محرمی: اولین اخراج دوران فوتبال من بود – ورزش سه

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: نه تنها من بلکه تمام اعضا… سرپرست معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: این کمپها تمام رشتهها را پوشش میدهد اما قطعا اقبال عمومی به فوتبال و فوتسال است. یکی دیگر از دلایل عدم رشد فوتبال مشهد نبود زیرساختهای مناسب است. اگر این اتفاقات رخ دهد، قطعا میتوان به رشد بازیکنان فوتبال مشهد امیدوار بود. در هشت منطقه مشهد کمپهایی ایجاد خواهد شد که در حال حاضر یکی از کمپها در محله نوده به بهرهبرداری رسیده که علی حقدوست، پیشکسوت فوتبال مشهد، بازیکنان را در آن نقطه آموزش داده و تربیت میکند. هادی شکوری پیشکسوت آبی های پایتخت با انتقاد از واکنش شاگردان مجیدی به حواشی بازی های استقلال به آن ها هشدار داد که نباید وارد حاشیه شوند. اولین رویارویی این دو نیز چند روز پیش در دبی رخ داد که در آن درگیری فیزیکی بین آن ها رخ داده و حواشی بسیاری به دنبال داشت. در کودکی که بازی های پرسپولیس را نگاه میکردم آقا کریم یک کفش قرمز داشت و شرایط من هم طوری بود که در شهرمان یا اطراف نمیشد همچین کفشی پیدا کرد.

در آستانه این مسابقه، «حکمت کارامان» سرمربی کایسری تاکید کرد که سه بازیکن تیمش از جمله سیدمجید حسینی را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد. بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس بیشتر از صفروف هموطن خود توانسته رضایت یحیی گل محمدی را جلب کند. به گزارش ورزش سه، صادق محرمی مدافع سابق پرسپولیس که هماکنون در تیم دیناموزاگرب کرواسی حضور دارد در گفتوگویی با برنامه شب های فوتبالی درباره مسائل مختلفی صحبت کرده و از شرایط خود در لیگ کرواسی ابراز رضایت کرده است. بابک مرادی در مصاحبه با برنامه شب های فوتبالی ۹ اسفند ۱۴۰۰ گفت : استقلال در سال های گذشته به این دلیل قهرمان نمی شد که از خودی ها ضربه می خورد ؛ چون استقلال را دوست داشتم جدا شدم ؛ هدفم فقط بازگشت به استقلال است. زهره هراتیان ، رئیس ایفمارک در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ گفت : عزیز آمانوف قبل از ورود به ایران با درخواست مصطفی آجورلو تست پزشکی داد و تأییدیه گرفت.

به بررسی روزنامه های ورزشی دوشنبه ۹ اسفند ماه می پردازیم. به بررسی روزنامه خبر ورزشی می پردازیم. به بررسی روزنامه فرهیختگان ورزشی می پردازیم. روزنامه دکه پارس فوتبال ؛ شوت ؛ آجورلو به روانشناس نیاز دارد ! روزنامه ابولای پرتغال از پیشنهاد آث میلان به مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو خبر داد. سایت پرتغالی اعلام کرد که می توان مهدی طارمی را به عنوان بهترین مهاجم سال لیگ برتر پرتغال انتخاب کرد. سرمربی بایرلورکوزن اعلام کرد روی ستاره ایرانی اش ریسک نمی کند و به او در دیدار با آرمینا بیلهفلد استراحت می دهد ، اما به احتمال زیاد او برابر بایرن مونیخ به میدان خواهد رفت . ستاره کشورمان که در این روزها عملکرد بسیار خوبی به ثبت رسانده، مدعی شد که میخواهد نمایش خوبش را تداوم بخشد. بچه ها و آقای اسکوچیچ بعد از بازی سعی کردند دلداری بدهند اما تجربه ای شد که از این به بعد بیشتر حواسم جمع باشد که چنین اتفاقاتی رخ ندهد چون کارهایی به این شکل زحمات یک مجموعه را زیر سوال میبرد. محمدرضا مهدوی ، پیشکسوت فوتبال درباره کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف مواد اعتیاد آور در نوجوانان گفت : چهره های شناخته شده همچون فوتبالیست ها می توانند از ظرفیت محبوبیت خود در میان جامعه استفاده کنند.

اگر جمله کلیشه ای شهرآورد شرایط متفاوتی دارد را کنار بگذاریم ولی در آن بازی ها خیلی مهم است که چند دقیقه اول برای بازیکنان چطور پیش میرود. درست است که بازی تشریفاتی بود اما با آن اخراج بچه ها تحت فشار قرار گرفتند و اگر من اخراج نمیشدم میتوانستیم گل های بیشتری بزنیم و تعویض های تیم هم تغییر میکرد و بازیکنانی که کمتر بازی کردهاند شانس بازی داشتند اما با این اخراج شرایط به هم ریخت. آخی گوگولی مگولی ها . فرارو: امروز و امشب ۴ بازی از سری رقابتهای فوتبال باشگاهی از لیگهای آلمان، انگلیس و اسپانیا برای پخش زنده تلویزیونی درنظر گرفته شده که از طریق دو شبکه ۳ و ورزش سیما پخش زنده میشود. سعید اکبری ، مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما در برنامه امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ به موضوع سربازی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند پرداخت و گفت: مرادمند به پادگان نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران اعزام شد و قرار است در تیم ملوان بندرانزلی فوتبال بازی کند. محرمی در ادامه در خصوص دربی پایتخت که در روز ۲۶ اسفند برگزار خواهد شد گفت: پرسپولیس قطعا برنده دربی است. رییس هیات فوتبال مشهد در خصوص جایگاه فوتبال پایه مشهد در کشور گفت: متاسفانه خراسان رضوی جایگاه خوبی در سطح کشور ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید