خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

به این خاطر که خیلی راحت میتوان لنز آن را تعویض کرد و این مزیت را هم دارد که ضخامت شیشه عینک را پنهان خواهد کرد. برای این فرد خیلی راحت میتوان از قسمتهای مختلف عدسی برای دیدن مسافتهای دور و نزدیک استفاده کرد و نیازی به استفاده از یک بخش مشخص نیست. نیازی به عوض کردن عینک در زمان قرارگیری در مقابل نور مستقیم خوشید نیست. این پرتو که نقش موثری در برنزه کردن پوست و همچنین پیر کردن آن و به وجود آمدن چین و چروک و سرطان پوست ایفا میکند. همه برند زارا را به عنوان یک برند فست فشن میشناسند که لباسهای مد روزو ارزان قیمت تولید میکند اما اخیرا این برند اقدام به تولید عینکهای طبی هم کرده است و اگر میخواهید عینکی مد روز با قیمت مناسب داشته باشید میتوانید از محصولات این برند مثل این عینک سیمی ساده و زیبا استفاده کنید. لنز و عینک هر کدام معایب و مزایای مخصوص به خود را دارند.

همچنین عینکهای مخصوص این فرم صورت شامل: فریم خلبانی، فریم چند ضلعی، فریم گربهای، فریم مستطیلی و فریم مربع مناسب میباشد. ضمن اینکه استفاده از پوششهای هیدروفوبیک و همچنین طراحی به صورت آسفریک برای آنها طبیعی است. فریم عینک پلاستیکی طبی از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار است .وهمچنین ویژگی دیگر این نوع فریم عینک طبی این است که در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود . مهمترین نوع از انواع عینکهای طبی – جذبی، عینک آفتابی است. عینک طبی آفتابی چیست؟ کسانی که چشمانی رنگی دارند باید فریم عینک را در رنج همان رنگ چشمان خود انتخاب کنند. عینک فتوکرومیک یا عینک طبی آفتابی در اثر قرارگیری در مقابل نور خورشید، تغییر رنگ میدهند و به راحتی از چشمان شما در محیط های پر نور محافظت خواهند کرد. عینک آفتابی استاندارد با صلاحدید اپتومتریست به عنوان مسئول فنی در یک موسسه عینک طبی قابل انتخاب و تهیه است. اگر در انتخاب فریم عینک طبی، هوشمندانه و دقیق عمل کنید، این اکسسوری ضروری و لازم میتونه باعث افزایش جذابیت چهره شما باشه و صورت شما رو متفاوتتر و خاصتر نشان خواهد داد. چگونه می توانم در این مدت بینایی ام را مدیریت کنم ؟

اپتومتریستها با توجه به بررسی سیستم بینایی بیماران، عینک آفتابی مناسب برای آنها در نظر میگیرند. با توجه به شدت نور، میزان تیره شدن این لنزها بیشتر خواهد بود؛ عدسی عینک فتوکرومیک معمولاً از شیشه یا پلی کربنات ساخته شده و بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که نمیخواهند از عینک های جداگانه طبی و آفتابی استفاده کنند، شما میتوانید این مدل عینک را از فروشگاه های معتبر و عینک فروشی های آنلاین خریداری کنید و به اصطلاح با یک تیر دو نشان را بزنید. از آنجایی که عینک آفتابی سنگین می باشد، توصیه می شود استفاده از عینک آفتابی بعد از عمل بینی را به 6 الی 12 ماه بعد از عمل موکول کنید. کوچک بودن عدسی عینک آفتابی هم بسیار مهم است؛ وقتی عدسی این عینک کوچک باشد، فاصله کانونی آن نیز دقیق تر خواهد بود؛ خوب است بدانید عینک های آفتابی با فریم کائوچویی یکی از بهترین گزینه ها برای طبی شدن هستند. یک اپتومتریست پس از اخذ شماره نظام پزشکی میتواند مبادرت به راهاندازی چنین موسسهای کند و سالمترین مسیر برای انتخاب یک عینک آفتابی معتبر مراجعه به این موسسات استاندارد است.

برخی از افراد قربانی مد میشوند و از انواع بیکیفیت عینک استفاده میکنند. 4- چنانچه بعد از امتحان عینکها، تمایل به خرید آن داشتید، میتوانید به نماینده شرکت اعلام کرده و هزینه آن را نقدا، با استفاده از دستگاه POS (Point Of Sale) نماینده شرکت و یا کارت به کارت و ارائه رسید پرداخت به نماینده شرکت پرداخت نمایید. علاوه بر تمامی مسائلی که تا به اینجا به آنها اشاره کردیم برای انتخاب و خرید عینک طبی مناسب، لازم است که نکات دیگری نیز به عنوان معیارها و فاکتورهای انتخابی خود در نظر داشته باشید. عینک مناسب صورتهای گرد: اگر فرم کلی صورت شما گرد است باید به دنبال عینک طبیهایی بروید که تیزتر و زاویهدارتر هستند. فرم صورت مربعی به گونهای است که پیشانی تا گونه فاصله منظمی دارد و طول و عرض صورت با هم برابر است و مناسبترین عینک برای این افراد فریمی است که عرض آن بیشتر از طول آن باشد. باید عینک پهن و بزرگ بگیرید که کشیدگی صورت را پنهان کند. این پرتو از نور خورشید با طول موج متوسط میتواند به بخش های داخلی پوست نفوذ پیدا کند و بیشترین نقش در سوختن پوست بر اثر قرار گرفتن طولانی مدت در آفتاب را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید