راهنمای خرید عینک طبی

اگر هنوز با مدلهای جدید عینک طبی آشنایی ندارید این مقاله را مطالعه کنید چون ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز مدلهای جدید عینک طبی را که این روزها پرطرفدار و مد روز هستند به شما معرفی خواهیم کرد. همان طور که گفتیم عینکهای آفتابی با فریمهای بزرگ همچنان مد روز هستند چون اگر به خاطر داشته باشید این عینکها در دهه ۸۰ و ۹۰ بسیار محبوب بودند و ما در حال بازگشت به همان دوران هستیم. فریمهایی که شیشه یک تکه دارند و فریمهایی که دارای خمیدگی زیادی هستند را نمی توان به عنوان عینک طبی آفتابی انتخاب نمود. همچنین از دیگر ویژگی های یک عینک طبی خوب این است که باید لنز ان از نظر پزشکی مورد تایید بوده و چشم بیمار را در برابر خطراتی که تهدید می کند مانند برخورد و شکستگی مقاوم باشد. معرفی نامه شرکت. ابتدا باید به اداره تشخیص هویت که در کلانتری مرکزی شهرتون هست برید و بعد از واریز کردن ۵۰۰۰تومان به حساب بانک ملی به نام اداره تشخیص هویت، انگشت نگاری از شما انجام میده و نتیجه ی اینکه سابقه کیفری دارین یا نه داخل یک برگه نوشته که شما باید برگه رو ببرین دادسرا یا همون دادگستری شهرتون که یک امضاء و همچنین به اصطلاح یک تمبر بخوره که ۱۰۰۰۰ تومان هم اینجا باید از جیب مبارک خرج کنین!

بود. این آزمایش رو هر جای ایران می تونستم انجام بدم همچنین معاینات پزشکی رو هم همین طور، که در ادامه توضیح میدم. رفتم آگاهی دو قطعه عکس نیاز بود و یک سری کپی شناسنامه و کارت ملی یه فرم رو پر کردن بعد گفتند فیش 5 هزارتومنی بانک ملیت کجاست خانم؟ اگر فرم صورت شما گرد هست (یعنی صورت دارای عرض و ارتفاع تقریبا یکسان و چانه گرد هست) باید عینک طبی رو انتخاب کنید که دارای زاویه مستطیلی و مسطح باشه و از این طریق به لاغرتر دیده شدن صورت شما کمک خواهد کرد. تنها در صورتی نمیتوانید از این عینک استفاده کنید که سن شما کم است و باید از عینک های بچه گانه استفاده نمایید و یا اینکه فرم و اندازه صورت شما کوچکتر از حد معمول باشد. بر خلاف سایر فریم های طبی که باید انواع طرح ها را بر روی صورت تست کرد که بین آنها بهترین طرح را متناسب با چهره فرد پیدا کرد، فریم گرد به دلیل زیبایی و طراحی شیک با اکثر چهره ها قابل استفاده است و بر روی صورت به خوبی نقش می بندد که علاوه بر جذابیت و زیبایی خود عینک چهره شخص را هم تا حد زیادی دگرگون میکند.

طبیعی است که انتخاب یک عینک طبی زیبا و متناسب میتواند تأثیر بسیار زیادی را بر روی چهره شما داشته باشد؛ بنابراین شما باید با توجه به میزان نیاز و استفادهتان از عینک طبی و همینطور بررسی مدلهای مختلف عینک طبی دست به انتخاب مدل عینک طبی مناسب خود بزنید. صبح ازسمت راه آهن به طرف شرق میرید تابلو زده شوش حدود ۱۰ دقیقه راه هست پیاده بعد میرید درمانگاه تختی راه آهن تو نمازخانه منتظر میشی تا۸ بشه صدات میکنن همه میرید پشت ساختمان آتش نشانی راه آهن .سه برگه ۲۱ نفری اسامی روبه تعداد ۶۰ نفر روزانه زدن که به ترتیبی هست که کارآسا طبق آیتم های خودش چینده و هرکسی یک شماره داره تو سالن انتظار میشینید براساس شماره به ترتیب صداتون میکنن میرید فتوکارت ملی پشت ورو با اصل یک قطعه عکس پشت نویسی شده با ۲ عددفیش زرد رنگ بانک تحویل میدید به منشی پذیرش بهتون یک خودکار میدن که آخر پسش میگیرن ! بلافاصله تا ساعت ۱۱ نشده میرید درمانگاه امام حسن و ازمایش عدم اعتیاد میدید.

۸۰۰۰ تومن (درمانگاه امام حسن مجتبی، به ادرس خیابان شریعتی، نرسیده به میدان شریعتی. از اونجا هم میرید ازمایشگاه جهاد دانشگاهی به ادرس همدان – میدان آرامگاه بوعلی، ابتدای خیابان بوعلی، جنب ساختمان پزشکان. فرداش ساعت ۲.۳۰ بعدازظهر میرید مرکز طب کار و معاینات رو انجام میدید و معرفی نامه عکس رادیولوژی قفسه سینه بهتون میدن. عکس قفسه سینه : بستگی به دفترچه بیمه تون داره. رادیوگرافی: که شامل عکس برداری از قفسه سینه بود که اینم ۲۵۰۰۰ تومان منه بدبخت دادم! آزمایش خون: که در برگه ی پزشکی وزارت نیرو شامل آزمایش واسرمن (VDRL) و گروه خون و فاکتور RH بود و برای برگه ی طب کار که مرکز بهداشت داده بود شامل قند خون و کلسترول و… معاینات پزشکی : که حتما باید پیش متخصصین عزیز میرفتیم و هر جا که دوست داشتیم می تونستیم بریم که در برگه ی پزشکی وزارت نیرو این آیتم ها بود: متخصص گوش حلق بینی (۳۰۰۰۰ تومان پول ویزیت شد) ، روانپزشک (۴۰۰۰۰ تومان که این رو خیلی سوختم چون فقط یک امضاء زد!!) ، متخصص چشم و متخصص نورولوژی و متخصص داخلی (که نقص عضو و محدودیت انجام کار رو هم شامل میشد) که برای این سه تا متخصص، چون آشنا داشتم پولی نگرفتن (اینجا رو دیگه حال کردم!!) اما شما واسه هر کدوم یک ۳۰۰۰۰ تومانی در نظر بگیرید که جمع این ها چیزی حدود ۱۶۰۰۰۰ تومان میشد.

دیدگاهتان را بنویسید