دارند. لذا روند افزایش تولید خودرو بسیار کند است

هدف از راه اندازی سایت خودروبانک، تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی است و هر خودرو یا ماشین به صورت فیلم یا مقاله به طور تخصصی مورد تست و معرفی قرار می گیرد. آگاهی از قیمت خودرو دست دوم و کارکرده، یک چالش جدی برای بازار پرتلاطم خودروی ایران است؛ چراکه دیگر یک قیمت اعلامی و سراسری وجود ندارد تا خریداران و فروشندگان بتوانند با استناد به آن قیمت گذاری خودرو، ماشین خود را معامله کنند. بر اساس بخشنامه ۴۴۳۱ ایران خودرو، پژو پارس، پژو پارس TU۵،پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشهای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک محصولات عرضه شده در این طرح هستند. ده هزار نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعهکشی انتخاب شدند. تعیین قیمت و ارزش واقعی و منصفانهٔ خودرو به عوامل زیادی از قبیل کارکرد خودرو، سال ساخت، وضعیت بدنه و رنگ، شرایط بازار و حجم معاملات، سوابق و عملکرد خودرو و بسیاری از پارامترهای دیگر بستگی دارد.

بنابراین پیشبینی من این است که تا خرداد یا اوایل تابستان با شرایط پیچیدهای همراه هستیم که نااطمینانی در بازار خودرو افزایش مییابد که این به معنای افزایش قیمت است مگر اینکه یک اتفاق غیرقابل پیشبینی مانند به نتیجه رسیدن زودهنگام مذاکرات رخ دهد. به صورت تخصصی تست شده و تجربه رانندگی با هر خودرو به همراه عکس و متن در سایت قرار دارد. فیلم تست و بررسی خودرو از قسمت هایی است که خودروبانک برای اولین بار در ایران به اجرا گذاشت و هم اکنون در قسمت فیلم تست خودرو و ماشین به عنوان سایت پیشرو محسوب می شود. همچنین برای کامل تر بودن سایت قسمتی برای خرید و فروش ماشین و خودرو گماشته شده که می توانید به صورت رایگان آگهی فروش خود را ثبت کنید. وی افزود: وزیر صمت با دستان خود زیر پای خود را خالی کرد. اولین مرحله از طرح فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با ارائه ۴ محصول امروز ۱۲… قانون جوانی جمعیت که در جهت افزایش جمعیت و فرزندآوری تصویب و ابلاغ شد به خودروسازان هم رسید. با توجه به تأکیدی که پلیس راهنمایی و رانندگی درباره لزوم اخذ معاینه فنی برای خودروها بر اساس قانون دارد، تمام خودروهای سواری اعم از داخلی و خارجی که سن آنها بیش از ۴ سال باشد ملزم به اخذ معاینه فنی هستند.

در حالت عملیاتی نیز همه مسائل به وزیر اقتصاد وابسته است که با شفاف کردن معاملات مالیات وضع کنند. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس معاملات انجام شده امروز (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر است. ثبت نام در طرح جدید فروش فوقالعاده ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ دهم اسفند ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ دوازدهم اسفند ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت. اکوایران: در روز دوشنبه شاخص کل بورس پس از 2 روز صعود کرد و 67 درصد از نمادهای بازار سبزپوش شدند. اکوایران: در اولین روز کاری هفته شاخصهای بورس پایتخت ریزش کردند اما شاخص کل فرابورس صعود کرد. چشماندازی که آقای فاطمیامین برای خود طراحی کرد و گفت 3 میلیون خودرو طراحی میکنیم به خوبی غیرکارشناسی بودن این طرح را نشان میداد و مشخص بود که تبدیل به پاشنه آشیل آقای وزیر خواهد شد.

یک کارشناس خودرو اظهار داشت: وزیر صمت با دستان خود زیر پای خود را خالی کرد. نسخهی نهایی از این مدل، برای رقابت با پورشه 911 و نیسان GT-R آماده میشود. از سوی دیگر این دیدار میتواند در راستای اظهارات مقام رهبری در مورد وضعیت کنونی خودروهای تولیدی کشور نیز باشد. این شرکت خدماتی همچون معامله امن، آسان و فوری را برای فروشندگان و خریداران خودروهای کارکرده و دست دوم فراهم کرده است. بهمن دیزل، یک کامیون چینی مونتاژ ایران را با قیمت سه میلیارد تومان پیشفروش میکند. یعنی اگر فردی که پلاک خودرو به نامش ثبت نشده باشد دز دوم یا سوم واکسن خود را تزریق نکرده باشد و تردد آن از سوی دوربین ها احصا شود به ازای هر ۲۴ ساعت تردد یک میلیون تومان جریمه برای پلاکی که به نام آن کد ملی صادر شده در نظر گرفته می شود. ابزار قیمت روز خودرو همراه مکانیک با بیش از 10 میلیون کاربر ماهانه در سایت و اپلیکیشن، هر لحظه در خدمت شما است، تا علاوهبر محاسبه قیمت خودرو مورد نظر، اطلاعات متنوع دیگری را نیز در اختیارتان قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید