عوارض خودرو – پرداخت عوارض سالیانه خودرو – مفاصا حساب عوارض خودرو

عوارض خودروهایی که در سامانه تهران من برای شماره موبایل شما ثبت شده باشد در بخش عوارض خودرو برای شما نمایش داده میشوند و میتوانید نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. منظور از عوارض آزادراهی عوارضی است که خودروها در ازای تردد از تعدادی از آزادراهها باید پرداخت کنند. محاسبه عوارض سالیانه خودرو ۱۴۰۰ به چه صورت است؟ وی افزود: واردات خودرو را نیز روی کاغذ جدیتر خواهیم داشت اما اینکه در عمل چه اتفاقی رخ دهد بستگی به مذاکرات هستهای دارد که با توجه به جنگ روسیه و اوکراین در حال پیچیدهتر شدن است. در صورتی که خودرو را به صورت مستقیم از شرکت خرداری کرده اید، گزینه « خودرو را از ایران خودرو خریده ام» و در صورت خریداری آن از بازار گزینه « خودرو را از بازار خریده ام» را انتخاب کنید. برای استفاده از بخش مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو هم لازم است یک سری مراحل را انجام دهید که در ادامه آن ها را به طور کامل برای شما آورده ایم.

۲در ادامه وارد صفحه اصلی سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان خواهید شد. دو گزینه پیگیری درخواست و ثبت درخواست در قسمت پایین صفحه قابل مشاهده می باشند. باید از سمت چپ و بالای این صفحه گزینه «ورود» را انتخاب کنید. ۳از شما درخواست می شود کد ملی و کلمه عبورتان را وارد نمایید. هم چنین اگر دارای مهارت مناسبی در زمینه خودرو هستید، خواهید توانست از بخش همکاری با ایران خودرو جهت استخدام در این شرکت اقدام نمایید. بنابراین، اکنون به راحتی می توانید در این سایت ثبت نام کرده و نسبت به شرکت در قرعه کشی محصولات اقدام نمایید. ۶به هر حال، بعد از این که اطلاعات لازم در هر کدام از روش های ثبت درخواست را که انتخاب کرده اید، وارد نمودید، می توانید درخواست و گزارش خود را در این سامانه ثبت کنید. کاربران می توانند از این طریق با سامانه ایران خودرو ارتباط برقرار کرده، سوالات خود را بپرسند. در ادامه نحوه ارتباط با سامانه ایران خودرو که برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت است را هم توضیح خواهیم داد تا در صورت لزوم بتوانید با بخش ارتباط با مشتریان تماس برقرار کرده و مشکلات خود را از این طریق برطرف کنید. در واقع کاربران بعد از ورود به این بخش می توانند درخواست خود را ثبت نموده و در ادامه هم از همین بخش نسبت به پیگیری آن اقدام نمایند.

در ادامه هر موقعی که این شرکت طرحی برای فروش محصولات خود ارائه دهد، می توانید از این طریق به بخش فروش وارد شده و در قرعه کشی محصول مورد نظرتان شرکت کنید. امکان پیگیری درخواست هم برای شما از طریق همین سامانه فراهم بوده و در ادامه می توانید نتیجه گزارش خود را مشاهده کنید. البته برای ثبت سفارش از این طریق لازم است ثبت نام خود را در سایت ایران خودرو انجام داده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت نمایند. در قسمت های قبلی بخش فروش اینترنتی و نحوه ثبت نام در آن را به طور کامل برای شما بیان کرده ایم. بنابراین، شرکت این موضوعات و سوالات مهم را گردآوری کرده و به آن ها پاسخ اده است. به احتمال زیاد پاسخ سوال خود را در این بخش پیدا خواهید کرد. بعد از ورود اطلاعات شخصی، بارگذاری عکس پشت و روی کارت خودرو و بیمهنامه بدنه قبلی خود، با پرداخت هزینه به خرید آنلاین بیمه خودروی مناسب خود بپردازید. در چنین شرایطی، حق بیمهنامه بدنه طبق جدول تعرفه کوتاه مدت محاسبه میشود. در صورت عدم پذیرش بیمهگذار، بیمه گر با کسر فرانشیز بیمه و سایر کسورات معین و افزودن هزینههای متعارف نجات و حمل خودرو ، مالک آن شناخته میشود.

در صورتی که قبلا درخواست خود را ثبت کرده باشید، می توانید با استفاده از «پیگیری درخواست» نسبت به بررسی و مشاهده نتایج آن اقدام کنید. با طی کردن این مراحل می توانید درخواست و گزارش خود را در سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان ثبت نمایید. اما اگر تازه قصد ثبت کردن درخواست تان را دارید، باید گزینه دوم یعنی «ثبت درخواست» را بزنید. ۵برای ثبت کردن درخواست هم در راه مختلف وجود دارد که بر اساس خرید خودرو شما از بازار یا شرکت می باشد. بنابراین می توانید از گزینه های موجود در بخش خدمات برای دریافت اطلاعات لازم یا ثبت نوبت اینترنتی استفاده نمایید. همان گونه که اشاره کردیم، ابتدا لازم است ثبت نام خود را در بخش فروش اینترنتی وب سایت ایران خودرو انجام داده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کنید. بدین ترتیب درصورتیکه مشتری حائز شرایط باشد، پس از تکمیل فرمها توسط مشتری، کارشناسان جهت دریافت مدارک مورد نیاز و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس خواهند گرفت. پس اگر تا کنون در این سامانه ثبت نام نکرده اید، باید با ورود به سایت ایران خودرو ، ثبت نام خود را در آن انجام داده و مجددا جهت استفاده از بخش مدیریت ارتباط با مشتریان اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید