راهکار جدید لذت بردن از رانندگی با خودروهای میلیاردی – همشهری آنلاین

شخصی که خودرویی را در قالب قراردادهای یادشده، روی تابلوی بورس خریده است، میتواند آن را همانطور که خودروساز خودرو را می فروشد، روی تابلو به فرد دیگر عرضه کند. به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) و به نقل از ایسنا، جواد فلاح، با اشاره به شیوه قیمت گذاری خودرو در کشور، اظهار کرد: تا کنون خودروی نو در کشور، مخصوصا در سال های اخیر، توسط دولت قیمت گذاری شده است و تولیدکنندگان بر اساس قیمتی که دولت تعیین کرده خودرو را عرضه کرده اند. پس از تاسیس گروه سرمایه گذاری خودروسازی ترکیه موسوم به توگ(TOGG) ترکیه و نمایش اولین خودرو ملی ترکیه در سال گذشته٬ پیشرفتهای زیادی در صنایع مرتبط با آن مانند تولید باتری و طراحی حاصل شده که در 60 سال گذشته بی سابقه بوده است. در چند سال اخیر، بعضی از شرکتهای بیمه امکان ویژهای برای خسارت بیمه بدنه در نظر گرفتهاند به نام خسارت سیار. رای خرید ارزانترین بیمه بدنه، قیمت بیمه ارائه شده توسط تمام شرکتهای بیمهای مجاز را در سامانه بیمه دات کام از طریق صفحه ی مقایسه و استعلام نرخ بیمه بدنه مقایسه نمایید. برخی ضمانتها وجود دارد که شرکتهای اجارهدهنده خودرو بر اساس بندهای قوانین خود آنها را اجرا میکنند. قاعدتا برخی عرضه ها می تواند در قابل سلف کوتاه مدت و برخی سلف بلندمدت باشد.

بر اساس بخشنامه ۴۴۳۲ ایران خودرو، پژو پارس، پارس Tu ۵، پژو ۲۰۷ با سقف شیشهای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک در این طرح عرضه میشود. در این طرح ایران خودرو پژو پارس، پارس Tu ۵، پژو ۲۰۷ با سقف شیشهای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه کرد. مدیرعامل ایرانخودرو گفت: با دستور رئیس جمهور از سال آینده خودروها کمتر از دو هفته در پارکینگ ایران خودرو باقی میمانند و به سرعت عرضه میشوند. استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز میشود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافتههای در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش میگذارد. سایر مدل های هایما نیز بین ۲۰ تا ۱۰ میلیون کاهش قیمت داشته اند. بدینوسیله شرکت سپند خودرو اعلام مینماید که تنها شعب و آدرس های اعلامی در این سایت ، شعب قانونی سپند خودرو بوده و این شرکت هرگونه ارتباط و تعهد در قبال سایر شرکتها در زمینه فروش مدت دار و تحویل غیر فوری را تکذیب مینماید.

اما سایر بخش های این سامانه هم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خدمات متنوعی را به شما ارائه می کنند. در حال حاضر این شرکت ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات یدکی اصلی و تاکید بر آموزش کارکنان و توسعه شبکه فراگیر نمایندگی های مجاز و ایجاد زیرساختهای لازم بمنظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات خودرویی، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام برمی دارد. مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران ادامه داد: از زمانی هم که خودرو در بورس معامله و خریدار مشخص میشود، تا زمان سررسید میتوان از امکان بازار ثانویه استفاده کرد که اگر فردی که خودرو را خریداری کرده است تمایل داشته باشد آن را در بازار ثانویه به شخص دیگری بفروشد، بتواند این معامله را انجام دهد. وی در مورد مدلی که در بورس کالا برای عرضه خودرو طراحی شده است، توضیح داد: یکی از مدل هایی که در بورس کالا مطرح شده این است که خودرو در بورس کالا عرضه شود و کشف قیمت بر اساس مکانیسم بازار و عرضه و تقاضا اتفاق بیفتد. یعنی خودروساز، خودروی خود را در قالب قرارداد سلف عرضه کند.

متقاضی باید ظرف ۳ روز پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان و دریافت پیامک، وجه خودرو را از طریق سایت ایران خودرو واریز کند در غیر این صورت ثبت نام کان لم یکن تلقی خواهد شد. اما در زمینه خودرو خارجی باید از قیمت روز خودرو وارداتی اطلاع داشته باشیم. البته به دلیل محدودیت ورود اتومبیل های خارجی به ایران اغلب ماشین ها مدل های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ هستند. همچنین اسامی برندگان با کد ملی و کد پیگیری در سایت ایران خودرو قرار می گیرد و اگر به هر دلیل پیامک دریافت نکردید می تواندی از طریق سایت ایران خودرو نسیت با استعلام ثبت نام خود اقدام کنید. نتایج برندگان قرعه کشی ایران خودرو از دو طریق اعلام می شود. مرحله چهارم: در صورت لزوم مراسم قرعه کشی پس از پایان مهلت ثبت نام و با حضور مراجع نظارتی برگزار میشود. در ادامه نحوه ارتباط با سامانه ایران خودرو که برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت است را هم توضیح خواهیم داد تا در صورت لزوم بتوانید با بخش ارتباط با مشتریان تماس برقرار کرده و مشکلات خود را از این طریق برطرف کنید. زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو برای تعیین مشتریان نهایی، شنبه 14 اسفندماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید