مراحل معاینات پزشکی و طب صنعتی آزمون های استخدامی

شما باید تا الان از دادگستری گواهی عدم سوء پیشنه، از دفتر خدمات محضری تعهدنامه 10 ساله خود را گرفته باشید. 5- با مراجعه به اداره و سازمان مربوطه کلیه مدارک ( گواهی عدم سوء پیشینه- گواهی تعهدنامه محضری- معاینات طب کار) را تحویل دهید و منتظر خبر باشید. انتخاب درست شما زمان خرید فریم عینک طبی از بخش های مهمی است که به شما کمک می کند شخصیت و زندگی روزمره ی خود را با عینک تان هماهنگ کنید. به تازگی برای حل این مشکل عینک ارزان قیمت ویژه ای تولید شده است. بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان گوانجی شما با توجه به مشکل بینایی که دارید بهترین لنز را برای شما تجویز می کند . فریمهایی با لنزهایی مربعتر مناسب این نوع صورت هستند. ارتفاع صورت بیضی از عرض آن بیشتر است یعنی فاصله پیشانی تا چانه زیادتر از فاصله گونه تا گونه است و عرض پیشانی نیز بیشتر از چانهها میباشد. 4-5- تست فشار و تنفس و ضربان قلب: این بخش هم خیلی خیلی گلابی و راحت است. فقط در شرایطی خیلی خیلی نادر ممکنه تست قلب هم بگیرن که نزدیک به صفره. 4-1- اندازه گیری قد و وزن: این بخش بعلت سادگی نیاز به توضیح خاصی ندارد.

الف: اخذ تست مورفین که معمولا در ادارات اگاهی یا بخش های نظامی اخذ می شود. اگر شما نیز جز آن دسته از آقایانی هستید که باید از عینک طبی استفاده کنند و یا اینکه تمایل دارید با استفاده از یک عینک طبی، خاص و جذاب شوید، حتما در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید. چند صدای بسیار خفیف ( در حد ویز) به تناوب در گوش راست و چپ شما پخش می شود که شما باید تشخیص دهید. 3-4- تست بینایی: شامل چهار جهت اصلی معروف بالا و پایین و چپ و راست است که باید تشخیص دهید. اما حقیقتاً این آسانترین بخش کار است و شما باید به سؤالات زیادی پاسخ دهید. پ: آزمایش و مراحل خود طب کار است که شامل چند بخش می باشد. هزینه آزمایش بین 80 الی 95 هزار تومان می باشد. ⭕️ عدسی فشرده 1.67: این عدسیها در حدود ۴۰ درصد نسبت به عدسیهای 1.50 نازکتر هستند و امکان استفاده از آن برای افراد به با نمره چشم بین 10 – تا 6 وجود دارد و میتوانند برای آستیگمات ۰ تا 3 هم از آنها استفاده کنند. این عدسیها سادهترین دید را به طور کامل و پیوسته در سطح عدسی به شما میدهند.

4-2- تست شنوایی: برای تست شنوایی شما وارد یک اتاقک شیشه ای شده و در را کامل می بندید و یک هدفون را گوش می گذارید. اگر صدا را در قسمت راست گوش خود شنیدید دست راست خود را بلند کنید و اگر صدا را درگوش چپ خود حس کردید دست چپ خود را بلند کنید. این فریم هیچ محدودیتی برای استفاده زن و مرد ندارد و همه رنگ های آن قابل استفاده خانم ها و آقایان است، جنس بدنه و دسته های عینک از جنس فلز است که انتهای آن دسته های پلاستیکی مخصوصی نصب شده که بر روی گوش قرار میگیرد. این طراحی دارای دو خط دیده است که برای فرد صاحب عینک طبی قابل لمس است. سبکهای قاب بیشتر گرد و بیضی مناسب این نوع صورت است که دارای پیشانی پهن است. یکی از مهمترین مزایای عینک طبی آفتابی دو منظوره بودن آن است. در حال حاضر مدلهای بسیار متنوعی از عینکهای آفتابی مد روز هستند و در این مورد محدودیت چندانی وجود ندارد اما به طور کلی میتوان گفت که مدلهای غالب در دنیای عینکهای آفتابی در دنیای عینکهای طبی هم پرطرفدار هستند مثلا اگر به عینکهایی با فریم بزرگ و چندلایه و رنگهای شاد و روشن علاقه دارید میتوانید مدلهای جدید عینک طبی خود را نیز از این نوع تهیه کنید.

عینکهای با فریم گرد، فریم مستطیلی، گردویی و بیضی شکل برای این فرم صورتها متناسب خواهند بود. صورتهای فرم بیضی یکی از بهترین فرمهای صورت هستند زیرا که همه اجزای آن با هم متناسباند. ابتدا با هر دو چشم می بینید و نتیجه رو اعلام می کنید و سپس یکبار چشم راست و بعد چشم چپ خود را می گیرید و نتیجه رو اعلام می کنید. این تست در سه حالت دید کامل، دید راست و دید چپ انجام می شود. این تست به دو صورت ثابت و متغیر انجام میشه. در حالت ثابت فقط قرائت دو عدد خیلی خیلی تابلو هستش. بایستی آن دو عدد را یافته و اعلام کنید. 4-4- تست کور رنگی: دو عدد شکل به شما نشان داده می شود که درون آن دو عدد نهفته است. این عدسی ­ها به هنگام قرار گرفتن زیر نور خورشید تغییر رنگ داده و تیره می­شوند تا از چشمان شما محافظت کند و بالعکس به هنگام قرار گرفتن در سایه رنگ آن تغییر کرده و به یک عینک طبی معمولی تبدیل می­شود. در صورت عدم تشخیص نگران نباشید شما برای متخصص چشم ارجاع داده می شوید تا یا عینک بگیرید و یا نمره عینک خود را تقویت کنید و سپس تست را تکرار می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید