محرمی: اولین اخراج دوران فوتبال من بود – ورزش سه

زمان و محل برگزاری دیدار تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و ایران مشخص شد. از سری دیدار های هفته نوزدهم لیگ برتر ، پرسپولیس در سیرجان به مصاف گل گهر رفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. سرمربی بایرلورکوزن اعلام کرد روی ستاره ایرانی اش ریسک نمی کند و به او در دیدار با آرمینا بیلهفلد استراحت می دهد ، اما به احتمال زیاد او برابر بایرن مونیخ به میدان خواهد رفت . او البته هنوز فرصت بازی را پیدا نکرده اما خیلی امیدوار است که با درخشش در خط حمله پرسپولیس، هم به قهرمانی سرخپوشان کمک کند و هم خودش را در معرض پیشنهادهای بهتر قرار بدهد. هماکنون هم این تیم به ششمین قهرمانی متوالی فکر میکند. در لیگ دسته اول فوتبال برزیل هماکنون از ۲۰ تیم تنها چهار تیم بازیکنی با پیراهن شماره ۲۴ دارند. مدافع تیم ملی ایران که در بازی مقابل امارات با دریافت دو کارت زرد از زمین بازی اخراج شد، در بخشی از صحبت هایش درباره این اخراج هم صحبت کرد و در ادامه نیز پرسپولیس را شانس اول قهرمانی دانست و گفت این تیم قطعا برنده دربی خواهد بود. خبرورزشی ببینید| مبارزه فورد و هالک ایرانی ساختگی بود!

خبرورزشی عکس| حمایت قاطعانه هادی چوپان از مبارزه سجاد غریبی با مارتین فورد/ لطفا نخندید! هنگامی که توپ به بازیکن خودی برخوردکند و از خط عرضی کنار دروازه خودی ردشود، برای تیم حریف ضربهٔ کرنر بهدست میآید. با اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال علیرضا مرادی در کنار حسین مرادی و محمدحسین زاهدی فر برای پرسپولیس و نفت آبادان قضاوت خواهند کرد و حیدر شکور نیز ناظر بازی است. خبرورزشی بیانیه استقلال علیه یک مجری تلویزیون/ چرا امثال این فرد از مقابل دوربینهای تلویزیون کنار نمیروند؟ قبل از حضور در پرسپولیس کدامیک از بازیکنان این تیم را میشناختی؟ پرسپولیس در حالی به مصاف صنعت نفت خواهد رفت که انتخاب دروازهبان به مهمترین چالش یحیی گلمحمدی تبدیل شده است. تیم فوتبال پرسپولیس در حالی یکشنبه پیش رو در هفته بیست و دوم لیگ برتر میهمان صنعت نفت آبادان است که حریف سه بازیکن خود را در اختیار ندارد. مدافع سابق پرسپولیس سپس درباره شرایط تیم سابقش در لیگ بیست و یکم عنوان کرد: بازی های لیگ ایران را تا جایی که سر تمرین و بازی نباشیم میبینم. سایت پرتغالی اعلام کرد که می توان مهدی طارمی را به عنوان بهترین مهاجم سال لیگ برتر پرتغال انتخاب کرد.

سر انجام پس از بیست هفته یحیی در لیست خود یک مهاجم خارجی دارد و رقابت خط حمله بیشتر میشود. این احتمال وجود دارد که بازیکن جدیدی که باشگاه استقلال در نظر گرفته هم به سرنوشت مهاجم مورد نظر پرسپولیس دچار شود. نظرت در مورد لیگ برتر و در مجموع سطح فوتبال ایران چیست؟ امیدوارم استعدادهای خراسانی در آینده بتوانند در سطح فوتبال ایران ظاهر شده و به فوتبال ملی کمک کنند. سطح فوتبال ایران بسیار بالاست. ستاره کشورمان که در این روزها عملکرد بسیار خوبی به ثبت رسانده، مدعی شد که میخواهد نمایش خوبش را تداوم بخشد. زهره هراتیان رئیس ایفمارک مدعی شد که مدیرعامل استقلال با او تماس گرفته تا آمانوف خارج از ایران در تست پزشکی شرکت کند و آبی ها هزینه کم تری برای سفرش پرداخت کنند. خطر بزرگ بیخ گوش استقلال ؛ خرید جدید آبی پوشان غیر قانونی است؟ حسن روشن پیشکسوت استقلال مدعی شد در زمان اوج بازیگریاش علی عبده یک خانه و ۵۰۰ هزار تومان به او پول میداده که به پرسپولیس برود، اما نرفته و پشیمان نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است که در همه آسیا شناخته شده است. همه ما با هم برای موفقیت تیم تلاش میکنیم و رقابت درون تیم معنا ندارد.

آفساید: هنگامی که بازیکن از همه بازیکنان دیگر به دروازه تیم حریف در زمان ارسال توپ نزدیکتر باشد، در موقعیت آفساید قراردارد. هنگامی که توپ به بازیکنی برخورد کند و تمام توپ از خط طولی زمین بیرونبرود، تیم حریف باید توپ را از محل بیرونرفتن آن روی خط، پرتابکند. ضربهٔ پنالتی: اگر بازیکن تیم خودی، بر روی بازیکن حریف که در محوطهٔ جریمهشان است، خطاکند، خطای پنالتی صورت گرفتهاست. خطا و سوءرفتار: هنگامی که بازیکنی هریک از این خطاها را انجامدهد، خطا کردهاست و ضربهٔ آزاد به تیم حریف تعلق میگیرد: ۱- زدن ضربه یا لگد به بازیکن حریف ۲- خطای پشت پا زدن یا تلاش برای انجام خطای پشت پا زدن ۳- پرش بر روی بازیکن حریف ۴- حمله به حریف ۵- حملات یا اقدام به حملات به حریف ۶- هلدادن حریف ۷- تکلزدن بر روی حریف. شانس گلزدن از ضربهٔ پنالتی بهشکل مستقیم، بسیار زیاد است. ضربه کرنر: ضربهٔ کرنر روشی دیگر برای آغاز مجدد بازیاست. اگر توپ از خط دروازه ردشود و بازیکن حریف به توپ برخورد کرده باشد، ضربه دروازه محسوب میشود. ممکن است یک گل به صورت مستقیم از ضربه دروازه به ثمر برسد؛ اما در صورتی که گل به خودی نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید