خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

لنز کودکان بسیار متفاوت از بقیه لنزهای افراد بزرگسال هستند، زمانی که کودکان مجبور به استفاده از لنز طبی هستند به جای لنز داخل چشمی، لنز روی چشم تجویز می شود. بنابراین به خوبی میتواند از ورود به نور مستقیم خورشید و همچنین نور ماوراء بنفش به داخل چشم جلوگیری کند. بهترین فریم برای مردان طاس فریمی است که ریم بالایی آن در ناحیه ابرو مستقیم باشد، به این دلیل که ریم بالایی قسمتی از ناحیه پیشانی را می پوشاند و بنابراین کمی از ارتفاع زیاد پیشانی می کاهد. توصیه ما به این افراد این است که از فریم دایرهای شکل، frame مربعی شکل و فریم هورن تا حد امکان دوری کنند که باریک بودن چانه آنها را به شکل برجسته به رخ میکشد. اما اگر از آن دسته از افرادی هستید که استفاده از لنز را انتخاب می کنید باید در قدم اول به نزد چشم پزشک خود بروید تا پس از معاینات به شما بگوید که آیا مستعد ابتلا به عفونت هستید یا خیر و اینکه تشخیص دهد شما شرایط و توانایی رعایت و استفاده از لنز را دارید یا خیر. افرادی که دارای رنگ موی تیره یا مشکی هستند از هرکدام از این رنگ ها می توانند استفاده نمایند.

در این مطلب با انواع مدل عینک طبی دخترانه شیک و جدید با انواع رنگ های متنوع آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند. 2- چگونگی زاویه دار بودن و میزان گردی شکل فریم که در ارتباط با زاویه ها و میزان گردی صورت و چگونگی خط ابرو قرار می گیرد. عینک طبی شامل عینک های نزدیک بینی و دوربینی هستند که هر کدام از این مدل عینک ها طرح های متنوعی دارند و انتخاب مدل عینکی مناسب از بین این طرح های متنوع کار نسبتا دشواری است که بهتر است قبل از هر چیز به مطابقت و همخوانی فریم عینک با فرم صورتتان توجه کنید سپس از بین طرح های متنوع مدل عینک مناسبی را برای خود انتخاب کنید. به همین دلیل نیز بهتر است که تا جای ممکن به سراغ شیشههای سنگین نروید، چراکه این نوع از شیشهها به مرور زمان بر روی بینی و چهره شما تأثیر میگذارند و استفاده طولانی مدتشان نیز گاهی با سردرد همراه خواهد بود.

فریم باریک و زاویه دار همراه با اتصال دسته بالاتر در صورت های گرد و مربعی بهتر است پل عینک باریک و شفاف باشد تا سبب شود چشم ها درشت تر دیده شوند. در این حالت نواحی مرجع در تعیین ارتفاع صورت قسمت تیره بالای فریم و خط چانه صورت خواهند بود و بنابراین این فریم ها صورت را کشیده تر به نظر می رسانند. برای شخصی که دارای موهای سفید کمی در اوایل میانسالی است، استفاده از فریم نقره ای رنگ تاکید بیشتری بر موهای سفید فرد کرده و وی را مسن تر جلوه می دهد بنابراین در اینگونه افراد استفاده از فریم با رنگ تیره تر توصیه می شود. به گزارش سماتک:قبل از توضیح در مورد انتخاب عینک مناسب بد نیست بدانید که عینک اولین بار در قرن سیزدهم میلادی در اروپا استفاده شد که با تکامل صنعت چاپ در قرن پانزدهم استفاده از عینک افزایش ، اما در قرن حاضر و با اجرای برنامهٔ آموزش عمومی استفاده از آن گسترش یافته است.بنابراین انتخاب عینک امروزه به عنوان امری مهم برای استفاده کنندگان مورد توجه قرار داشته که به عقیده کارشناسان و متخصصان چشم پزشکی به طور کلی، فریمی که برای فرد انتخاب می شود بایستی دارای خطوطی باشد که آن دسته از سطوح صورت را که از حالت ایده آل فاصله دارد را تعدیل نماید.

1- بیضی: نوع ایده آل شکل صورت به شمار می رود. قطعاً اولین مسئلهای که باید در زمان خرید عینک طبی در نظر بگیرید توجه به مدل و شکل صورت خود و همینطور تناسب آن با مدل عینک مورد نظر است. از این رو چشم با متمرکز کردن نور می تواند تصویر واضحی از جسم که بر روی شبکیه (در عقب چشم واقع شده) تشکیل شده است را ببیند. از طرف دیگر در صورت های مثلثی با قاعده بالا فیت فریم مشکل تر است چرا که حضور فریم، توجه را به سمت قسمت پهن صورت متوجه می کند. رنگی را برای عینک خود انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگی و مطابقت بیشتری دارد. مخصوصا کودکان و بانوان دارای صورت های ظریف را می توان با فیت کردن فریم های نازک و ظریف زیباتر جلوه داد اما در صورت فیت فرمی با رنگ تیره و ظاهری درشت تر، در صورت این افراد بسیار کوچک و ضعیف تر به نظر خواهدرسید. اما برخی از شرکتها اقدام به تولید فریم عینک با جنسهای مختلف مانند نقره جامد یا نقره استرلینگ، فریم چوبی، فریم استخوانی و فریم شاخ بوفالو میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید