دارند. لذا روند افزایش تولید خودرو بسیار کند است

دارند. لذا روند افزایش تولید خودرو بسیار کند است. نرخ بیمه شخص ثالث سال ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته با افزایش قیمت همراه بوده که این امر ارتباط مستقیم با افزایش مبلغ دیه سال ۱۴۰۰ دارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود. روشهای مختلفی برای کاهش مصرف سوخت خودروهای امروزی وجود دارد. همان طور که مشاهده می کنید، در این گزینه عناوینی چون تعیمرات گارانتی، تعمیرات وارانتی، سرویس های دوره ای، امداد سیار، نوبت دهی اینترنتی و همکاری با ایران خودرو وجود دارد. اینکه خودرو چقدر کار کرده است خیلی مهم است؛ چون استهلاک ماشین را در پی دارد البته برخی ماشین های کارکرده به دلیل انجام به موقع سرویسهای دورهای، به نسبت سالمتر از نمونههای مشابه کمکارکردتر هستند. همان گونه که اشاره کردیم، ابتدا لازم است ثبت نام خود را در بخش فروش اینترنتی وب سایت ایران خودرو انجام داده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کنید. ۴سپس به صفحه دیگری وارد شده و پنجره ورود به سایت ایران خودرو را می بینید.

کلمه عبور جهت ورود به سایت ایران خوردو باید شامل اعداد، حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و حداقل یک علامت غیر از حرف و عدد صفحه کلید باشد. ردیاب یا Tracker یک دستگاه الکترونیکی کوچک (3 تا 5 سانتی متر) و سبک (20-100گرم) است که در صورتی که همراه با شخص یا وسیله دیگری حمل شود ، مکان جغرافیایی آن را توسط سنسور جی پی اس ، پیدا کرده و لحظه به لحظه به سیستم مرکزی مخابره میکند. مزیت رقابتی دیگر ما واردات به صورت انبوه از شرکت های معتبر در زمینه جی پی اس میباشد که باعث شده است قیمت های ما اغلب نسبت به رقبا پایین تر و کیفیتمان بالاتر باشد. در صورتی که خودرو شما دارای گارانتی بوده و نیاز به تعمیرات پیدا کند، می توانید به نمایندگی ها مراجعه کرده و بدون هزینه یا با هزینه کم تر این مشکلات را برطرف نمایید. در حال حاضر بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرو بیش تر از قسمت های دیگر آن مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید هما گشت یکی از قدیمی ترین مراکز اجاره خودرو ایران می باشد و دفتر مرکزی این شرکت در هتل هما تهران حوالی میدان ونک واقع شده است.

اجاره ماشین همچنین باعث میشود تا در هزینههای سفر خود صرفهجویی کنید، زمان کمتری را برای رسیدن به مقصد بعدی در نظر بگیرید، به این ترتیب میتوانید در طول سفر خود از جاذبههای بیشتری بازدید کنید. به نظر میرسد که بازهم با چالشی جدید روبهرو هستیم. ۶همان طور که گفتیم، اگر کد ملی شما تا کنون در سایت ایران خودرو ثبت نشده باشد، با انتخاب گزینه «جستجو» در بخش قبل وارد فرم ثبت نام خواهید شد. با پشت سر گذاشتن این مراحل، ثبت نام شما با موفقیت در سایت ایران خودرو انجام شده و حساب کاربری تان ایجاد می شود. بنابراین اکنون به راحتی می توانید جهت ورود به این سامانه یا انجام ثبت نام در قسمت فروش اینترنتی آن اقدام نمایید. در حال حاضر تسویه عوارض مربوط به طرح ترافیک نیز از روشهای پرداخت اینترنتی انجام میشود و کار را برای شهروندان بسیار ساده کرده است. پس در هر بازه زمانی که شرکت ایران خودرو طرح فروش ارائه داده باشد، با استفاده از این اطلاعات به حساب کاربری تان وارد شده و نسبت به ثبت نام در قرعه کشی خودرو مورد نظرتان اقدام نمایید.

اولین بخش این فرم شامل وارد کردن شماره شبا بانکی می باشد. در این قسمت باید شماره شبا کارت بانکی که به نام خودتان است و قصد دارید برای خرید محصوالات ایران خودرو از طریق آن هزینه را بپردازید، وارد کنید. زیرا در وهله اول، هنگامی که شما قصد خرید خودرو جدیدی از این شرکت را دارید، باید نمایندگی تحویل آن را هم مشخص کنید. ماشینهای بسیار متنوع با قیمتهای متفاوتی در این صنعت وجود دارد که شما میتوانید با توجه به بودجه خود آن را انتخاب کنید. در این بخش می توانی اطلاعات نمایندگی ها را مطالعه کرده و یک نمایندگی مناسب و نزدیک به محل سکونت خود را برای تحویل خودرو خریداری شده انتخاب کنید. تهران (پانا) – بعد از دستور فوری رئیس دولت سیزدهم مبنی بر ممنوعیت استفاده از قطعات خودروی بیکیفیت یکی از کارشناسان قطعه ساز و انجمن سازندگان قطعات خودرو عنوان کرد که در هیچ کجای دنیا همه قطعات خودرو توسط یک کشور تولید نمیشود و مهم این است که راه مبادله تکنولوژی با تولیدکنندگان اصلی قطعات حساس در خودرو باز شود تا بتوان خودروی مونتاژی باکیفیت ساخت. یک کارشناس خودرو اظهار داشت: وزیر صمت با دستان خود زیر پای خود را خالی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید