، که در ادامه توضیح میدم.

مراحل کار هم به این صورت هست که مدارکی که خواسته از هر کدوم سه تا کپی به همراه اصلشون و پرینت کارنامه هم سه تا با پوشه هایی ک گفته بود بردیم برا تحویل مدارک اونجا سه تا پرونده درست کردن و طبق لیست سه برابر ظرفیت نوبت دهی شدیم هزینه مصاحبه هم گرفتن فک کنم پنجاه تومن بود رفتیم سالن تحویل مدارک به نوبت مدارک رو تحویل دادیم و تطابقشون بررسی شد بعد دوباره رفتیم اتاق نوبت دهی و یک نوبت هم برای معاینه پزشک گرفتیم ویزیت رو پرداخت کردیم و معاینه شدیم قد . استاد الهیات هم رشته خودم بود شرو به سوال که کرد من تخصصی جواب دادم چون برا دکتری میخوندم بعد سطح سوالات رو بالا برد که داشتم.گیج میشدم… با وجود اینکه عدسیهای پلاستیکی مشکلات مربوط به شکننده بودن لنز را برطرف کرده بودند، اما هنوز هم مسئله ضخامت بیش از حد عدسی برای افراد با نمره چشم بالا نگران کننده بود. طبیعتا این دسته از افراد در مورد مشکلات بینایی که ممکن است پس از جراحی با آن مواجه شوند ، دچار نگرانی می شوند. عینکهای الهام گرفته از دهه ۷۰ میلادی هم جزو مدلهایی هستند که همچنان پرطرفدار و محبوب به شمار میروند و برندهای شناخته شده مثل کلوئه به طراحی با این سبک روی آوردهاند.

دیدگاهتان را بنویسید