خرید انواع عینک آفتابی (دودی) و فریم عینک طبی زنانه اصل 😎

در این مدل از صورتها معمولاً بلندای صورت نسبت به عرض آن بیشتر است. ترجیحا فریم مربعی نباشد، عرض فریم بیشتر از عمق فریم باشد. حتی اگر قصد دارید که اثرات عینک را به حداقل میزان ممکن برسانید و از سادهترین عینک ممکن استفاده کنید، لازم است که بدانید کدام نوع عینک با ساختار و فرم چهرهی شما بیشتر همخوانی دارد و کدامیک بادوامتر خواهد بود. البته این درصد شامل افرادی که بدون نیاز به عینک و صرفا محض زیبایی و کاریزما از آن استفاده میکنند، نمیباشد. ⭕️ عدسی نیمه فشرده 1.60: این عدسیها تا حدود ۲۵ درصد نازکتر از عدسیهای بدون فشردگی هستند و نمره چشم بین ۲ تا ۵ را پوشش میدهند. ⭕️ آلومینیوم: مقاومت بالا در برابر خوردگی و وزن نسبتاً پایین از مواردی هستند که انتخاب آلومینیوم برای فریم عینک را توجیه میکند. در حال حاضر با تنوع مدلهای عینک طبی و معرفی مدلهای زیبا و جذاب، نه تنها چشمان هیچ کس پشت شیشههای عینک مخفی نمیماند بلکه زیبایی مدلهای جدید عینک طبی به زیبایی و جذابیت استایل شما اضافه هم میکند. این افراد برای خرید عینک طبی نباید به سراغ عینکهای مستطیلی، فریمهای مربعی شکل و فریمهای هورن (Horn) بروند که وضعیت زاویه صورت آنها را بدتر میکند.

توجه داشته باشید که شیشه عینک یکی از مهم ترین اجزاء در عینک های طبی است شیشه عینکی را که انتخاب می کنید نباید سنگین باشد زیرا شیشه های سنگین شما را اذیت می کنند. زیرا عینکهای بزرگ میتونن بر این ویژگیهای صورت غلبه داشته باشند. این عینک ها برای کسانی که شماره دو چشم اختلاف زیادی دارد و یا کسانی که دارای انحراف عمودی هستند، توصیه نمی شود؛ زیرا بیناییشان با مشکل مواجه خواهد شد3- عینک تدریجی: استفاده از عینک های تدریجی برای افرادی که دچار عیوب انکساری دور و پیرچشمی بطور همزمان شده اند، مرسوم شده است. مادامی که اسپلینت و پانسمان بر روی بینی قرار دارد ، مجاز به استفاده از هیچ گونه عینکی نمی باشید و به طور کلی استفاده از عینک عموما به مدت 6 الی 8 هفته بعد از عمل زیبایی بینی ممنوع می باشد. شما باید عینک طبی موردنظر خود را امتحان کنید تا نحوه قرارگیری آن بر روی صورت و بینی و همینطور میزان سنگینی و راحتی آن را بررسی نمایید. هنگام خرید برخی از این کالاها، به دلیل قدیمی بودن محصول، وجود صدمات ظاهری روی آن اجتنابناپذیر بوده و نمیتوانید کالایی که کاملا سالم است را خریداری کنید.

اما برخی از شرکتها اقدام به تولید فریم عینک با جنسهای مختلف مانند نقره جامد یا نقره استرلینگ، فریم چوبی، فریم استخوانی و فریم شاخ بوفالو میکنند. عینک طبی یکی از زیبا کننده های صورت است و میتواند زیبایی خاصی به صورت دهد ، البته بعضی ها هم هستند که به خاطر ضعیفی چشم استفاده میکنند. برخی از استفاده کنندگان از چنین عینک هایی نسبت به آنها ابراز نارضایتی می نمایند و حتی به دیگران توصیه میکنند که هیچگاه چنین عینک هایی را تهیه نکنند و دلیل آن این است که آنها نتوانسته اند از عینک خود استفاده کنند، لذا تصور میکنند که ایراد از این عینک ها می باشد4- عینکهای با شیشه فتوکرومیک: عدسی های فتوکرومیک، نوع خاصی از عدسی هستند که در شرایط نوری مختلف تغییر رنگ میدهند، یعنی در روشنایی تیره و در تاریکی روشن شده، نور بیشتری را عبور میدهند. از تفاوت های اصلی عینک های طبی زنانه و مردانه که حایز اهمیت است این نکته می باشد که معمولاً مدل های زنانه دارای خطوط صاف تر و نقش و نگار های تزئینی بیشتری هستند.

در میان انواع فریم عینک طبی قصد داریم به معرفی عینک فریم زیلونات بپردازیم.برخی از تولید کنندگان اقدام به تولید عینکی مبتنی بر پلاستیک ضد خساسیت می کنند این جنس از شفافیت و سیکی بیشتری نسبت به سایر مدل های فریم پلاستیکی برخوردار است. فریم های آلومینیومی وزن سبکی دارند و در برابر خوردگی نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. به قسمت تحتانی این عدسیها که مربوط به دید نزدیک است، اصطلاحا سگمنت SEGMENT می گوئیم و در اشکال و اندازه های گوناگونی می باشد. عینکهای آفتابی کاربردهای گوناگونی و از پیادهروی و گردش تا سرکار و جلسه کاربرد دارند به همین دلیل بهتر است هر فرد پیش از خرید نیاز خود را شناسایی کند. عینک در برابر وزش باد و گرد و خاک از چشم محافظت می کند. استفاده از عینک به طور مداوم می تواند باعث درد در ناحیه بینی و یا در پشت گوش ها می شود. شاید در گذشتههای نه چندان دور استفاده از عینک یک نقطه منفی برای شیک پوشی تلقی میشد اما آن روزها مدتها است که سپری شدهاند. سبک طراحی ویکتوریا بکهام کلاسیک است و این کلاسیک بودن را میتوان در عینکهای برند او هم دید، عینکهایی که با الهام از سبکهای قدیمی طراحی شدهاند اما مدرن و امروزی و تطبیق پذیرند.

دیدگاهتان را بنویسید