مدلهای جدید عینک طبی که این روزها پرطرفدار و مد روز هستند

عینک نباید روی بینی فشار وارد کند و در صورتی که در هنگام برداشتن عینک روی بینی تان اثری از عینک به جا مانده است عینک شما مناسب نیست. فریم عینک طبی که انتخاب میکنید باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا با کمترین فشار و ضربه دچار ترک و شکستگی نشود. عینک مناسب صورتهایی با پیشانی بلند: در انتخاب عینک برای چنین مدل از صورتهایی باید به دنبال گزینههایی بود تا مقداری از بلندی پیشانی را تحت تأثیر قرار دهد. اگر بیش از یک مشکل بینایی دارید ، ممکن است به عینک هایی با لنزهای چند کانونی نیاز داشته باشید. ناگفته نماند برای افرادی که بعد از رینوپلاستی ، تورم بیش از حد در نواحی اطراف چشم را تجربه می کنند ؛ استفاده از لنز می تواند سبب ایجاد ناراحتی شود ؛ لذا در چنین مواردی بهتر است به دنبال گزینه دیگر بروید. برخی افراد دریافتند که لنزهای پیشرونده باعث تحریف بیشتری نسبت به انواع دیگر می شوند. باید این را نیز اضافه کنیم که رنگبندی این نوع از عینک طبیها بسیار متنوع هستند. اما باید احتیاط کنند که عینکهای کاملا مسطح و مستطیلی و یا کاملا گرد ممکن است کمی برای چهرهی آنها سنگین به نظر برسد.

پیرچشمی: لنزهای دو کانونی یا چند کانونی. عینک های رایانه ای: این لنزهای چند کانونی تصحیح شده مخصوص افرادی که نیاز به تمرکز روی صفحه نمایش کامپیوتر دارند. در حال حاضر این مدلها مجددا مد روز شدهاند و برند جیمی فیرلی که یک برند فرانسوی شناخته شده در تولید عینک طبی است چنین فریمهای زیبا و خوشرنگی را به بازار ارائه کرده است. تقسیمبندی میشوند. فریمهای آلومینیومی وزن سبکی دارند و در برابر خوردگی نیز مقاومت خوبی از خود نشان میدهند. جورجیو آرمانی (GIORGIO ARMANI) از سال ۱۹۷۵ میلادی به عنوان یک شرکت طراحی مد و لباس ایتالیایی فعالیت خود را آغاز کرد. از آنجایی که ما این چالش را در انتخاب عینک طبی برای درصد بسیار بالایی از مشتریان خود میبینیم، در اینجا به صورت مرحلهای و جز به جز به آنها خواهیم گفت که دقیقاً چه کاری انجام دهند. این عینک طبی مردانه از برند Marc Jacobs، با طراحی بسیار شیک و مدرنی که داره میتونه جز انتخابهای خیلی خوب برای اقایان شیک پوش باشه. شما میتوانید به سراغ عینک طبیهایی بروید که رنگ آنها با پوست صورتتان هماهنگ هستند. افراد با صورت گرد برای خرید عینک طبی بهتر است دوره فریم بیضی شکل، فریم دایرهای شکل و فریم هورن را خط بکشند و به سراغ این گزینه نروند.

هر چقدر عینک و فریم آن سبک تر باشند، بهتر هستند. در واقع الستفاده از لنزهای طبی برای بازیکنان می تواند باعث خلق فرصت های بهتر و امکان دامنه دید وسیع تری شود. این فریم ها طوری طراحی شده اند که مانند فریم های قدیمی، روی بینی جا نمی اندازند. به گزارش شمانیوز به نقل از برترین ها:وقتی چشمانتان ضعیف باشد و به عینک طبی نیاز پیدا کنید، در خواهید یافت که اهمیت انتخاب یک مدل مناسب عینک طبی تا چه حد میتواند مهم و تأثیرگذار باشد. به عنوان مثال، قسمت پایین عدسی عینک طبی برای دیدن مسافتهای نزدیک، قسمت مرکزی آن برای دیدن مسافتهای متوسط مانند کار با کامپیوتر و قسمت بالای آن برای دید دور طراحی شده است. انجام جراحی زیبایی بینی ، آخرین قدم برای دستیابی به بینی با فرم ایده آل محسوب نمی شود و شما برای کسب نتایج بهینه از این عمل جراحی ، ملزم به رعایت یکسری دستورالعمل های مراقبتی می باشید که توسط جراح معالج تان در جلسه مشاوره به شما ابلاغ می شود. اگر به ورزش ­های زمستانی علاقه دارید حتما باید یکی از آن را داشته باشید. عینک مناسب صورتهای گرد: اگر فرم کلی صورت شما گرد است باید به دنبال عینک طبیهایی بروید که تیزتر و زاویهدارتر هستند.

اگر هنوز با مدلهای جدید عینک طبی آشنایی ندارید این مقاله را مطالعه کنید چون ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز مدلهای جدید عینک طبی را که این روزها پرطرفدار و مد روز هستند به شما معرفی خواهیم کرد. اگر در بینایی واضح ، از نزدیک یا از راه دور مشکل دارید ، عینک می تواند به شما کمک کند که شما چقدر واضح اشیا را در هر فاصله مشاهده می کنید. آستیگماتیسم : مشکلی در شکل قرنیه (یا لنز) شما ایجاد تاری یا تحریف دید می کند. این روند تصاویری را که می بینیم ایجاد می کند. چشم پزشک می تواند با معاینه دقیق چشم ها، عینکی با شماره مناسب که فاصله کانونی خوبی هم داشته باشد، برای بیمار، تجویز کند. به این خاطر که خیلی راحت میتوان لنز آن را تعویض کرد و این مزیت را هم دارد که ضخامت شیشه عینک را پنهان خواهد کرد. ⭕️ مونل: مونل یک آلیاژ خاص فلزی است که چکش خواری و انعطاف پذیری بالایی دارد و ترکیبی از چند فلز است. مانند دو کانونی یا سه کانونی است که خطوطی از لنز در آن دیده نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید