خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده با بهترین قیمت – ماشین بانک

شرکت گسترش سرمایهگذاری ایرانخودرو به عنوان نهاد مالی و یکی از بزرگترین هلدینگهای کشور با هدف سرمایهگذاری در شرکت­های تولیدی، تجاری و پولی در خدمت زنجیره تأمین گروه صنعتی ایرانخودرو و با بهره­گیری از اعتبار جهانی گروه صنعتی ایرانخودرو، ضمن سرمایهگذاری و اعمال مدیریت در برخی شرکتهای تولیدی مجموعه و قطعهسازی صنعت خودرو اقدام به سرمایهگذاری در صنعت لیزینگ، بانکداری و بیمه نموده است که ضمن تنوع بخشی به پرتفوی سرمایهگذاری خود نسبت به کاهش ریسک سرمایهگذاری تکبخشی اقدام نموده و علاوه بر آن بخشی از فعالیت حرفهای خود را به بازار پول و سرمایه اختصاص داده است. نخست کاهش اندک در قیمت دلار و رسیدن آن به 25 هزار تومان است که اثر خفیفی بر قیمتها دارد. بررسی آمارهای منتشر شده سامانه کُدال حاکی از تولید ۸۲۸ هزار و ۶۹۸ دستگاه خودرو توسط سه خودروساز بزرگ کشور یعنی ایرانخودرو، سایپا و پارسخودرو از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه است.

در دنیای پر رقابت امروز حضور در بازارهای جهانی و رقابت با خودروسازان بزرگ یکی از اهداف استراتژیک و حیاتی خودروسازان است که چنین عرصه ای مستلزم همکاری با شرکای تجاری صاحب نام جهانی است در همین راستا ، شرکت پارس خودرو به عنوان نخستین و با کیفیت ترین خودروساز کشور ، همکاری خود با شرکای تجاری را در سال 1365 با شرکت نیسان ، در سال 1386 با شرکت رنو و در سال 1393با شرکت برلیانس آغاز کرد. امروز نمادهای «فولاد»، «فملی» و «وبملت» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل بورس داشتند و خودرو، وتجارت، خساپا، وبصادر، حکشتی، خبهمن و وپارس دیگر بزرگان قرمزپوش بازار امروز بودند. پیش از ظهر امروز ابراهیم رییسی رییس جمهور کشورمان در یک بازدید سر زده از ایران خودرو دیدن کرد. به عنوان مثال، دکتر ابراهیم قادری – رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت- هفته گذشته در این باره اظهار کرد: اگر نوبت تزریق نوبت سوم برای فردی فرا نرسیده است، باید بداند این مسئله اجباری نیست.

7 ماه بی عملی و سخن پرانی وزارت صمت مبنی بر نوشتن طرح راهبردی و گفتاردرمانی هایی از این دست، باعث شد تا دولت زمان طلایی برای عرض اندام را از دست داده و اعتبار خود را در افکار عمومی به خطر بیاندازد. «ساسان قربانی»، عضو انجمن سازندگان قطعات خودرو در گفتوگو با پانا با اشاره به اینکه مشکلات کنونی خودروی داخلی در گذشته کمتر بوده درباره دلایل این اتفاق گفت: «در گذشته در کشور ما خودروهایی تولید میشدند که سطح کیفی بالاتری داشتند. اکوایران: در معاملات روز یکشنبه نمادهای «فملی»، «فولاد» و «فخوز» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل داشتند. بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها حداکثر ۹۰ روز خواهد بود. سی و سومین شرایط فروش فوقالعاده برخی محصولات ایران خودرو اعلام شد! قیمت خودرو از ابتدای سال آینده؛ پس از تصویب لایحه بودجه در شورای نگهبان؛ وارد فاز کاهش شدید قیمتی خواهد شد که این کاهش پس از ورود اولین خودروهای خارجی به کشور تکمیل شده و باعث می شود بازار خودرو وارد فاز اصلاح منطقی شود و خودروفروشان را ناگزیر از احیای سنت های فراموش شده فروش اقساطی کند. این کاهش قیمت از دو عنصر تاثیر خواهد پذیرفت.

آزادسازی واردات و کاهش قیمت خودروهای خارجی باعث می شود خودروهای داخلی اصطلاحا لوکس مانند دنا پلاس اتومات، تارا، شاهین و مانند اینها نیز با کاهش قیمت روبرو شده و حباب خود را تخلیه کنند و به قیمت کارخانه برسند، اما مدل های پرتیراژ دیگر تولید نمی شوند و دولت قید تولید آنها را زده است. گروه فنی مهندسی پیام جی پی اس با ارایه انواع دستگاه های ردیاب خودرو ، جی پی اس خودرو و همچنین فروش اختصاصی ردیاب آهنربایی سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دادهایم. حمید حاجی زاد منصور گفت: انباشتگی خودرو با توجه به حجم تولید روزانه این شرکت و انتقال به پارکینگ و همچنین ماندگاری خودروهای دارای کسری قطعات مربوط است و مفهوم دپوی خودرو به دلیل افزایش قیمت از سوی خودروساز نادرست است. ساختار تصمیم گیری کشور به گونه ای است که نتوانست یک مساله ساده را حل کند و در نهایت این مشکل خودساخته مدیران دولتی با ورود رهبر معظم انقلاب حل شد.

دیدگاهتان را بنویسید