عینک طبی و لنز طبی

۱- اول از همه اینکه ناشتا برید و صبح اول وقت هم سرپستی باشید تا بتونید به اکثر کاراتون برسید. به اکثر سوالات شما پاسخ داده شده. توجه داشته باشید اگر کودک شما به بعضی از مواد حساسیت دارد، از مسئول قسمت فروش در مورد این که آلیاژ کدام فریم کمتر حساسیت زا می باشد، راهنمایی بخواهید. 5- در صورت های چاق و فربه، علاوه بر رعایت نکاتی که برای صورت های پهن رعایت می شود بهتر است از فریمی استفاده شود که حضور آن بر روی صورت کمتر نمایان باشد، نظیر فریم های ریملس، نخ نایلونی و یا فلزی نازک. ⭕️ فلکسون: فلکسون یک نوع ماده شیمیایی خاص بر پایه تیتانیوم است که از آن به عنوان فلز حافظه هم یاد میشود. مهمترین مزیت این نوع فریم ها این است که قابل است کردن با انواع تیپ های مجلسی، اسپورت و ورزشی است و همچنین خانم ها و آقایان میتوانند در هر محلی از آن استفاده کنند و به نوعی یک فریم کاملا جذاب و فوق العاده شیک می باشد که زیبایی صورت را چند برابر میکند. طبیعی است که نوع استفاده شما از عینک طبی و میزان دقتتان در مراقبت از آن مسئلهای است که میتواند در انتخاب جنس فریم عینک تأثیر بسیار زیادی داشته باشد.

چشمان شما باید در مرکز لنزها و فریم عینک طبی مردانه باشند. این افراد نمی توانند به طور همزمان از دو عینک استفاده کنند و عینک طبی آفتابی راه حل مناسبی برای آنهاست. فریم عینک سلولز استات و زیلونایت آلرژیزا نیست و به دلیل وزن سبکی که دارد گزینه ایدهآلی برای بسیاری از افراد خواهد بود. همچنین استفاده از عینکهای آفتابی برای تمام افراد فارغ از سن و جنسیت آنها، لازم و ضروری است. اگر از علاقمندان به فشن دهه ۷۰ هستید بهتر است یک مدل عینک با فریم بزرگ و گرد مانند عینکهای برند کلوئه برای خودتان تهیه کنید. معمولاً عینکهای طبی زنانه پهنای کمتری دارند و قطعه کوچکی که رابط بین دو عدسی عینک است و با نام پل نیز شناخته میشود نیز پهنای کمتری نسبت به مدلهای عینک طبی مردانه دارند. ۸- سوء پیشینه: دو قطعه عکس یه فیش به مبلغ ۵۰۰۰ ت و یه مبلغ ۱۶۰۰۰ ت بابت ارسال پاسخ به سرپرستی. بعد از اون برای مشاغل عملیاتی به بینایی سنجی، شنوایی سنجی، و رادیولوژی جهت عکس از قفسه سینه مراجعه می کنید و تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر هم با مراجعه به آزمایشگاه مرجع واقع در خیابان بهشت تست عدم اعتیاد رو میدید(نشانی زیر برگش هست).

روز بعد جهت دریافت نتیجه آزمایش به بیمارستان مراجعه کرده و بعد به ساختمان طب صنعتی که معرفی نامه رو گرفته بودید رفته و از قسمت پذیرش نتیجه تست عدم اعتیاد و عکس قفسه سینه رو دریافت می کنید و بعد از اون به طبقه اول، واحد پرستاری میروید. آزمایشگاه: جهت انجام آزمایشات لازم است از ۱۲ ساعت قبل ناشتا بوده و به آزمایشگاه بیمارستان فوق تخصصی نفت مراجعه کنند. در طب صنعتی وقتی نامه شما آماده شد به شما گفته میشه به یکی از مراکز طب مراجعه کنید، اگر تهران بود با در دست داشتن نامه به مرکز طب صنعتی، روبه روی بیمارستان نفت واقع در خیابان سرهنگ سخایی میرید. اینکه شما برای اصلاح بینایی از عینک یا از لنز استفاده می کنید، بیشتر به خود شما بستگی دارد. ۸- در صورتی که دواطلب سابقه هر گونه عمل جراحی دارد، شرح عمل خود را نیزبه همراه داشته باشد. ۷- در صورتی که داوطلب سابقه بیماری مزمن دارد سوابق بیماری (خلاصه پرونده) را به همراه داشته باشد. از آنجایی که بینی کودکان به رشد کامل خود نرسیده است، یکی از نکات مهم در انتخاب عینک طبی کودکان، پل بینی مناسب می باشد. پس از کنترل پرونده توسط منشی پزشک صنعتی؛ پرونده خود را به واحد پذیرش واقع در طبقه همکف طب صنعتی تحویل دهند.

قبل از توضیح در این مورد، دستور العمل های طب صنعتی شرکت نفت که در بالای صفحه موجود است رو با دقت بخونید. شامل استعلام عدم سوء پیشینه و مدرک تحصیلی میشه که با نامه طب صنعتی داده میشه، ترجیحا استعلام ها رو خودتون دریافت کنید و شخصا تحویل بدید وگرنه تو پست خانه وزارت ۳-۴ هفته طول می کشه! ۹-تاییدیه های تحصیلی و نظام وظیفه رو هم خودشون داشتن انجام میدادن و محرمانه بود. در قدم اول تمام لباس ها به جز شرت و جوراب رو از تن خارج کرده و تمام اسکلت بندی شما معاینه می شود، در قدم بعدی جهت معاینه قسمت تحتانی شکم برای دقایقی همون تکه لباس رو میکشید پائین تا کار دکتر انجام بشه و میپوشیدش! با در دست داشتن تمام نتایج به طبقه دوم جهت معاینه پزشک صنعتی مراجعه می کنید. اگر فردی احساس می کند بینایی اش ضعیف شده و مانند سابق نمی تواند دور یا نزدیک را ببیند، باید بلافاصله به چشم پزشک مراجعه کند.

دیدگاهتان را بنویسید