مدل عینک طبی مردانه 2022 + راهنمای انتخاب عینک طبی براساس فرم صورت – زیبامون

این نامگذاری به این دلیل است که خم شدن فریم عینک باعث شکسته شدن آن میشود و در عوض شکل اولیه عینک طبی هم برمیگردد. عینک طبی مانع تداوم زندگی روزمره برای برخی از افراد کم بینا میشود و باعث می شود تا آنها به دنبال خلاص شدن از شر عینک به هر طریقی باشند. و افراد با چشمان آستیگمات باید از عینک استوانه ای که دارای محور است، کمک بگیرند، در ادامه با انواع مدلهای مختلف عینک طبی آشنا می شوید. فتوکرومیک: این نوع عدسی بر اثر نور خورشید تغییر رنگ میدهد و میتواند به جای عینک آفتابی نیز مورد استفاده قرار گیرد. چنانچه تمایل به لغو تست عینک، تغییر در بازه زمانی انتخابی، تغییر در آدرس محل تست عینک یا تغییر در محصول انتخابی داشتید، به صفحه کاربری خود رجوع کرده و نسبت به اعمال تغییرات اقدام نمایید. همچنین با مراجعه به مطب دکتر پورمازار جراح و متخصص عمل لازک و لیزیک و جراحی زیابیی بلفاروپلاستی، می توانید نسبت به درمان مشکلات بینایی خود اقدام کنید.

2- افراد با موهای ضخیم و تیره می توانند از فریم های تیره تر و جذاب تر استفادهنمایند ولی افراد با موهای نازک و روشن بهتر است از فریم های ظریف و با رنگ روشن استفاده کنند چرا که یک عینک تیره و جذاب بر روی صورت فردی با موهای روشن و نازک جلب توجه بسیار بیشتری نسبت به صورت شخصی که دارای موهای تیره و ضخیم است می نماید. سعی کنید از ورزشکاران، بازیگران و یا افراد آشنایی که عینکی هستند، برای کودک نام ببرید. وقتی صحبت از خرید عینک طبی میشود بسیاری از افراد با چنین دغدغهای روبهرو میشوند که چگونه میتوانند عینک مناسبی را برای صورت خود انتخاب کنند. بهترین نوع فریم عینک برای این افراد فریم گربهای، فریم بیضی شکل و یا عینک بدون فریم میباشد. افرادی که فرم صورت آنها به شکل مستطیل است طول صورت بیشتر از عرض آن است و اصولا بینیهای کشیدهای دارند. در اینجا شما با اصول و قواعدی که برای خرید یک عینک مناسب نیاز بود را خواندید و حالا باید یک عینکی متناسب با مشخصههای صورت خود انتخاب کنید مثلا اگر شما جزء افرادی هستید که رنگ پوست گرمی دارید باید فریمی با رنگهای خاکی، طلایی، هلویی، نارنجی، زغالی، قرمز آتشین، بلوند لاکی و آبی پررنگ را انتخاب کنید و یا اگر رنگ پوست شما سرد است باید از رنگهای مشکی، نقرهای، قهوهای، طوسی-آبی، صورتی، یشمی و کهربایی برای فریم عینک خود انتخاب کنید.

رنگ مو به دو دسته سرد و گرم تقسیم میشود که رنگهای بلوند صورتی، بلوند پلاتینه، پر کلاغی، سفید، قهوهای مایل به قرمز، دودی و قهوهای جزو رنگهای سرد محسوب میشوند و رنگهای بلوند طلایی، نسکافهای، قهوهای، طلایی و هویجی نیز در رده رنگهای گرم قرار میگیرند که بهتر است فریم عینک متناسب با رنگ مو باشد. هر نوع فریم با هر سبکی می توانند استفاده کنند. هیچ قانون سخت و سریعی برای انتخاب قاب مناسب با صورت وجود ندارد اما براساس نوع و فرم صورت میتوان چند نتیجهی ساده گرفت. یک چشم پزشک یا چشم پزشک معاینه دقیق چشم را انجام می دهد تا بفهمد چه نوع از انواع کاربرد عینک طبی برای شما بهتر است. کشور ما به دلیل موقعیت جغرافیایی یک کشور آفتابی است و در اغلب ماههای سال محافظت از چشم در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید ضروری به نظر میرسد. عدسی فتوکرومیک در محیط های روشن فاقد اشعه ماوراءبنفش خورشید تیره نمیگردد. برای خرید انواع جا لنزی با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید. برای بچههای دو تا هشت ساله سراغ عینکهای رنگی و شاد بروید. عینک شما باید با ویژگیهای فردی شما مطابقت داشته باشد برای مثال اگر شما چشمانی رنگی دارید بهتر است فریم عینک شما رنگی باشد.

کامپوزیتهای پلاستیکی و نایلونی معمولا برای فریمهای رنگ روشن به کار میروند، با وجود این، فلزهای رنگی نیز وجود دارند. نمونهای از فریمهای مناسب آنهایی هستند که پل کوتاهتری دارند که در نتیجه باعث کوچک نشان دادن بینی میشود و یا فریمهایی با دستههای زینتی و فانتزی. دسته های عینک باید طوری باشند که نه فشار زیادی به پشت گوش وارد کنند که جا بیندازند و نه خیلی شل باشند که عینک از روی صورت بیفتد. در بیانی کلی باید بگوییم برای آشنایی بیشتر با ویژگی های یک عینک طبی خوب باید حتما عدسی و فریم آن را از جهت داشتن تعادل در میان این دو مورد بررسی قرار دهید. به او توضیح دهید که عینک برای دید واضح و مؤثر او، لازم است و از این پس، او راحت تر خواهد توانست نوشته های تابلو و کتاب را ببیند و حتی راحت تر خواهد توانست با هم سالانش بازی کند. شاید لازم باشد که به فروشنده یادآور شوید شما قصد خرید یک عینک برای محافظت از چشم فرزندتان را دارید و یک عینک فانتزی که نقش اسباب بازی را ایفا کند، هدفتان از این خرید نیست. رنگ چشم برای انتخاب فریم عینک دومین نکتهای است که باید حتما به آن توجه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید