خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

در اطراف چهره این افراد یک دایره فرضی بکشید، شکلی شبیه به قطره آب دارند که گونهها و چونه نسبتاً بزرگ دارند و پیشانی کوچک آنها جلب توجه میکند. این افراد میتوانند با توجه به وضعیت دیده خود، شکل ظاهری خود و هم چنین انتظاری که از عدسی عینک دارند بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنند. به عینکی که عدسی آن شعاعهای نور عبور یافته را به هم نزدیک نموده یا دور سازد (واگرا یا همگرا باشد) عینک طبی میگویند. اصلاح دید نزدیکبینی با عدسی مقعر یا واگرا و اصلاح دید دوربینی با عدسی محدب یا همگرا است. عدسی با پوشش پلاریزه از ورود نور منعکس شده از سطح آب، نور منعکس شده از سطح برف و همچنین نور منعکس شده از سطح خیابان در حین رانندگی به داخل چشم جلوگیری میکند. این از اصلیترین دلایلی است که رانندگان در طول شب چراغ داخل خودرو را خاموش میکند. پوشش بلو کنترل یا عدسی بلوکات به منظور جلوگیری از ورود نور آبی به داخل چشم استفاده میشود. اما به منظور ایجاد تغییرات در باقی موارد مطرح شده فوق مربوط به تست حضوری میبایست حداقل 48 ساعت قبل این اقدام را انجام نمایید.

این افراد برای انتخاب فریم مشکل چندانی ندارند و گزینه فریم عینک مستطیلی، فریم بیضی شکل، فریم مربعی شکل، فریم دایرهای، فریم ویفرر و همچنین فریم هورن یا چشم گربهای برای آنها مناسب است. پیشانی بلند و پهن و فک قوی باعث شده که برای این افراد فریمهای بیضی شکل، فریمهای دایرهای فریمهای ویفرر انتخاب مناسبی باشند. توصیه ما به این افراد در خرید عینک طبی این است که به سراغ فریم ویفرر و هورن بروند. در ادامه با ما همراه باشید… فریم پهن همراه با اتصال دسته پایین تر در صورت های مستطیلی بهتر است فریم دارای رنگ یکنواخت باشد. ⭕️ آلومینیوم: مقاومت بالا در برابر خوردگی و وزن نسبتاً پایین از مواردی هستند که انتخاب آلومینیوم برای فریم عینک را توجیه میکند. اغلب مردم فرم صورت مثلثی رو به پایین دارند یعنی قسمت پیشانی پهنتر از چانهها میشود. مردانی که در اغلب موارد با کت و شلوار و کراوات ظاهر میشوند، معمولا در انتخاب عینک طبی مردانه محدود به گزینههایی سنتیتر و سادهتر هستند. پوششهای رنگی در رنگهای متنوعی هستند و اغلب توسط ورزشکاران یا کسانی که فعالیتهای خاصی انجام میدهند، به کار گرفته میشوند.

کسانی که چشم ضعیف دارند یا اصطلاحاً نمره چشم آنها بالاست، توانایی متمرکز کردن نور به شکل مناسب را ندارند. بنابراین کسانی که در ورزشهای آبی فعالیت دارند یا احتمالاً در معرض بارندگی قرار میگیرند، نگران کیفیت دید خود نخواهند بود. عینک خود را از همانجا تهیه میکنید . این مجموعه که جزء کالکشن سال ۲۰۲۰ است سعی کردیم زیباترین مدل ها را برای استفاده شما عزیزان جمع آوری کنیم. این فریمها برای عینکهای سبک وزن بهترین انتخاب هستند. در این عدسیها ۲ قسمت متفاوت برای دیدن دور و دید نزدیک در نظر گرفته شده است. در اثر تماس با عرق بدن تغییر رنگ ندهد، قسمت بالایی قاب مماس با لبه تحتانی ابرو باشد. اگر صدا را در قسمت راست گوش خود شنیدید دست راست خود را بلند کنید و اگر صدا را درگوش چپ خود حس کردید دست چپ خود را بلند کنید. اگر برای اولین بار تصمیم به خرید فریم عینک طبی دارید و پوست نسبتا حساسی دارید بهتر است که با متخصص پوست نیز مشورت کنید.نکته بعدی این است که به این فکر کنید که چه مقدار زیبایی عینک برای شما اهمیت دارد .عینک ها معمولا علاوه بر کاربرد اصلی خود به عنوان بخشی از پوشش شخصبه شمار می روند .

عینک اولین بار در قرن سیزدهم میلادی در اروپا استفاده شد. با تکامل صنعت چاپ در قرن پانزدهم استفاده از عینک افزایش یافت اما در قرن حاضر و با اجرای برنامهٔ آموزش عمومی استفاده از آن گسترش یافتهاست. رای چشم پزشکان نیز بدون استفاده از این دستگاه غیر ممکن است . این پوشش صرفاً برای تغییر رنگ عدسی و تغییر وضعیت دید فرد به هنگام استفاده از عینک طبی به کار برده میشود. عینک طبی برای اصلاح دید در عیوب انکساری چشم به کار میرود. این افراد برای خرید عینک طبی نباید به سراغ عینکهای مستطیلی، فریمهای مربعی شکل و فریمهای هورن (Horn) بروند که وضعیت زاویه صورت آنها را بدتر میکند. در تولید این نوع آلیاژ از کروم استفاده شده که ۱۰ تا ۳۰ درصد آن کروم بوده و در برابر زنگ زدگی و حرارت مقاوم است. تا با شرایط و محیط های متفاوت از لحاظ شدت نور سازگار شوند. ویژگی های ساختاری عدسی طبق تجویز چشم پزشک جهت کمک به دید بیمار رعایت شده باشد. حتی المقدور جنس عدسی ها از نوعی باشد که سنگین نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید