راهنمای انتخاب رنگ و مدل فریم عینک طبی زنانه و مردانه براساس فرم صورت

اگر هنوز با مدلهای جدید عینک طبی آشنایی ندارید این مقاله را مطالعه کنید چون ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز مدلهای جدید عینک طبی را که این روزها پرطرفدار و مد روز هستند به شما معرفی خواهیم کرد. چون برندهای معتبر عینک آفتابی در ایران نمایندگی ندارند و باید از خارج از ایران تهیه کرد که هزینه آن بالاست و به صرفه نیست. در ادامه مروری خواهیم داشت به آنچه که در فصل 1 این برنامه منتشر شده. هر گونه فریم با ترکیب فلز و پلاستیک مثل فریمی با حدقه ی پلاستیکی و دسته و دماغه ی فلزی در این طبقه بندی قرار می گیرند. یعنی به صورت بلند یا کوتاه، که در هنگام استفاده به صورت استاندارد بر روی صورت قرار بگیرد. بلکه بیشتر اوقات به وسیله ی پیچ یا گیره این نگهداری انجام می گیرد. ۶- آزمایش خون: حتما تو این آزمایش ناشتا باشید و قبل از ساعت ۱۰ صبح هم انجام بدید، یه سورنگ ازتون خون میکشه و آزمایش ادرار هم هست. نسخه عینک، اولین عامل دخیل در انتخاب فریم عینک است، بنابراین قبل از شروع بازدید از فریم ها با مسئول قسمت فروش مشورت کنید، به خصوص اگر عدسی های تجویز شده ضخیم هستند، فریم انتخابی باید تا حد امکان کوچک باشد که مسئول قسمت فروش می تواند شما را در این مورد که کدام فریم ضخامت شیشه را کمتر نشان می دهد، راهنمایی کند.

نبود آن باعث پخش شدن عینک بر روی سطح بینی می شود و باعث سختی دید در هنگام استفاده از عینک می شود. این موضوع باعث می شود که فریم، ریم لس به نظر آید. از آنجایی که عدسیها در طول عمر خود در معرض تنشهای مختلف هستند، این پوشش میتواند هم کیفیت دید آنها را بهبود بخشند و هم از ایجاد خط و خش بر روی عدسی جلوگیری کند. بلندی، کوتاهی، کلفتی یا نازکی بیش از اندازه ی دسته ها ایجاد مشکل در جمع کردن و قرار دادن آن در قاب نشود. برخی افراد که به قوز قرنیه دچار شده اند و یا بر اثر ضربه ای به چشم، بر روی قرنیه چشم خطوط نامنظمی ایجاد شده باشد استفاده از لنزهای تماسی در این افراد می تواند بهترین گزینه باشد. اما از میان برخی از ویژگیها میتوان تفاوتهای آنها را درک کرد. همچنین انتخاب عدسی نیز میتواند دشوار باشد زیرا آنها در انواع و رنگهای مختلف وجود دارند و هر کدام برای یک نوع فعالیت مناسب هستند. پل ها دارای عوارض خاص به خود نیز هستند که کاملا ناخواسته است.

پل ها در عینک ها ۹۰ درصد راحتی و ۱۰ درصد حالت مُد گرایی را به همراه دارند. زدن عینک طبی باید مثل انجام کارهای روزانه ای مانند زدن مسواک و یا لباس پوشیدن برای کودک درآید. غالبا مشکل بینایی میتواند برای دید دور و یا دید نزدیک یا همان مطالعه بوجود آید. امروزه با ظهور مواد جدید بسیار، یا همان نام ماده ی پلاستیک را به کار می برند و یا به طور ساده آن را فریم پلاستیکی می نامند. افرادی که چشمهای قهوهای دارند میتوانند از فریمهایی با رنگهای خردلی، عسلی، قهوهای و حتی مشکی را انتخاب و خریداری کنند. یک نوع فریم ریم لس است که عدسی ها را تنها از لبه ای که به سمت بینی قرار گرفته، نگه می دارد. در فریم های ریم لس، عدسی ها نه به وسیله ی زه پلاستیکی و نه به وسیله ی حدقه نگه داشته می شوند. فریم های ترکیبی، به طور معمول فریم هایی هستند که دارای اسکلتی فلزی بوده و حدقه ی فوقانی و دسته های آن ها پلاستیکی می باشد.

برترینها: وقتی چشمانتان ضعیف باشد و به عینک طبی نیاز پیدا کنید، در خواهید یافت که اهمیت انتخاب یک مدل مناسب عینک طبی تا چه حد میتواند مهم و تأثیرگذار باشد. یکی دیگر از موادی که به طور وسیع در ساخت فریم عینک به کار گرفته میشود، آلیاژهای فلزی هستند که با تنوع بالای خود پاسخ نیاز بسیاری از افراد عینکی را دادهاند. اگر چه این، معمول ترین نوع ساخت است. از انواع فریم گرفته تا ارگونومی و این که چه فریمی به چه کسی بیشتر می آید. اما، این موضوع دیگر به فراموشی سپرده شده است. این موضوع از آن جا ناشی می شود که زمانی زیلونیت(سلولز نیتریت) به عنوان ماده ای رایج جهت این گونه فریم ها به کار برده می شد. همچنین از دیگر ویژگی های یک عینک طبی خوب این است که باید لنز ان از نظر پزشکی مورد تایید بوده و چشم بیمار را در برابر خطراتی که تهدید می کند مانند برخورد و شکستگی مقاوم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید