خرید بهترین و زیبا ترین مدلهای عینک اورجینال در فروشگاه عینک بینا

بهتر است پهنای فریم با پهنای فک یکی باشد و می توانید فریم هایی با رنگ های برجسته و نه حتما جیغ همراه با تزیینات استفاده کنید. اگر عینکی تهیه کرده اید که روی صورت شل است و پایین می افتد، می توانید یک کش به دو دسته عینک ببندید تا وقتی کودک عینک را به چشم می گذارد از افتادن آن جلوگیری شود. فریم های فلزی به علت داشتن پل بینی قابل تنظیم مناسب تر می باشند و قرار گرفتن فریم های پلاستیکی روی بینی کوچک کودکان مشکل تر است. در گذشته فریم های پلاستیکی به علت وزن کم، استحکام زیاد و قیمت ارزان انتخاب مناسبی برای کودکان بود، ولی درحال حاضر کارخانه داران، فریم های فلزی را نیز با همان مشخصات تولید نموده اند. هر چند چه در طول دهه های گذشته مواد گوناگونی در ساخت عدسی های عینک به کار رفته است؛ تنوع این مواد هم چنان رو به افزایش است.عدسی های شیشه ای نسبت به عدسی های پلاستیکی قدیمی ترند واغلب دوام بیشتری دارند، زیرا بر خلاف عدسی های پلاستیکی دیرتر خش بر می دارند،ماده ای که به طور سنتی برای تهیه عدسی های عینک طبی استفاده می شود، شیشه است و یکی از معمول ترین آنها شیشه (Crown) می باشد.برای دید بهتر وراحتی بیشتر دید می توان بر روی عدسی های عینک پوششی ایجاد کرد:1- پوشش های ضد رفلکس: بازتاب نور از سطح قدامی و سطح خلفی عدسی عینك و نیز انعكاس متقابل نور در داخل شیشه عینک ( بین سطح قدامی و خلفی)، باعث دوگانگی یا چندگانگی تصویر می شود و از شكایات شایع بیمارانی است كه از عینك های طبی به ویژه برای نزدیک بینی ضعیف نیم تا یک دیوپتر استفاده می نمایند.

برای شروع بهتر است ابتدا بدانید که کودک شما اولا نزدیک بین و یا دوربین است وبعد بسته به شماره عینک طبی او، پزشک عینکی را تجویز کرده که لازم است بطور دایمی و یا گاهی موارد بطور موقتی بزند. به او توضیح دهید که عینک برای دید واضح و مؤثر او، لازم است و از این پس، او راحت تر خواهد توانست نوشته های تابلو و کتاب را ببیند و حتی راحت تر خواهد توانست با هم سالانش بازی کند. عینک یکی از اکسسوریهای جذاب و شیک برای زنان است. البته این فریم ها در مواردی که عینک دائمی نیست، خیلی مناسب نمی باشند. مادامی که اسپلینت و پانسمان بر روی بینی قرار دارد ، مجاز به استفاده از هیچ گونه عینکی نمی باشید و به طور کلی استفاده از عینک عموما به مدت 6 الی 8 هفته بعد از عمل زیبایی بینی ممنوع می باشد. فریم عینک گرد یا بیضی به دلیل اینکه منحنی شکل هستند ، صورت را از حالت مربعی خارج می کنند و برای این فرم صورت مناسب هستند. یک عینک طبی شیک باید شکلی متضاد با فرم صورت شما داشته باشد، یعنی مثلا اگر صورتتان مربعی یا کشیده است، باید سراغ عینک طبی شیشه گرد بروید.

این افراد برای غلبه بر گرد بودن صورت خود باید به سراغ فریمهای زاویه دار مانند فریم مستطیلی شکل، فریم مربعی شکل و فریم ویفرر بروند. اگر صورت گرد و مستطیلی دارید بهتر است عینک های زاویه دار یا به اصطلاح گربه ای باریک و اگر صورت بیضی و کشیده دارید عینک طبی با فریم گرد را انتخاب کنید. بعضی از فروشنده ها اگر در همان جلسه از آنها عینک دیگری خریداری کنید تخفیف های خوبی میدهند که بهتر است به این نکته توجه داشته باشید . عینکی انتخاب کنید که تمام دور چشم فرزندتان از بالای ابرو تا انتهای خط ابرو و زیر چشم را بپوشاند. برخی افراد که به قوز قرنیه دچار شده اند و یا بر اثر ضربه ای به چشم، بر روی قرنیه چشم خطوط نامنظمی ایجاد شده باشد استفاده از لنزهای تماسی در این افراد می تواند بهترین گزینه باشد. در این بخش قصد داریم بهترین انتخابها را برای شما معرفی کنیم. بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان گوانجی شما با توجه به مشکل بینایی که دارید بهترین لنز را برای شما تجویز می کند . در ابتدا از او بخواهید که از عینک طبی را در زمانهای کوتاه استفاده کند تا کم کم به آن عادت کند.

عینک های فتوکروم در معرض شدت نور زیاد به طور خود به خود تیره شده و در نور با شدت کم روشن می شود؛ عدسی این عینک ها اگرچه در جذب اشعه UV توانایی زیادی دارند، اما زمان زیادی طول می کشد تا با شرایط و محیط های مختلف از لحاظ شدت نور سازگار شود. این عینکها از نمای دور با رنگهای متنوع رنگین کمانی دیده میشوند و برای کسانی مناسب هستند که در معرض نور مستقیم قرار میگیرند. اجازه دهید که کودک خودش فرم عینکش را انتخاب کند و شما نیز این انتخاب را تحسین و تمجید کنید. عینک مناسب صورتهای کوچک: اگر صورت کوچکی دارید و نمیدانید که چه مدل عینک طبی را انتخاب کنید توصیه ما این است که به سراغ عینکهای طبی بروید که قاب ندارند و یا شیشههایشان مدور هستند. طراحی میشود. برای بسیاری از زنان و دختران جوان هنگام خرید عینک این سؤال پیش میاید که چگونه قاب متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنیم؟ این صورت دارای چانه و دهان کوچک مرتب است. از آنجایی که فلز آلومینیوم نرم است، در ساختار آنها از سیلیکون استفاده میشود که به نوعی باعث بالا رفتن مقاومت فریم عینک شده است.

دیدگاهتان را بنویسید