مدلهای جدید عینک طبی که این روزها پرطرفدار و مد روز هستند

و در حین صحبت با شما ازتون دوباره میپرسه اما به شکلهای مختلف، یکی از جاهایی که اگر دروغ گفته باشید معلوم میشه اینجاست. به ما نامه برای نظام وظیفه نداده بودن که تماس گرفتن و دوباره دادن.. دوباره میگم کسی در هیچ مرحله ای رد نمیشه و در آخر راجع به پرونده پزشکیتون خودشون تصمیم میگیرند. قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب لنز یا عینک، به یاد داشته باشید که یکی لزوما بهتر از دیگری نیست. ظاهر عینک دودی قدیمی را به خوبی از روی عکسهای آن بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمائید، چراکه در گذشته همانند این روزها، مدلهای مختلفی از این کالا در بازار موجود بوده و مورد استفاده افراد قرار گرفته است. شیشه هایی که بر روی این عینک است بدون نمره بوده و افرادیکه چشم آنها ضعیف نیست و میخواهند برای زیبایی از آن استفاده کنند میتوانند بدون تعویض شیشه از آن استفاده کنند، اما افرادیکه چشم آنها ضعیف است به راحتی میتوانند اقدام به تعویض شیشه های عینک با شیشه ای که مطابق نمره چشم آنها است کرده و اقدام به استفاده از آن نمایند.

۳ برگه A4 بهتون میدن ومیذارن تو کاردکس شیک رنگی وباید فرم هارو که شماره ملی ومشخصات سوابق درمانیتون هست رو پر کنید بعد برید واسه نمونه گیری به صورت نا آشتا ازتون خون وتست ادرار بدون مراقب میگیرن! سلام.الوعده وفا.امروز طب کار داشتیم.ازمایش خون و ادرار که چیز خاصی نداشت مثل بقیه جاهاس.چشم پزشکی از فاصله 3 متری تست میگیرن .اگه عینک داری با عینک و اگه نداشتی که بدون عینک معاینه میشدی.چشم معاینه میکنن که لنز نداشته باشید پس بی خیال لنز بشید .کور رنگ باشی صد در صد ردی اونایی که کور رنگی دارن شک نکنن جلو چشم خود رد کردن.معاینه بالینی هم کلا لخت میشی فقط شرت طنت میمونه ومعاینه بالینی خیلی سخت میگیرن و از کوچکترین موردی نمیگذرن حتی اگه خط رو بدنت افتاده باشه و اگه پاهات پرانتزی باشه تو پرونده مینویسن.اسپیومتری هم که چیز خاصی نداشت و زیاد سخت نبود .روانشناسی و روانسنجی بود که چیز خاصی نداشت سوال های که درباره خودت و خانواده و شخصیتت میپرسن.وسلام.

یه مشکلی توی روندش برام پیش اومد که خدا کنه درست بشه.دوستان اطلاع دارن از این قضیه ، واسه همین درگیر بودم و نتونستم که به اینجا سر بزنم. سوم شما تا بعد از ظهر کارتون طول میکشه و ناهار میخواین که اونجا یه نفر میاد نفری ۷/۰۰۰ تونن میگیره و براتون ناهار میاره البته اجباری نیست و هر کسی که بخواد میتونه هر تصمیمی بگیره. پس از آن هر کس هر اتاقی دوست داشت میرفت برای معاینات یعنی ترتیب خاصی نداشت معاینات بعدی عبارت بودند از:دید چشم .فشار خون.گوش پزشکی.تست تنفس که این مراحل تاساعت 11ونیم طول کشید.پس از آن ناهار نماز را خواندیم وبرای تست روانسنجی در محل حاضر شدیم که ابتدا تعداد 60سوال را باید در عرض 20دقیقه در لپ تاپ هایی که آنجا بود جواب میدادیم وپس از آن در اتاق های روانسنجی که یک روانشناس زن در آن بود به مدت 20دقیقه حضور پیدا کردیم ودر نهایت پرونده را تحویل داده و محل را ترک نمودیم.افرادی که حضور داشتند 37نفر سوزنبان از اصفهان وتهران جمعا بودیم.برای رفتن به محل نیز از پایانه جنوب سوار مترو شوید یک ایستگاه بعد یعنی ایستگاه شوش پیاده شوید وقتی از ایستگاه خارج شدید به سمت چپ بروید کلا 5دقیقه پیاده روی است با 800تومان میرسید به محل طب کار.

اگر فرم صورت شما مثلثی هست (یعنی قسمت پایین صورت پهن و قسمت بالای صورت باریک هست)، فریم عینک گرد کمک میکنه تا ویژگیهای صورت شما متعادل تر به نظر برسه. در فرم صورت مستطیلی، معمولا خط گونه، بلند و بینی کشیده است پس برای ایجاد تعادل و کوتا ه تر به نظر رسیدن چهره باید از فریم هایی استفاده کنید که پل عینک کمی پایین تر قرار دارد، در این صورت اندازه بینی تان کوتاه تر به نظر خواهد رسید. در افرادی که چشم های آنها نسبت به پهنای صورت بسیار نزدیکتر به یکدیگر هستند بایستی از فریمی استفاده کنند که توجه کمتری را به قسمت مرکزی فریم جلب نماید پس بهتر است فریمی با پل بی رنگ و نواحی تمپورال مشخص استفاده گردد تا توجه شخص نظاره گر به نواحی تمپورال صورت جلب گردد. شما باید عینک طبی موردنظر خود را امتحان کنید تا نحوه قرارگیری آن بر روی صورت و بینی و همینطور میزان سنگینی و راحتی آن را بررسی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید