روش های طبی کردن عینک آفتابی – وبلاگ دوبیسل

فریم های آلومینیومی وزن سبکی دارند و در برابر خوردگی نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. عینک های موجود در داروخانه ها، فقط برای افرادی است که دچار پیرچشمی هستند و شماره هر ۲ چشم آنها هم با یکدیگر برابر است. گاهی اوقات هم بسیاری از افراد به دلیل جذابیتی که بعد از عینک زدن پیدا میکنند، ترجیح میدن تا این عینکهای طبی با فریم های جذاب رو به استایل خودشون اضافه کنند و از این طریق، زیباتر و خاصتر به نظر برسند هر چند ممکنه از نظر پزشکی به عینک طبی نیاز نداشته باشند! عینکهای الهام گرفته از دهه ۷۰ میلادی هم جزو مدلهایی هستند که همچنان پرطرفدار و محبوب به شمار میروند و برندهای شناخته شده مثل کلوئه به طراحی با این سبک روی آوردهاند. عینک های رایانه ای: این لنزهای چند کانونی تصحیح شده مخصوص افرادی که نیاز به تمرکز روی صفحه نمایش کامپیوتر دارند.

یکی از جدیدترین و محبوبترین طرحهای مورد استفاده در دنیای اکسسوریها، طرح موسوم به لاک پشتی است که حالتی چند رنگ دارد و تا حدی شبیه به طرح پلنگی است. لنز عینک هم از لحاظ جنس، هم از لحاظ پوشش استفاده شده در آنها و هم از لحاظ وضعیت دید آنها با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین اگر به دنبال عینکی هستید که مد روز باشد اما بتوان چندین سال هم از آن استفاده کرد این مدل زیبا و شیک را به شما توصیه میکنیم. استفاده از لنز ، تا زمانی که مجاز به استفاده از عینک بعد از جراحی بینی نیستید ؛ برای شما بلامانع می باشد. عینک آفتابی قدیمی، کالایی است که میتواند در طول سالها از مد افتاده نشده باشد و با خرید آن، بتوانید در زندگی روزمره خود از آن استفاده کنید. طبیعی است که نوع استفاده شما از عینک طبی و میزان دقتتان در مراقبت از آن مسئلهای است که میتواند در انتخاب جنس فریم عینک تأثیر بسیار زیادی داشته باشد.

چنانچه قصد خرید وسایل انتیک و به ویژه خرید عینک طبی قدیمی را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید. شما میتوانید با خرید فریم عینک قدیمی و تعویض شیشههای آن مناسب با شرایط چشمهایتان، محصولی لوکس و کاربردی را با هزینه کمتری خریداری کنید. اما این اکسسوری تنها از جنبه کاربردی مطرح نیست و میتواند به نوبه خود به شیکتر شدن و ارتقای استایل شما کمک کند. البته مدلهای جدید این عینکها مانند این مدل از برند تازه تاسیس و موفق گری انت، مدرنتر و به روزتر از مدلهای قدیمی هستند و استایل شما را بسیار شیکتر و به روزتر خواهند کرد. همان طور که گفتیم عینکهای آفتابی با فریمهای بزرگ همچنان مد روز هستند چون اگر به خاطر داشته باشید این عینکها در دهه ۸۰ و ۹۰ بسیار محبوب بودند و ما در حال بازگشت به همان دوران هستیم. همان طور که گفتیم فریمهای زاویه دار و بزرگ این روزها پرطرفدار هستند و اگر شما هم میخواهید مد روز باشید میتوانید از این مدلها استفاده کنید. اگر شما از مدلهای جدید عینک طبی استفاده کنید نه تنها نیاز خود را برای اصلاح دید و تقویت بینایی برطرف کردهاید بلکه تیپ خود را نیز ارتقاء داده و استایل شیکتری خواهید داشت.

در حال حاضر با تنوع مدلهای عینک طبی و معرفی مدلهای زیبا و جذاب، نه تنها چشمان هیچ کس پشت شیشههای عینک مخفی نمیماند بلکه زیبایی مدلهای جدید عینک طبی به زیبایی و جذابیت استایل شما اضافه هم میکند. به تازگی با استفاده از مواد نانو، نوعی قطره چشم ساخته شده است که دور بینی و نزدیک بینی چشم را درمان میکند. فریمهای ضخیم صورتهای گرد را تاحدودی سنگین نشان میدهند، بنابراین بهتر است از فریمهای نازکتر استفاده کنید. فریم عینک چوبی در حال حاضر طرفداران زیادی دارد وبرای اشخاصی مناسب است که به دنبال استایل و انتخاب هایی خاص ومنحصر به فرد هستند. فریم عینک پلاستیکی طبی از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار است .وهمچنین ویژگی دیگر این نوع فریم عینک طبی این است که در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود . برند برشکا هم مانند برند دیور از برندهای فست فشن اسپانیایی است که در زمینه تولید لباسهای زنانه و اکسسوری فعالیت میکند و عینکهای طبی ساده و زیبای آن با قیمت مناسب میتواند انتخاب شما برای داشتن استایلی شیک و مد روز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید