عینک آفتابی؛ یک عینک طبی

در زمان خرید حتما رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید، در صورت عدم انتخاب رنگ فریم، رنگ پیش فرض برای شما ارسال میگردد. در مورد شخصیتتان هم اگر فرد جدی هستید، فریم کلاسیک مستطیلی، مناسب شما است و اگر شخصیت شوخ و بامزهای دارید فریم های پلاستیکی با رنگهای گرم به جذابیتتان خواهد افزود. سبک طراحی ویکتوریا بکهام کلاسیک است و این کلاسیک بودن را میتوان در عینکهای برند او هم دید، عینکهایی که با الهام از سبکهای قدیمی طراحی شدهاند اما مدرن و امروزی و تطبیق پذیرند. این نوع از فریم عینک قیمت نسبتاً پایینی دارند و میتوانند در طراحی زیبای عینک طبی نیز تأثیر بسیاری داشته باشند. در این حالت فریم قسمتی از صورت را می پوشاند و به نظر می رسد که کشیدگی صورت کاهش پیدا کرده است. با اینکه بیشترین طرفداران این نوع فریم جوانان و نوجوانان هستند اما افراد میان سال و حتی مسن هم میتوانند از آن استفاده کنند و علاوه بر کیفیت بالای فریم دارای وزنی سبک است که در استفاده طولانی مدت هیچ خستگی ناشی از تحمل وزن را بر روی گوش ها و بینی ایجاد نمیکند. اما در میان هزاران نوع فریم طبی که برخی از نمونه فریم ها مانند همین عینک شیشه گرد هستند که عامه پسند بوده و به دلیل زیبایی و شیک بودن خود فریم و همچنین طراحی آن که با اکثر چهره ها قابل استفاده است طرفداران زیادی دارد.

لازم به ذکر است این امکان برای شما فراهم شده که قبل از خرید قطعی و پرداخت مبلغ آن، حداکثر 7 عدد عینک را به دلخواه برای تست حضوری در هر محلی که شما مد نظر داشته باشید، همکاران فروش سیار ایران آیلند برای تست خدمتتان بیاورند و بعد از امتحان آنها در صورت تمایل، انتخاب، خرید خود را قطعی و مبلغ آن را پرداخت نمایید. این بدان معناست که امکان استفاده از عینک برای افراد بیشتری در جامعه امری طبیعی است. یک فریم عینک مناسب برای مردهای بدون مو (طاس) فریمی است که قسمت بالای آن در ناحیه ابرو مستقیم باشد و ناحیه پیشانی را بپوشاند. در زمان استفاده از لنزهای طبی، دید انسان طبیعی تر است و بدون مانعی همچون عینک می توانید به مشاهده جهان پیرامون خود بپردازید. در زمان انتخاب یک فریم طبی خوب علاوه بر زیبایی باید به جنس آن و همچنین سبک وزن بودن آن هم دقت شود، چراکه عینک های طبی معمولا به طور طولانی استفاده میشود و اگر فریم وزن سنگینی داشته باشد در طولانی مدت باعث خستگی خواهد شد.

فریم گرد عرضه شده از جنس فلز نازک اما با کیفیت بالا می باشد که دارای وزن کمی نسبت به فریم هایی با جنس های دیگر است و همین مزیت باعث میشود به راحتی بتوان برای طولانی مدت و حتی استفاده های بیش از 8 تا 12 ساعت هم بر روی چهره از آن استفاده شود. به طور کلی فریم های طبی در دو نوع مردانه و زنانه یا دخترانه ساخته و تولید میشوند، اما برخی از فریم ها به دلیل طراحی ساده و شیک آن هم زنانه هستند و هم مردانه که نمون پرطرفدار آن همین فریم عینک طبی گرد است که دارای رنگ های فوق العاده شیک می باشد. این عدسیها به طور بالقوه برای چشم خطرناک هستند و در ضمن برای افراد با نمره چشم بالا به هیچ وجه گزینه خوبی نبودند. این یعنی ما میتوانیم با یک ماده بسیار نازک، نور را به اندازه کافی بشکنیم. معمولا رنگ پوست به دو دسته رنگ پوست آبی و صورتی (سرد) و رنگ زرد و هلویی (گرم) تقسیم میشود که حدود 60 درصد مردم جهان صورتی با رنگهای سرد دارند. هر چه دسته فریم بالاتر باشد، صورت کشیدهتر نشان داده میشود و هر چه دسته پایینتر قرار گیرد از کشیدگی صورت کم میکند.

اگر پل عینک پایینتر از چشمها باشد، بهتر است. اغلب عینک های طبی زنانه پهنای کمتری دارند و قطعه کوچکی که رابط بین دو عدسی عینک است و با نام پل نیز شناخته می شود نیز پهنای کمتری نسبت به مدل های عینک طبی مردانه دارند.عینک طبی زنانه از ظرافت بیشتری برخوردارهستند .یکی دیگراز تفاوت های عینک طبی زنانه و مردانه که باید به آن اشاره کرد رنگ عینک طبی است . رنگ های زیبای این عینک شامل رنگ مشکی، رنگ نقره ای و رنگ طلایی است که معمولا خانم ها رنگ طلایی آن و آقایان رنگ مشکی یا نقره ای را می پسندند اما این مورد هم کاملا به سلایق شخصی هر فرد بستگی دارد و تفاوت رنگ ها دلیلی بر فقط زنانه یا مردانه بودن آن نیست بلکه هر سه رنگ هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده است. شیشه هایی که بر روی این عینک است بدون نمره بوده و افرادیکه چشم آنها ضعیف نیست و میخواهند برای زیبایی از آن استفاده کنند میتوانند بدون تعویض شیشه از آن استفاده کنند، اما افرادیکه چشم آنها ضعیف است به راحتی میتوانند اقدام به تعویض شیشه های عینک با شیشه ای که مطابق نمره چشم آنها است کرده و اقدام به استفاده از آن نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید