راهنمای خرید عینک طبی، متناسب با فرم صورت شما

بهتر است که برای خرید عینک طبی خود به سراغ مدلهایی باکیفیت بروید، حتی اگر مجبور باشید کمی هزینه بیشتری را صرف خرید این محصول کنید. اگر شما نیز جز آن دسته از آقایانی هستید که باید از عینک طبی استفاده کنند و یا اینکه تمایل دارید با استفاده از یک عینک طبی، خاص و جذاب شوید، حتما در ادامه با زیبامون دات کام همراه باشید. در افرادی که چشم های آنها نسبت به پهنای صورت بسیار نزدیکتر به یکدیگر هستند بایستی از فریمی استفاده کنند که توجه کمتری را به قسمت مرکزی فریم جلب نماید پس بهتر است فریمی با پل بی رنگ و نواحی تمپورال مشخص استفاده گردد تا توجه شخص نظاره گر به نواحی تمپورال صورت جلب گردد. عینک های سایه روشن نیز دارای عدسی هایی با ترکیب رنگی به حالت سایه روشن می باشند، این عینک ها بیشتر برای ورزشکاران در رشته های ورزشی شنا، اسکی، قایقرانی مناسب بوده و استفاده از آنها برای مکان های برفی و یا در ساحل دریا اصلا توصیه نمی شود. اگر شما به این مدلهای خاص علاقه دارید و میخواهید با بقیه متفاوت باشید میتوانید عینک طبی خود را از میان آنها انتخاب کنید.

بروید. اگر هم پوست سفیدی ندارید رنگهایی مانند سفید، مشکی و خاکستری میتوانند انتخابهای خوبی برایتان باشند. آفتاب عنصری است که به ما حیات می­ بخشد و نبود آن ممکن نیست، اما ما در برابر اشعه های خورشید آسیب­ پذیر هستیم؛ این اشعه ها می توانند پوست ما را سوزانده و به آن آسیب بزنند. تقسیم بندی می شوند. سبک بودن و ارائه در فرمها و طرحهای متنوع و همچنین رنگ بندی فوق العاده از ویژگیهای اصلی این فریمها محسوب میشود. همچنین با توجه به اینکه به طور معمول ، حدوداً 7 تا 10 روز پس از جراحی ، بر روی بینی گچ یا قالب پلاستیکی ( اسپلینت ) وجود دارد و استخوان ها در موقعیت جدید ثابت نگه داشته می شوند، استخوان نسبتاً در حالت تازه خود فیکس می گردند، اما کاملاً ثابت نمی شوند. از تفاوت های اصلی عینک های طبی زنانه و مردانه که حایز اهمیت است این نکته می باشد که معمولاً مدل های زنانه دارای خطوط صاف تر و نقش و نگار های تزئینی بیشتری هستند.

این مدل عینک طبی از برند سلین با فریم ضخیم لاک پشتی و زاویه دار خود میتواند شما را باهوشتر، عمیقتر و متفکرتر از چیزی که هستید نشان دهد. انتخاب درست شما زمان خرید فریم عینک طبی از بخش های مهمی است که به شما کمک می کند شخصیت و زندگی روزمره ی خود را با عینک تان هماهنگ کنید. قبل از انتخاب بین عینک طبی و لنز طبی، توصیه می کنیم بدانید که چه تفاوتی بین لنزهای طبی و عینک های طبی وجود دارد. در گام دوم از خرید عینک طبی، شما باید به سراغ انتخاب لنز عینک بروید. اگر فریم عینک های طبی، استاندارد و سبک باشد و به راحتی روی بینی بنشیند، کمتر روی بینی جا می اندازد. این طرح از رنگهای خنثی و گرم تشکیل شده است و اگر شما به این طرح علاقه دارید و میخواهید اکسسوریهای خود را از آن انتخاب کنید این عینک طبی زیبا از برند فینلی را به شما پیشنهاد میکنیم. این عدسی ­ها به هنگام قرار گرفتن زیر نور خورشید تغییر رنگ داده و تیره می­شوند تا از چشمان شما محافظت کند و بالعکس به هنگام قرار گرفتن در سایه رنگ آن تغییر کرده و به یک عینک طبی معمولی تبدیل می­شود.

فریم عینک پلاستیکی طبی از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار است .وهمچنین ویژگی دیگر این نوع فریم عینک طبی این است که در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود . مواد استخراجی از چوب و یا پنبه را با مخلوطی از انیدرید،اسید استیک و اسید سولفوریک(که به عنوان کاتالیزور عمل می کنند) به هم می آمیزند. در میان انواع فریم عینک طبی قصد داریم به معرفی عینک فریم زیلونات بپردازیم.برخی از تولید کنندگان اقدام به تولید عینکی مبتنی بر پلاستیک ضد خساسیت می کنند این جنس از شفافیت و سیکی بیشتری نسبت به سایر مدل های فریم پلاستیکی برخوردار است. مخصوصا کودکان و بانوان دارای صورت های ظریف را می توان با فیت کردن فریم های نازک و ظریف زیباتر جلوه داد اما در صورت فیت فرمی با رنگ تیره و ظاهری درشت تر، در صورت این افراد بسیار کوچک و ضعیف تر به نظر خواهدرسید. فریم بیضی یا مربعی مناسب تر است زیرا فریم مستطیلی، خط صاف چانه را بیشتر تاکید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید