راهنمای خرید عینک طبی، متناسب با فرم صورت شما

شما اسم مستعار من رو میشناسین.. آیا فریم گرد طبی بر روی چهره من قابل استفاده است؟ به خصوص اگر شما صورت ظریفی دارید و میخواهید ظرافت و زیبایی چهره شما بیشتر مشخص باشد بهتر است از عینکهای فریم گربهای به عنوان عینک طبی استفاده کنید مثل این عینک ظریف و زیبا از برند کوای استرالیا. عینک طبی برند جورجیو آرمانی (GIORGIO ARMANI) مدل 5072 یک کار نیم فریم بسیار سبک است که برای استفاده روزانه و طولانی مدت خانمها و آقایان علاقمند به مدلهای ساده و فلزی انتخاب مناسبی است. این برند آلمانی همیشه در طراحی و تولید عینکهای طبی مد روز و نوآورانه معروف هست و همیشه مطابق با نیاز مشتریان خود، بهترین فریمها رو طراحی و تولید میکنه. این عینک طبی خلبانی، دارای فریم باریک و ظریف طلایی بوده و حذف میله بینی در طراحی آن باعث شده تا به یک عینک طبی فوق العاده مدرن و جذاب تبدیل بشه. اغلب در طراحی عینک های طبی مردانه از رنگ های خنثی و مات و یا بهتر است بگوییم کلاسیک استفاده می شود، زیرا این عینک ها باید با استایل و لباس های رسمی آقایان هارمونی داشته باشند.

فریم عینک طبی مردانه باریک با رنگ روشن و عینکهای طبی بدون فریم هم گزینه مناسبی برای صورت قلبی شکل هستند. علاوه بر این میتوانیم بگوییم که دسته عینکهای طبی مردانه معمولاً بلندتر هستند و در انتهای خود نیز هیچگونه خمیدگی ندارند. عینک های طبی به طور کلی شامل سه دسته عینکهای آینه ای، عینکهای فتوکرومیک و عینک های سایه روشن هستند که هر یک دارای ویژگی های خاص خود می باشند؛ در ادامه ضمن مشاهده مدلهای جدیدتری از عینک های طبی می توانید با برخی ویژگی این عینک ها آشنا شوید. هر چند رنگ فریم می تواند یکی از مهم ترین وجوه تفاوت باشد.در صورت های بیضی، اجزای صورت در تناسب بیشتری قرار دارند و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که فریمی را انتخاب کنید که عرض آن به اندازه پهن ترین قسمت چهره یا بیشتر از آن باشد. بد نیست بدانید هفت فرم اصلی صورت وجود دارد که هر یک فریم متناسبی را میطلبد و در کنار فرم صورت، رنگ چشمها، فرم بینی، رنگ پوست و مویتان را هم باید در نظر بگیرید. اگر برای اولین بار تصمیم به خرید فریم عینک طبی دارید و پوست نسبتا حساسی دارید بهتر است که با متخصص پوست نیز مشورت کنید.نکته بعدی این است که به این فکر کنید که چه مقدار زیبایی عینک برای شما اهمیت دارد .عینک ها معمولا علاوه بر کاربرد اصلی خود به عنوان بخشی از پوشش شخصبه شمار می روند .

شکل و یا حتی رنگ فریم میتواند به بخشی از هویت ظاهری شما تبدیل شود. پیشانی بلند و پهن، صورت نسبتاً کشیده چانه تیز و بلند از اصلیترین ویژگی ظاهری این افراد است. همچنین، عینکهایی که دستههای زینتی دارند هم پهنای صورت را کمتر میکنند و در نتیجه برای صورتهای کشیده مناسب هستند. عینک مناسب صورتهای بیضی: در این مدل از صورتها معمولاً بلندای صورت نسبت به عرض آن بیشتر است. علاوه بر این عینکهای گربهای نیز میتوانند گزینههای مناسبی برای این فرم از صورتها به حساب آیند. دکتر داخلی هست.. وقت گرفتن از دکترهایی هم که بانک معرفی کرده یه مقدار حوصله میخواهد..چون اونها علاوه بر ما مریض های خودشون رو هم دارن.. هزینه همه مراحل به عهده خودمون هست.. یک مهلت تقریبا یک هفته ۱۰ روزه هم بهمون دادن تا معاینات پزشکی رو کامل انجام بدیم و جواب همه قسمتها رو براشون ببریم.. و شما نمیتونید همه معایناتتون رو در یک روز انجام بدین..پس صبرداشته باشین تا یک مقدار کارها و هماهنگی های بانک پیش بره تا اسامی بعدی رو اعلام کنند..

بعد از اینکه جواب آزمایشها آماده شدن، همه نتایج و مدارک درخواستی رو نزد بانک و به پزشک معتمد بانک نشون میدین، اونجام چندتا تست گرفته میشه مجدد که ساده هستن. نکتهای که در رابطه با صورتهای قلبی وجود دارد آن است که به دلیل کوچک بودن چانهها میتوان به راحتی برای آنها عینک مناسبی را انتخاب نمود. در صورتهای بیضی، اجزای صورت در تناسب بیشتری قرار دارند و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که فریمی را انتخاب کنید که عرض آن به اندازه پهنترین قسمت چهره یا بیشتر از آن باشد. پر کردن فرم ها: یک سری فرم مشخصات هم هست که یه سری رو خودتون پر میکنید و یه سری رو هم میدید دست دو تا از دوستاتون پر میکنن که در مورد شما سوالاتی رو جواب میدن. همونطور که قبلأ گفتم ۱۰ نفر رو دعوت کردن و ۱۱یا ۱۲ نفر دیگه باید اسامیشون بیاد که احتمال میدم از فردا زنگ بزنن. دیروز درمجموع ۹نفر برای معاینات دعوت شدن که از این جمع فقط ۴نفر از تهران بودن و بقیه دوستان از شهرستان های استان تهران..پس بچه های تهران نگران نباشن که تماس بعدی به احتمال زیاد کلا بچه های تهران هستن.. شرح مختصری از کارهای پزشکی و مابقی کارها که از بچه های استان گلستان تا این لحظه رخ داده رو براتون میخواستم بگم.

دیدگاهتان را بنویسید