خرید عینک طبی و آفتابی قدیمی و عینک تک چشمی قدیمی

مردانی که در اغلب موارد با کت و شلوار و کراوات ظاهر میشوند، معمولا در انتخاب عینک طبی مردانه محدود به گزینههایی سنتیتر و سادهتر هستند. یکی از موارد مهمی که برای حفظ شکل جدید بینی ، باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید استفاده از عینک بعد از جراحی بینی و زمان مناسب استفاده از آن می باشد. عینک طبی مناسب چهره شما باید باشد چون هر عینکی برای یک چهره مناسب است شاید شما صورت گردی دارید باید از عینک کروی تری استفاده نمایید همه جوانب انتخابب یک عینک متناسب با صورت خود را در نظر بگیرد تا دچار مشکل نشوید. این ملاحظات در ارتباط با درازا و پهنای صورت قرار می گیرد. این نوع صورت ظرافت جذابی به صورت ناتوان می دهد و بهتر است فریم انتخابی نیز ظرافت ویژه ای داشته باشد. اگر صورت گرد و مستطیلی دارید بهتر است عینک های زاویه دار یا به اصطلاح گربه ای باریک و اگر صورت بیضی و کشیده دارید عینک طبی با فریم گرد را انتخاب کنید.

بهترین بالانس برای این نوع چهره عینکهای گرد و منحنیدار میباشد. این نوع صورت ظرافت جذابی به صورت بانوان می دهد و بهتر است فریم انتخابی نیز ظریف باشد. باید این را نیز اضافه کنیم که رنگبندی این نوع از عینک طبیها بسیار متنوع هستند. در واقع زدن عینک بعد از عمل بینی ، یکی از نگرانی های شایع بیماران است ؛ لذا معمولا این سوالات را در جلسه مشاوره از جراح خود می پرسند که تا چه زمانی باید از زدن عینک آفتابی و طبی اجتناب کنند و چگونه می توانند این موضوع را مدیریت نمایند ؟ انجام جراحی زیبایی بینی ، آخرین قدم برای دستیابی به بینی با فرم ایده آل محسوب نمی شود و شما برای کسب نتایج بهینه از این عمل جراحی ، ملزم به رعایت یکسری دستورالعمل های مراقبتی می باشید که توسط جراح معالج تان در جلسه مشاوره به شما ابلاغ می شود. در صورت هایی که قسمتی از آن پهن تر از سایر نواحی است می توان با انتخاب فریم مناسب تعادل صورت را دوباره برقرار نمود. فریمهای عینک طبی مربع شکل و فریمهای دارای منحنی میتونن یکی از انتخابهای عالی برای مردان دارای صورت کشیده و بیضی شکل باشند و همچنین عینکهای طبی مردانه که کاملا مربعی یا گرد هستند، برای صورت بیضی شکل انتخاب خوبی نخواهند بود.

اگر فرم کلی صورت شما گرد است باید به دنبال عینک طبیهایی بروید که تیزتر و زاویهدارتر هستند. در این حالت نواحی مرجع در تعیین ارتفاع صورت قسمت تیره بالای فریم و خط چانه صورت خواهند بود و بنابراین این فریم ها صورت را کشیده تر به نظر می رسانند. با تعیین رنگ فریم و عدسی، عینک مد نظر را به سبد خرید خود اضافه نمایید. چنانچه قصد خرید وسایل انتیک و به ویژه خرید عینک طبی قدیمی را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر اغلب اوقات در حال ورزش هستید میتوانید از این جنس عینک استفاده کنید. اما برخی معتقدند که کیفیت زندگی شان با لنز بهتر از عینک است. بلعکس، اگر فرم صورتتان انحنادار باشد بهتر است از عینک زاویهدار استفاده کنید. 5- در صورت های چاق و فربه، علاوه بر رعایت نکاتی که برای صورت های پهن رعایت می شود بهتر است از فریمی استفاده شود که حضور آن بر روی صورت کمتر نمایان باشد، نظیر فریم های ریملس، نخ نایلونی و یا فلزی نازک. عینکهای بدون فریم نیز برای این تیپ فرم صورت میتوانند گزینهی مناسبی باشند. بسیاری از افراد هستند که بدون عینک طبی ، وضوح بینایی شان را از دست داده و حتی در مواردی قادر به دیدن نیستند.

به گزارش سماتک:قبل از توضیح در مورد انتخاب عینک مناسب بد نیست بدانید که عینک اولین بار در قرن سیزدهم میلادی در اروپا استفاده شد که با تکامل صنعت چاپ در قرن پانزدهم استفاده از عینک افزایش ، اما در قرن حاضر و با اجرای برنامهٔ آموزش عمومی استفاده از آن گسترش یافته است.بنابراین انتخاب عینک امروزه به عنوان امری مهم برای استفاده کنندگان مورد توجه قرار داشته که به عقیده کارشناسان و متخصصان چشم پزشکی به طور کلی، فریمی که برای فرد انتخاب می شود بایستی دارای خطوطی باشد که آن دسته از سطوح صورت را که از حالت ایده آل فاصله دارد را تعدیل نماید. اگر صورت کشیده است رنگ یکنواخت داشته باشد و اگر صورت کوتاه است در بالای فریم، رنگ تیره تری وجود داشته باشد. مثلا اگر کسانی که چشم هایشان حالت فرورفته دارد، عینک نزدیک بین بزنند، حالت چشم هایشان بدتر می شود اما به طور کلی، عینک برای کسی مشکل فیزیکی خاصی ایجاد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید