دارند. لذا روند افزایش تولید خودرو بسیار کند است

اگر دود سیاه از خودرو خارج شد، واشر سرسیلندردچار مشکل می باشد. توجه داشته باشید برخی از فروشندگان متقلب برای جلوگیری از دود کردن خودرو از روغنهای سفت یا به اصطلاح استیپی استفاده میکنند که در این صورت شما متوجه خرابی موتور نمیشوید. اگر متوجه صدایی از هر جای خودرو شدید به یک تعمیرکار یا کارشناس نشان داده تا عیب آن را به شما بگوید. توجه کنید برخی فروشندگان مسافت پیموده شده خودرو را دستکاری میکنند اما شما می توانید با مراجعه به یک تعمیرگاه یا نمایندگی معتبر و با استفاده از دستگاههای دیاگ، مسافت واقعی پیموده شده را بدانید. تخفیف بیمه شخص ثالث که در واقع همان درصد تخفیف عدم خسارت است، به تعداد سالهایی باز میگردد که بیمهگذار یا راننده در تصادف مقصر شناخته نشده و از بیمه ثالث خود استفاده نکرده است. شایان ذکر است که این گزارش به صورت دوره های 6 ماهه تنظیم میگردد که در 6 ماهه دوم هر سال به صورت تجمیعی و سالیانه اعلام میگردد. نگاه وزیر صمت دولت سیزدهم به این بخش مهم از بازار اشتباه بود، زیرا خودرو پس از منزل مسکونی دومین مولفه رفاه خانوار است و نباید مانند عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی دولت دوم حسن روحانی که یکی از پایه های ویران شدن اقتصاد کشور در 4 سال اخیر است، آنرا کالایی تجملی و حاشیه ای دانست.

سیدرضا فاطمی امین که بدون دانش و تجربه کافی به وزارت صمت رسیده است، ضربه سنگینی به دولت آیت الله رئیسی وارد کرد و بهترین فرصت را برای اصلاح فوری بازار خودرو از مهرماه 1400 از دست داد و به گفتن سخنان مبهم بسنده کرد و وعده 6 ماه بعد داد و در 6 ماه موعود هم(اسفند) هیچ کاری از پیش نبرد. 7 ماه بی عملی و سخن پرانی وزارت صمت مبنی بر نوشتن طرح راهبردی و گفتاردرمانی هایی از این دست، باعث شد تا دولت زمان طلایی برای عرض اندام را از دست داده و اعتبار خود را در افکار عمومی به خطر بیاندازد. از جمله تغییرات مثبتی که در صنعت بیمه رخ داده است، آنلاین شدن پروسه خرید، صدور و پرداخت خسارت بیمه و حذف نسخه فیزیکی بیمهنامه است. مالکان خودرو باید به صورت سالیانه نسبت به پرداخت عوارض خودرو خود اقدام کنند. نحوه مشاهده عوارض سالیانه خودرو در تمامی آنها یکسان است و نیازی به داشتن اطلاعات اضافی برای هر یک نیست.

در خرید خودرو دست دوم، تمامی جوانب اتومبیل را به کل بررسی کنید تا خرید مطمئنی داشته باشید. برای استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو یک سامانه ملی و کلی وجود ندارد و با استفاده از تمامی این روشهای ذکر شده میتوانید نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. یکی از سادهترین روشهای پرداخت عوارض خودرو سالیانه، استفاده از سایتهای پرداخت عوارض خودرو است. به گزارش منیبان؛ امروزه استفاده از خودرو به یکی از ضرورتهای زندگی بشر تبدیل شده است و بسیاری از مردم تمایل دارند از خودرو شخصی خود استفاده کنند اما با توجه به تورم و گرانی ها افراد بسیاری به خرید خودرو کارکرده روی آوردهاند چرا که قیمت خودروی دست دوم و کارکرده از اتومبیل صفر پایینتر است. قادری در مورد تعیین مجدد واردات خودرو در لایحه بودجه با وجود اینکه پیش از این بحث حذف واردات خودروهای سواری توسط کمیسیون تلفیق مطرح شده بود، گفت: تعدادی از نمایندگان معتقد بودند که با توجه به بازدید اخیر رییس جمهور از ایران خودرو و تاکید بر فراهم کردن زمینه برای واردات خودرو، فرصت مناسبی است تا مجلس نیز در این موضوع ورود پیدا کند. وی افزود: یکی از موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، بحث واردات خودروهای سواری بود که در کمیسیون رای آورد.

اگر به خرید خودرو کارکرده تمایل دارید، باید نکاتی را که در این بخش از دانستنی های خودرو در نمناک آورده ایم را در نظر بگیرید زیرا خرید خودرو دست دوم همواره با ریسکهایی همراه است. هنگام خرید خودرو کارکرده یکی از نکات مهم بررسی شاسی های خودرو می باشد. خرید خودرو دچار شاسی آسیب دیده اشتباه است و هزینه زیادی بر جا می گذارد زیرا اگر شاسی ضربه شدید خورده باشد، در بازههای زمانی کوتاه جلوبندی خودرو دچار مشکل شده و خودرو از وضعیت تنظیم فرمان خارج و لاستیکها ساییده می شوند. در صورت لرزش فرمان موقع ترمز کردن، دیسک ترمز مشکل دارد. در صورت شنیدن صدایی مانند درگیری دو فلز هنگام ترمز گرفتن، لنت ترمز تمام شده و نیاز به تعویض دارد. بر این اساس هایما S۵ ۶ سرعته اتوماتیک با ۷۰ میلیون کاهش به ۷۳۵ میلیون تومان رسید، این خودرو در نمایندگی ها ۵۹۵ میلیون تومان قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید