مراحل معاینات پزشکی و طب صنعتی آزمون های استخدامی

هزینه ی همه این کارها که شامل سوءپیشینه و پزشکی هست چیزی حدود ۳۳۰۰۰۰ تومان فقط میشه! اسپیرومتری یا همون تست تنفس بود که داخل همون بیمارستان انجام دادم که ۱۳۵۰۰ تومان اینجا دادم که بعدش پیش متخصص داخلی بردم واسه تایید(اول این تست رو انجام بدین بعدش پیش متخصص داخلی برین که یکوقت دو بار پول ویزیت ندین!) ، تست اپتومتری بود که همون متخصص چشم اون رو تکمیل کرد، قسمت رادیوگرافی از قفسه سینه رو هم که در برگه ی پزشکی وزارت نیرو بود اینجا هم داره که باید تکمیل کنید همزمان. سلام.واسه من که اول شنوایی سنجی انجام دادن.فرداش صبحانه نخورده رفتم ازمایش دادم.ازمایش که حاضر شد رفتم طب کار تست ریه ازم گرفت بعد فرستادم پیشه پزشک عمومی.معاینه ام کرد و جواب ازمایشمم دید که خداروشکر مشکلی نداشتم فقط کمی چربیم بالا بود جواب تاییده رو بهم داد و بردم تحویله دبیرخانه تامین دادم. طب کار هم برای من شنوایی سنجی و بینایی سنجی بود و فشارم رو گرفتند و قد و وزن…

مبلغ 63 تومن بابت آزمایش خون و اعتیاد و مبلغ 54 تومن بابت طب کار… ازمایشات که مشخص نشد چیه.چون توی برگه مخصوص طب کار فقط نوشته آزمایش و وقتی مراجعه میکنی ازمایشگاه ازت خون و ادرار میگیرن .منظورم اینه که لیست اسامی تست ازمایش نداره.به احتمال زیاد میشه ازمایشات روتین مثل قند و چربی و پلاکت و … چهارم معاینات طب کار از ۲۰ دی شروع و تا ۱۲ بهمن ادامه داره و روزانه ۴۰ نفر پذیرش میشن. مسئول پذیرش هم که یه حرف بد گفتن نمیشه بگم… بعد رفتم دفتراسناد برای تعهد دادن, تشکیل پرونده دادن مبلغ 75 تومن هم بابت این تعهد گرفتند, که باید یک نفر ضامن هم میبود. رفتم پست مرکزی مبلغ 35 تومن گرفتن و یه رسید دادن گفتن برو کلانتری… یه عالمه سوال پرسیدن و بعد دو تا فیش دادن برم پرداخت کنم… دیگه رئیس گفتن برم مرکز بهداشت شماره 6 برای انجام طب کار و آزمایشات که دیرم نشه, گفتند بعد انجام آزمایشات نامه رو بیارم حتما که ثبت کنند… که گفتم وااااای دوباره باید برم بانک؟

گفتن باید بری فلان مرکز بهداشت, رفتم فرستادنم پیش رئیس, همچین توی نور نامه رو نگاه میکرد که ببینه باز شده قبلا یا نه که انگار… در انتها برای خالی نبودن عریضه مبلغ ۲۷۰۰۰ تومان باید به حساب مرکز بهداشت اون شهر در بانک ملی بریزید که این آخری خیلی ضد حال بود(چون فکر می کردم دیگه تمومه!!) .و بعدش باید همه این مدارک و نتایج رو به مرکز بهداشت قسمت بهداشت حرفه ای ببرید و اون فیش رو بهشون تقدیم کنید و یک نامه مبنی بر اینکه مورد تایید قرار گرفتین به شما میدن که این نامه و جواب معاینات و آزمایشات رو شرکت خودتون می برید. ب۲- برگه طب کار : اول باید پیش یک پزشک عمومی که واسه خود مرکز بهداشت بود می رفتم که یک سری معاینات عمومی مثل فشار خون و ضربان قلب و بشین پاشو و این کارها بود، بعدش یک برگه مربوط به آزمایشات داد که همون آزمایش خون رو باید انجام می دادیم، شنوایی سنجی بود که من یک بیمارستان انجام دادم که هزینه ی اون ۸۰۰۰ تومان میشد که اینجا هم پول ندادم چون متخصص شنوایی توی دفترچه تامین اجتماعی من نوشته بود که انجام شود.

رادیوگرافی: که شامل عکس برداری از قفسه سینه بود که اینم ۲۵۰۰۰ تومان منه بدبخت دادم! بنابراین اگر به دنبال عینکی هستید که مد روز باشد اما بتوان چندین سال هم از آن استفاده کرد این مدل زیبا و شیک را به شما توصیه میکنیم. اگر چشم راست و چپ نسخه های مختلفی داشته باشد ، نباید بدون نسخه خرید کنید قبل از اقدام به استفاده از خواننده ها ، ابتدا به متخصص مراقبت از چشم خود مراجعه کنید تا مطمئن شوید که می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید. این عینک طبی مردانه 2021 با فریم شفاف از برند Retrosuperfuture، نمونه فوق العاده جدید و عالی از این مدل عینک طبی مردانه هست که فریم آن به شکل مربع – گرد کلاسیک طراحی شده و باعث میشه تا بعد از استفاده از این عینگ، احساس فوق العادهای پیدا کنید. این عینک طبی مردانه از برند Saint Laurent، به عنوان یکی از بهترین عینکهای طبی مردانه با طراحی خاص و پیچیده معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید