خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

اگر چنین کالایی را خریداری کنید، احتمالا میتوانید یک عینک قدیمی مردانه یا زنانه را به عینکی کاربردی با شیشههای جدید تبدیل کنید. البته همه این نکات، زمانی از اهمیت بالایی برخوردار است که بخواهید از محصول خریداری شده استفاده کنید و اگر قرار به جمعآوری کلکسیون است، نیازی به بررسی دقیق کارکرد دسته و شرایط فریم نیست. اگر به مدل عینک طبی خلبانی (aviator) علاقه مند هستید اما در مورد ظاهر یکپارچه و فلزی این مدل از عینکها کمی تردید دارید، این عینک طبی فلزی از برند Dior که شکل و ظاهر مدرنی از عینک خلبانی رو طراحی کرده است، میتونه یکی از گزینه های خیلی عالی برای شما باشه. برای شخصی که دارای موهای سفید کمی در اوایل میانسالی است، استفاده از فریم نقره ای رنگ تاکید بیشتری بر موهای سفید فرد کرده و وی را مسن تر جلوه می دهد بنابراین در اینگونه افراد استفاده از فریم با رنگ تیره تر توصیه می شود. زمانی که فرد از عینک طبی استفاده میکند، عدسی عینک وظیفه متمرکز کردن و کانونی کردن نور را بر عهده دارد. عینک های سایه روشن نیز دارای عدسی هایی با ترکیب رنگی به حالت سایه روشن می باشند، این عینک ها بیشتر برای ورزشکاران در رشته های ورزشی شنا، اسکی، قایقرانی مناسب بوده و استفاده از آنها برای مکان های برفی و یا در ساحل دریا اصلا توصیه نمی شود.

تریوکس: مانند عدسیهای پلی کربنات، بسیار مقاوم هستند و برای اصلاح دید برخی از افراد مناسب است. هنگام خرید عینک، حواستان باشد فریم آن جلوی میدان دید شما را نگیرد. عینک نباید روی بینی فشار وارد کند و در صورتی که در هنگام برداشتن عینک روی بینی تان اثری از عینک به جا مانده است عینک شما مناسب نیست. در هنگام انتخاب عینک باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید عینکی مناسب و در عین حال شیک را انتخاب کنید. حال آنکه عینک قدیمی، بخشی از دنیای افراد عینکی است که به دلایل مختلف وارد آن میشود. اگر فرم صورت شما قلبی هست ( یعنی یک سوم بالایی صورت پهن بوده و دو سوم پایین صورت باریک هست)، میتونید از فریم عینکی که قسمت پایین آن کمی پهنتر هست استفاده کنید تا تعادل خوبی در چهره شما برقرار بشه. عینکهای دارای فریم بزرگ باعث میشن تا صورت شما کوچک به نظر برسه.

اگر فرم صورت شما مثلثی هست (یعنی قسمت پایین صورت پهن و قسمت بالای صورت باریک هست)، فریم عینک گرد کمک میکنه تا ویژگیهای صورت شما متعادل تر به نظر برسه. مخصوصا کودکان و بانوان دارای صورت های ظریف را می توان با فیت کردن فریم های نازک و ظریف زیباتر جلوه داد اما در صورت فیت فرمی با رنگ تیره و ظاهری درشت تر، در صورت این افراد بسیار کوچک و ضعیف تر به نظر خواهدرسید. همانند رنگ فریم، ضخامت های درشت و بیشتر (heavy) فریم برای صورت های با خصوصیات جدی تر و فریم های با ضخامت کم و نازک (light) برای صورت های لطیف و ظریف تر مناسب است. در این مطلب شیکترین و جدیدترین مدل فریم عینک طبی زنانه را برای خانمهایی که به زیبایی اهمیت میدهند آماده کردهیم و امیدواریم مورد پسند باشد. اهمیت محافظت از پوست در برابر آفتاب شدید بر هیچکس پوشیده نیست و می دانید که کرم ضد آفتاب برای این کار ساخته شده است؛ اما نمیتوانیم از ضدآفتاب برای چشم و پوست اطراف آن استفاده کنیم. شما قطعا در زمان خرید عینک قدیمی طبی، قصد استفاده دوباره از شیشههای طبی آن را ندارید، پس توجه به وضعیت شیشههای آن از اهمیت چندانی برخوردار نیست.

اگر قصد خرید عینک قدیمی مردانه را دارید و اطمینانی از درستی سایز آن روی صورت خود ندارید، بهتر است اگر خرید حضوری را انتخاب نمیکنید، از فروشنده درباره سایز آن اطلاعات کسب کنید. توضیحات مفیدی درباره بهترین عمل جراحی چشم برای برداشتن عینک، توسط یک متخصص ارائه شده است. هنگامیکه در انتخاب فریم درشت تر یا ظریف تر برای بیمار مردد هستید، همیشه فریم ظریف تر را به وی پیشنهاد دهید. هرچه صورت ظریف تر و کوچک تر باشد، می توان رنگ روشن تری برای فریم انتخاب کرد و بالعکس. بالعکس برای شخصی که چشمانش نسبت به یکدیگر فاصله زیادی دارند، بهترین فریم، فریمی است که دارای پل بینی تیره رنگ و ضخیم می باشد که کمی پایین تر نیز قرار می گیرد. بهترین فریم برای مردان طاس فریمی است که ریم بالایی آن در ناحیه ابرو مستقیم باشد، به این دلیل که ریم بالایی قسمتی از ناحیه پیشانی را می پوشاند و بنابراین کمی از ارتفاع زیاد پیشانی می کاهد. با استفاده از این عینک طبی مردانه از برند Tommy Hilfiger، میتونید خیلی سریع ظاهر جذاب و فریبنده ای برای چهره خود به وجور بیارید. این عینک طبی مردانه از برند Marc Jacobs، با طراحی بسیار شیک و مدرنی که داره میتونه جز انتخابهای خیلی خوب برای اقایان شیک پوش باشه.

دیدگاهتان را بنویسید