راهنمای خرید عینک طبی، متناسب با فرم صورت شما

روال کار به این صورت است که شما روبروی آینه فروشگاه میایستید و گزینههای مختلف را انتخاب میکنید. موضوع زمانی برای شما چالش برانگیز میشود که به یک فروشگاه عینک مراجعه کنید و گزینههای مختلف آنها را ببینید. سپس به شرکت های عینک سازی مراجعه و عدسی مورد نظر را انتخاب کنید تا عینک شما را بسازند. در هنگام خرید عینک توجه کنید که عینک مورد نظرتان نباید بر روی بینیتان فشاری وارد کند، چراکه بعد از برداشتن عینک میتوانید شاهد باقی ماندن اثر آن بر روی بینی خود باشید. به هنگام خرید انواع عینک طبی باید حتما جنس فریم را در نظر بگیرید، زیرا ممکن است برخی از فریم یا قاب ها با پوست برخی افراد سازگاری نداشته باشد. اگر مجبور هستید که در طول روز بیش از حد در معرض نور آفتاب قرار بگیرید، حتماً از پوشش ضد اشعه فرابنفش استفاده کنید. عینک دودی با کیفیت نباید بیش از حد تیره باشد، باید بتوان چشمها را از پشت آن به وضوح دید، همچنین نباید همه چیز را تیره و تار کند؛ باید همه چیز از پشت عینک واضح و شفاف باشد. لنزها نباید باعث جذب شدن آب چشم شوند. خستگی چشم یکی از مشکلات جدی استفاده مداوم از رایانه و گوشی برای مطالعه متون است.

عینک طبی برند جورجیو آرمانی (GIORGIO ARMANI) مدل 5072 یک کار نیم فریم بسیار سبک است که برای استفاده روزانه و طولانی مدت خانمها و آقایان علاقمند به مدلهای ساده و فلزی انتخاب مناسبی است. باید این را نیز اضافه کنیم که رنگبندی این نوع از عینک طبیها بسیار متنوع هستند. برای خرید بهترین و ایده آل ترین مدل عینک طبی برای خود باید به یک سری نکات توجه کافی داشته باشید، در اولین قدم نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که تناسب عینک طبی با فرم صورت شما مناسب باشد. توضیحات مفیدی درباره بهترین عمل جراحی چشم برای برداشتن عینک، توسط یک متخصص ارائه شده است. هر دو گروه این زنان برای تهیهی عینک باید به چند نکتهی ساده اما کاربردی توجه کنند و بهترین و مناسبترین عینک با صورت خود را انتخاب کنند. یکی از نکات مهم در خرید عینک زنانه، تهیهی فریم باکیفیت و با طول عمر بالا است. در زمان استفاده از لنز دیگر با مشکلاتی نظیر کثیفی عینک و یا کاهش میزان دید روبرو نیستید.

چراکه با خراب شدن قاب عینک طبی، شیشه و لنز عینکتان نیز دیگر به دردتان نخواهد خورد! یکی از مهمترین مسائلی که احتمالاً در زمان خرید و انتخاب عینک طبی با آن مواجه خواهید شد بررسی و شناخت تفاوت عینک طبی مردانه و زنانه است. معمولاً این نوع از فریمهای عینک طبی طرفداران بسیاری دارند و میتوانند هم به صورت زنانه و هم مردانه و برای سنین مختلفی مناسب باشند. معمولاً افرادی که دارای این مدل از صورت هستند چالش بسیاری برای انتخاب عینک طبی مناسب خود خواهند داشت. فریم عینک سلولز استات و زیلونایت آلرژیزا نیست و به دلیل وزن سبکی که دارد گزینه ایدهآلی برای بسیاری از افراد خواهد بود. ⭕️ استنلس استیل: استنلس استیل از جمله مواد آلیاژی ارزان قیمت در تولید فریم عینک است که مقاومت و استحکام بسیار بالایی دارد و وزن آن نسبتاً پایین است. به عنوان مثال، قسمت پایین عدسی عینک طبی برای دیدن مسافتهای نزدیک، قسمت مرکزی آن برای دیدن مسافتهای متوسط مانند کار با کامپیوتر و قسمت بالای آن برای دید دور طراحی شده است. بروید. اگر هم پوست سفیدی ندارید رنگهایی مانند سفید، مشکی و خاکستری میتوانند انتخابهای خوبی برایتان باشند.

زمانی که نور به یک سطح بتابد و منعکس شود، تشکیل یک لایه تصویری مبهم مانند هاله نور میدهد که باعث کاهش کیفیت دید میشود. این عینکها از نمای دور با رنگهای متنوع رنگین کمانی دیده میشوند و برای کسانی مناسب هستند که در معرض نور مستقیم قرار میگیرند. زمانی که فرد از عینک طبی استفاده میکند، عدسی عینک وظیفه متمرکز کردن و کانونی کردن نور را بر عهده دارد. کیفیت مواد به کار رفته، در طول عمر عینک و همچنین مقاومت در برابر فشار تاثیر بسزایی دارد. از آنجایی که فلز آلومینیوم نرم است، در ساختار آنها از سیلیکون استفاده میشود که به نوعی باعث بالا رفتن مقاومت فریم عینک شده است. در رابطه با فریمهای بریلیومی نیز میتوان گفت که ضد آلرژی هستند و در برابر خوردگی و لکهدار شدن نیز از مقاومت خوبی برخوردارند. فریمهای فلکسون نیز دارای انعطافپذیری خوبی هستند و هیچگونه آلرژی و حساسیتی را نیز برای شما ایجاد نخواهند کرد. فریمهای مونل ضد حساسیت هستند، در برابر پوسیدگی و خوردگی به شدت مقاوم هستند و برای افرادی که دچار حساسیت پوستی هستند ممکن است باعث ایجاد خارش و سوزش شوند. پلی کربنات: نوعی از عدسی که بسیار مقاوم بوده و برای کسانی که ورزش میکنند یا به هر نحوی عدسی آنها در معرض شکستن میباشد مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید