فریم عینک طبی گرد – عینک شیشه گرد طبی زنانه و مردانه

1. قاب هایی که لبه فوقانی شان یکپارچه و پیوسته است و به اصطلاح میل ابرو (brow bar) دارد، باعث می شود طاسی سر مردان کمتر به چشم بیاید. یعنی حاشیه ی فوقانی شیشه باید متناسب با شیب و شکل ابرو باشد. اگر می خواهید از لنزهای تماسی استفاده کنید، ابتدا باید برای ملاقات با یک چشم پزشک برنامه ریزی کنید. عینک های طبی به طور کلی شامل سه دسته عینکهای آینه ای، عینکهای فتوکرومیک و عینک های سایه روشن هستند که هر یک دارای ویژگی های خاص خود می باشند؛ در ادامه ضمن مشاهده مدلهای جدیدتری از عینک های طبی می توانید با برخی ویژگی این عینک ها آشنا شوید. پد عینک ها را باید از زیبایی و راحتی بررسی کرد. برخی از افراد تنها برای جلوگیری از تابش اشعهی خورشید به چشم و پوستشان از عینک استفاده میکنند، این افراد باید به دنبال لنزهای ویژه و مقاوم در برابر اشعهی نور آفتاب باشند که شناسایی آنها کمی سخت است ولی با اتکا به برندهای قوی نظیر ری بن می توان به این عینک های زیبا و سبک دست یافت. این در حالی است که عدسی آنتی رفلکس میزان نور منعکس شده از سطح خود را به صفر میرساند و در نتیجه فرد میتواند در نور زیاد کیفیت دید مطلوبی داشته باشد.

این عدسیها از جنس شیشه معمولی بودند و در حقیقت با کمک تراش دادن سطح آنها و ایجاد انحنا، زمینه شکست نور و عملکردی همانند عدسی را برای آنها به وجود آوردند. بلندی، کوتاهی، کلفتی یا نازکی بیش از اندازه ی دسته ها ایجاد مشکل در جمع کردن و قرار دادن آن در قاب نشود. 4. آن دسته از قاب های نیمه که فقط لبه تحتانی دارند بیشتر به درد مطالعه می خورند. که استفاده کننده پس از مدتی استفاده از عینک درد را در پشت گوش های خود احساس کند. 1. قاب هایی که لبه ی بالایی دارند و فاقد لبه تحتانی هستند باعث می شوند ابروها و پیشانی بیشتر جلوه کند. مخصوصا اگر از آن دسته از آدم هایی هستید که نمی خواهید کسی به عینکی بودن تان توجه نشان دهد، از این نوع قاب استفاده کنید. اگر میخواهید عینک آفتابی انتخاب کنید، باید ببینید فارغ از اینکه فریم عینک شما ارزان است یا گران آیا عینک آفتابی برای صورت کشیده و بینی بزرگ میخواهید یا به دنبال یک فریم عینک مناسب برای فرم صورت مستطیلی هستید. عینک طبی باید با چهره شما متناسب باشد اگر مشکل انتخاب مدل عینک طبی را دارید این مقاله را مطالعه نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عینک طبی مناسب چهره شما را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

مدل عینکهای مناسب برای صورتهای بیضی شامل عینک خلبانی، چند ظلعی، پروانهای، مستطیل، کلاب مستر و عینک ویفری میباشد. از لحاظ قیمت می توان گفت که عینک طبی انواع مختلفی دارند و همچنین قیمت و هزینه مناسب تری دارند و نیاز به تعویض زود به زودی نیست. اگر قیمت عینک قدیمی یک برند معتبر را با محصول جدید یک برند جدید نه چندان مشهور مقایسه کنید، احتمالا برخلاف تصورتان قیمت عینک قدیمی بالاتر از محصول جدید خواهد بود. این عینک دارای شیشه ای کاملا شفاف است که اگر تمایل به زیبایی صورت خود دارید و چشم های شما به طور کلی نیاز به عینک طبی ندارد میتوانید بدون تعویض شیشه ها از آن استفاده کنید، اما اگر چشم های شما ضعیف است به راحتی میتوانید اقدام به تعویض شیشه یا عدسی های آن کنید و نمره مطابق با چشمان خود را جایگزین شیشه اصلی آن کنید. اگرچه هنوز هم مدلهای عینکهای طبی به دو دسته زنانه و مردانه تقسیم میشوند اما این تقسیم بندیها در حال کمرنگ شدن هستند و این مساله را در مدلهای لباس و اکسسوری مشترک بین خانمها و آقایان که هر روز معرفی و وارد بازار میشوند میتوان مشاهده کرد.

خلاصه هر 10 انگشت من رو سیاه کردند و مثلا انگشت نگاری کردن… پدها را باید بر اساس شیب بینی ساخت تا راحتی هر چه بیشتر را به وجود آورد. 12. ۹-عینک های آفتابی بدون لبه(بدون قاب) باید حتما با ابروی تان هماهنگ باشد. 5. برخی از قاب های مُد روز می توانند جذابیت چهره را چند برابر کنند. پل ها در عینک ها ۹۰ درصد راحتی و ۱۰ درصد حالت مُد گرایی را به همراه دارند. البته نگران نباشید حتما مدلی باب طبع شما در میان طرح­ ها و رنگ بندی های بسیار متنوع این شرکت وجود دارد. قابهای عینکهای زنانه از تنوع رنگی بسیار گستردهای برخوردار هستند. با استفاده از چنین قابی، نگاه طرف مقابل به سمت بالا و به دور از بینی کشیده می شود. هرچه دسته فریم بالاتر قرار گرفته باشد صورت را کشیده تر نشان می دهد و بالعکس. 8. پس اگر صورتی کشیده و باریک دارید بهتر است از چنین قاب هایی استفاده کنید. 2. کسانی که بینی بزرگ دارند بهتر است از قابهایی high temple استفاده کنند تا برجستگی بینی شان کمتر به چشم بیاید. 3. اگر اجزای صورت تان خیلی کوچک و ظریف است بهتر است از این نوع قاب استفاده نکنید چرا که اجزای صورت تان تحت الشعاع بزرگی قاب قرار می گیرد و به اصطلاح محو می شود.

دیدگاهتان را بنویسید