مدل عینک طبی دخترانه جدید و بسیار شیک (۴۰ مدل)

یکی از نکات مهمی که قبل از خرید عینک طبی باید مد نظر داشته باشید این است که اگر در طول روز فعالیت زیادی دارید می بایست دقت کنید که از فریم های مقاوم تری استفاده کنید. یکی از موارد مهمی که برای حفظ شکل جدید بینی ، باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید استفاده از عینک بعد از جراحی بینی و زمان مناسب استفاده از آن می باشد. البته توجه داشته باشید که یک روز پس از جراحی ، می توانید لنزهای تماسی را برای دید بهتر استفاده کنید. پوشش ضدرفلکس، لایه نازكی به ضخامت یک چهارم طول موج نور است که انعكاس نور را خنثی می كند.2- عدسیهای چند کانونه: در این نوع عینک ها، برای دید دور از قسمت فوقانی عدسی عینک و برای دید نزدیک از قطعه ی تحتانی عدسی عینک استفاده می شود. ضخامت فریم را نیز میبایست بسته به رنگ پوست و سایز صورت خود انتخاب کنید.

معمولاً فریم عینک چوبی استحکام بالایی ندارد و به صورت دستساز نیز ساخته میشوند. فریم عینک طبی که انتخاب میکنید باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا با کمترین فشار و ضربه دچار ترک و شکستگی نشود. در صورت های مثلثی با قاعده پایین، پیشانی باریک و گونه و چانه، پهن است در انتخاب مدل عینک طبی برای چنین فرم صورتی باید به این نکته توجه کنید که فریم عینک پهن با رنگ تیره تعادل صورت را حفظ می کند. اگر رنگ پوست شما زرد، قهوه ای و یا برنزه است، تناژ پوست شما گرم است. بنابراین مطلب زیر که کمتر به آن پرداخته شده است، برای اکثریت ما قابل استفاده است. امروزه این عدسیها تحت عنوان عدسی نشکن در بازار خرید و فروش میشوند و استفاده از آنها باعث بالا رفتن قیمت عینک طبی میشود. تولیدی ها و برندهای مختلف عینک نیز، امتیاز خاصی برای زیبایی قائل هستند که طبعا این امتیاز موجب بالا رفتن هزینه ی عینک خواهد شد. علت تاکید بر عدم استفاده از عینک بعد از جراحی بینی در طول این مدت ، از این حیث است که وزن عینک سبب ایجاد فشار بر روی بینی شده و این مسئله می تواند فرم جدید بینی را تغییر شکل داده و موجب ایجاد ترک یا برجستگی بر روی پل بینی شود.

استفاده از عینک بعد از جراحی بینی تا چه مدت ممنوع می باشد یا چند ماه بعد از عمل بینی می توان عینک زد و سوالات مشابه از این قبیل، از جمله متداول ترین سوالات میان افراد متقاضی جراحی بینی می باشد. اگر برای اولین بار تصمیم به خرید فریم عینک طبی دارید و پوست نسبتا حساسی دارید بهتر است که با متخصص پوست نیز مشورت کنید.نکته بعدی این است که به این فکر کنید که چه مقدار زیبایی عینک برای شما اهمیت دارد .عینک ها معمولا علاوه بر کاربرد اصلی خود به عنوان بخشی از پوشش شخصبه شمار می روند . عینکهای آفتابی کاربردهای گوناگونی و از پیادهروی و گردش تا سرکار و جلسه کاربرد دارند به همین دلیل بهتر است هر فرد پیش از خرید نیاز خود را شناسایی کند. عینک طبی مردانه با فریم شفاف به دلیل ظاهر متفاوتی که نسبت به سایر مدلهای عینک طبی دارند، خیلی زود محبوب و پرطرفدار شدند و در سال 2021 بسیار مورد استقبال قرار گرفتهاند. تیتانیوم و آلیاژهای آن که به دلیل وزن سبک و انعطافپذیری آن مشهور است.

فریمهایی از جنس تیتانیوم نیز وزن بسیار سبکی دارند و میتوانند در طرحهای خاص و منحصربهفردی طراحی شوند. ⭕️ فلکسون: فلکسون یک نوع ماده شیمیایی خاص بر پایه تیتانیوم است که از آن به عنوان فلز حافظه هم یاد میشود. مادامی که اسپلینت و پانسمان بر روی بینی قرار دارد ، مجاز به استفاده از هیچ گونه عینکی نمی باشید و به طور کلی استفاده از عینک عموما به مدت 6 الی 8 هفته بعد از عمل زیبایی بینی ممنوع می باشد. این عینک ها مورد استفاده کسانی قرار می گیرد که نمی خواهند از دو عینک، یکی برای دید دور و یکی برای دید نزدیک استفاده نمایند. با این عینک هم یک عینک دودی دارید که دید مناسبی به شما می ­دهد و هم یک عینک طبی؛ اینگونه دیگر نیازی به طبی کردن عینک آفتابی ندارید. این عینک طبی مردانه کلاسیک از برند Tom Ford، دارای فریم ضخیم و مشکی رنگ هست که ترکیبی از فریم گرد و مربعی رو میشه در ان دید و علامت T استفاده شده در دو طرف این عینک باعث شده تا این عینک مردانه، فوق العاده خاص و جذاب باشه. این افراد برای غلبه بر گرد بودن صورت خود باید به سراغ فریمهای زاویه دار مانند فریم مستطیلی شکل، فریم مربعی شکل و فریم ویفرر بروند.

دیدگاهتان را بنویسید