روش های طبی کردن عینک آفتابی – وبلاگ دوبیسل

نکتهای که در رابطه با صورتهای قلبی وجود دارد آن است که به دلیل کوچک بودن چانهها میتوان به راحتی برای آنها عینک مناسبی را انتخاب نمود. عینک فتوکرومیک یا عینک طبی آفتابی در اثر قرارگیری در مقابل نور خورشید، تغییر رنگ میدهند و به راحتی از چشمان شما در محیط های پر نور محافظت خواهند کرد. اهمیت محافظت از پوست در برابر آفتاب شدید بر هیچکس پوشیده نیست و می دانید که کرم ضد آفتاب برای این کار ساخته شده است؛ اما نمیتوانیم از ضدآفتاب برای چشم و پوست اطراف آن استفاده کنیم. با استفاده از این عینک طبی مردانه از برند Tommy Hilfiger، میتونید خیلی سریع ظاهر جذاب و فریبنده ای برای چهره خود به وجور بیارید. آستیگماتیسم: عدسی استوانه ای شکل. این افراد می­توانند از دکتر خود بخواهند که چنین عینکی برای آنها سفارش دهد؛ انتخاب نوع و شکل فریم به عهده خود آن­ها خواهد بود و شرکت عینک ساز آن را دقیقا مطابق میل آنها می سازد. عینک مناسب صورتهایی با پیشانی بلند: در انتخاب عینک برای چنین مدل از صورتهایی باید به دنبال گزینههایی بود تا مقداری از بلندی پیشانی را تحت تأثیر قرار دهد.

عینک مناسب صورتهای کوچک: اگر صورت کوچکی دارید و نمیدانید که چه مدل عینک طبی را انتخاب کنید توصیه ما این است که به سراغ عینکهای طبی بروید که قاب ندارند و یا شیشههایشان مدور هستند. افراد با صورت گرد تناسب کامل در چهره خود دارند و لپ آنها برجسته و به صورت گرد است. از این رو در این خبر تصمیم داریم تا با معرفی یکی از بهترین مراکز فروش و حراج عینک آفتابی و طبی و همچنین معرفی بهترین برندهای عینک به شما کمک تا بهترین و ایده آل ترین عینک دودی و طبی را برای خود انتخاب کنید. عینک کمک می کند تا نور به طور مناسب بر روی شبکیه متمرکز شود. شبکیه در پشت چشم ، نزدیک عصب بینایی قرار دارد. به همین دلیل نیز در زمان استفاده از آن ها باید به شدت مراقب باشید تا آسیبی متوجه قاب عینک چوبی شما نشود. با توجه به شدت نور، میزان تیره شدن این لنزها بیشتر خواهد بود؛ عدسی عینک فتوکرومیک معمولاً از شیشه یا پلی کربنات ساخته شده و بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که نمیخواهند از عینک های جداگانه طبی و آفتابی استفاده کنند، شما میتوانید این مدل عینک را از فروشگاه های معتبر و عینک فروشی های آنلاین خریداری کنید و به اصطلاح با یک تیر دو نشان را بزنید.

این لنزها حاوی دو یا چند نسخه برای اصلاح بینایی هستند. فریم عینک پلاستیکی: این نوع از فریم عینک طبی انعطافپذیری بالایی دارد و میتوان آن را در رنگهای بسیار متنوعی مشاهده کرد. مردم به اشتباه عینک طبی را وسیله درمانی و عینک آفتابی را وسیله زینتی قلمداد میکنند در صورتی که عینک آفتابی یک نوع عینک طبی است که با جذب اشعه زیانبار به سلامت بینایی، جلوگیری از سوختگیها و التهابات قرنیه چشم و جلوگیری از برخی سردردها کمک میکند. این عینکها با جذب بعضی طول موجهای نور به سلامت چشم، بهبود بینایی و رفع نشانگان و علائم ناراحتکننده دید به عنوان یک پروتز طبی کمک میکنند. علاوه بر عینکهای طبی نمرهدار که برای اصلاح عیوب انکساری چشم به کار میرود، عینکهای طبی- جذبی نیز برای سلامت چشمها کاربرد دارد. حتی در مواردی که عیوب انکساری وجود دارد اپتومتریستها با توجه به معاینه چشم و تعیین نمره عینک و دیگر پارامترهای اپتیک و فیزیولوژیک چشم، عینک آفتابی نمره دار یا به عبارت علمیتر عینک جذبی – انکساری برای بیماران براساس استاندارد لازم میسازند و سپس برای آنها فیت میکنند. یک اپتومتریست پس از اخذ شماره نظام پزشکی میتواند مبادرت به راهاندازی چنین موسسهای کند و سالمترین مسیر برای انتخاب یک عینک آفتابی معتبر مراجعه به این موسسات استاندارد است.

این گونه موسسات دارای پروانه تأسیس و پروانه مسئولیت تخصصی از وزارت بهداشت هستند. عینک های سایه روشن نیز دارای عدسی هایی با ترکیب رنگی به حالت سایه روشن می باشند، این عینک ها بیشتر برای ورزشکاران در رشته های ورزشی شنا، اسکی، قایقرانی مناسب بوده و استفاده از آنها برای مکان های برفی و یا در ساحل دریا اصلا توصیه نمی شود. برخی از افراد قربانی مد میشوند و از انواع بیکیفیت عینک استفاده میکنند. باورهای درست و غلط زیادی درباره عینک زدن وجود دارد، مثلا برخی افراد معتقدند عینک زدن می تواند باعث قیچ و چپ شدن چشم ها شود. کوچک بودن عدسی عینک آفتابی هم بسیار مهم است؛ وقتی عدسی این عینک کوچک باشد، فاصله کانونی آن نیز دقیق تر خواهد بود؛ خوب است بدانید عینک های آفتابی با فریم کائوچویی یکی از بهترین گزینه ها برای طبی شدن هستند. اگر هنوز هم شکی در دل داشتید می تونید از کارشناسان آنلاین کمک بگیرید. اگر در بینایی واضح ، از نزدیک یا از راه دور مشکل دارید ، عینک می تواند به شما کمک کند که شما چقدر واضح اشیا را در هر فاصله مشاهده می کنید. بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان گوانجی شما با توجه به مشکل بینایی که دارید بهترین لنز را برای شما تجویز می کند .

دیدگاهتان را بنویسید