عوارض خودرو – پرداخت عوارض سالیانه خودرو – مفاصا حساب عوارض خودرو

فرآیند اجاره خودرو در سِپریس کاملا آنلاین است و نیاز به مراجعه حضوری ندارید. توجه کنید برخی فروشندگان مسافت پیموده شده خودرو را دستکاری میکنند اما شما می توانید با مراجعه به یک تعمیرگاه یا نمایندگی معتبر و با استفاده از دستگاههای دیاگ، مسافت واقعی پیموده شده را بدانید. هر یک از موارد فوق میتواند دلیل خوبی برای اجاره ماشین باشد، که اجاره ماشین از سامانه سپریس به شما این اطمینان را میدهد که ماشین به دلخواه خود را برای مدت معین با رعایت قوانین و مقررات مشخص شده، در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید. اجاره ماشین این امتیاز را به شما میدهد تا با توجه به بودجه معینشده، ماشین مورد نظر خود را برای مدت معین در اختیار داشته باشید. در خرید خودرو دست دوم و کارکرده مسافت پیموده شده با خودرو را باید بررسی کنید. را ارزیابی کنید. در هنگام بازدید از فروشنده زمان تعویض تسمه تایم را بپرسید.در صورتی که تسمه تایم بیشتر از هفتاد هزار کیلومتر کار کرده باشد حتما باید تعویض گردد، درصورت پاره شدن تسمه تایم موتور خودرو خراب میگردد و شما برای تعمیر موتور هزینه زیادی باید پرداخت کنید. برای تست کامل خودرو، چندین کیلومتر با خودرو حرکت کنید و به صداهای مختلف آن گوش کنید.

اگر به خرید خودرو کارکرده تمایل دارید، باید نکاتی را که در این بخش از دانستنی های خودرو در نمناک آورده ایم را در نظر بگیرید زیرا خرید خودرو دست دوم همواره با ریسکهایی همراه است. در چنین شرایطی، اگر ارزش خودرو جدید از ارزش خودروی قبلی بیشتر باشد، بیمهگذار باید تفاوت حق بیمه را به شرکت بیمه پرداخت کند. عصر خودرو- وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با وزیر اقتصاد ارمنستان گفت: چهار مسیر اصلی در کریدور شمال جنوب تعریف شده است که یکی از این مسیرها از ارمنستان عبور میکند و تقویت ترانزیت میان دو کشور در همین راستا باید انجام شود. حتی اگر دارای ماشین شخصی هستید، میتوانید با یک انتخاب هوشمندانه ماشین مناسبی برای سفر خود اجاره کنید. نزول قیمت خودرو حتی اگر در اثر حوادث تحت پوشش بیمه بدنه باشد. هرچقدر درصد بیمه ثبت شده در بیمهنامه بیشتر باشد هزینه بیمه کردن خودرو کمتر میشود که به نفع خریدار است.

ثبت نام در طرح جدید فروش فوقالعاده ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ دهم اسفند ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ دوازدهم اسفند ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت. بله. بیمهگذار میتواند در صورت فروش خودرو، خودروی دیگر ( متعلق به خود، همسر، فرزندان یا والدین) به شرکت بیمه معرفی کند. کرایه ماشین سفری بدون دغدغه را به شما هدیه میدهد، زیرا با دراختیار داشتن ماشین اجارهای دیگر لازم نیست نگران برنامه زمانی وسایل نقلیه عمومی، تغییر برنامه، اتلاف وقت تا رسیدن اتوبوس یا قطار به ایستگاه مورد نظر یا همراه شدن با افراد ناشناس باشید. امروز نمادهای «فولاد»، «فملی» و «وبملت» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل بورس داشتند و خودرو، وتجارت، خساپا، وبصادر، حکشتی، خبهمن و وپارس دیگر بزرگان قرمزپوش بازار امروز بودند. در میان این کاهش قیمتها اما خودروهای دنا در هفته گذشته جهش قیمتی را تجربه کردند به طوری که دنا معمولی از ۳۶۵ میلیون تومان در نخستین روز هفته امروز به ۳۶۹ میلیون تومان رسیده است و دنا دندهای توربو پلاس نیز در این مدت ۴ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۴۷۴ میلیون تومان قیمت دارد. چنانچه خسارت جزئی ( کمتر از ۳ میلیون تومان) باشد؛ بدون نیاز به کروکی هم خسارت پرداخت می شود.

محاسبهٔ آنلاین و تخمین قیمت خودرو کارکرده در کارنامه براساس اطلاعات از تجمیع معاملات بازار خودرو در تهران انجام میشود و علیرغم دقت بالا، باز هم خالی از خطا نیست و نمیتواند معیار کاملا دقیقی برای انجام معاملات باشد. در هنگام خرید خودروی کارکرده قسمت سقف و ستونهای خودرو را بررسی کنید. در بررسی سقف می توانید لاستیکهای دور سقف را جدا کرده و قسمتهای جوش خورده آن را چک کنید، در صورتی که سقف خودرو آفتابسوختگی داشته باشد یعنی فابریک کارخانه بوده و تعویض نشده است. ابتدا سیستم برقی را بررسی کنید. بالابر شیشهها، سیستم صوتی، آمپر و … اگر چراغ ABS زرد رنگ باشد، بدین معنی است که سیستم ای بی اس از دور خارج شده است. اگر سیستم ترمز خودرو ABS است به چراغ آن توجه کنید. در خرید خودرو دست دوم، تمامی جوانب اتومبیل را به کل بررسی کنید تا خرید مطمئنی داشته باشید. در بررسی خودرو کارکرده به پوسیدگیهای زیر خودرو و گلگیر توجه کنید زیرا در صورت پوسیده بودن قسمت زیر خودرو، هنگام بارش باران آب به داخلش نفوذ کرده و سبب ایجاد مشکلات مختلف میشود. به گزارش منیبان؛ امروزه استفاده از خودرو به یکی از ضرورتهای زندگی بشر تبدیل شده است و بسیاری از مردم تمایل دارند از خودرو شخصی خود استفاده کنند اما با توجه به تورم و گرانی ها افراد بسیاری به خرید خودرو کارکرده روی آوردهاند چرا که قیمت خودروی دست دوم و کارکرده از اتومبیل صفر پایینتر است.

دیدگاهتان را بنویسید