خبر مهم برای بازار خودرو /اعلام جزییات واردات خودروی سواری – خبرآنلاین

آغاز رسیدگی به پرونده کلاهبرداری پیش فروش خودرو در ساوجبلاغ رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به آغاز رسیدگی به پرونده کلاهبرداری شبکهای فروش خودرو در ساوجبلاغ گفت: با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضائیه در دوره « تحول و تعالی قوه قضائیه»، مبنی بر رسیدگی به پرونده.های حقوقی دارای طرفین متعدد و پروندههای کیفری کثیرالشاکی، رسیدگی به این نوع پروندهها در دادگستری کل استان البرز تسریع شده است. تهران (پانا) – بعد از دستور فوری رئیس دولت سیزدهم مبنی بر ممنوعیت استفاده از قطعات خودروی بیکیفیت یکی از کارشناسان قطعه ساز و انجمن سازندگان قطعات خودرو عنوان کرد که در هیچ کجای دنیا همه قطعات خودرو توسط یک کشور تولید نمیشود و مهم این است که راه مبادله تکنولوژی با تولیدکنندگان اصلی قطعات حساس در خودرو باز شود تا بتوان خودروی مونتاژی باکیفیت ساخت. تخفیف بیمه شخص ثالث که در واقع همان درصد تخفیف عدم خسارت است، به تعداد سالهایی باز میگردد که بیمهگذار یا راننده در تصادف مقصر شناخته نشده و از بیمه ثالث خود استفاده نکرده است. جزئیات تعیین افزایش حقوق کارگران؛ آیا پایه حقوق کارگران ۶۰ درصد افزایش مییابد؟

جدول واریز سود سهام عدالت در چند مرحله؛ آغاز واریزیها از ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۰ فرمول تعیین دستمزد کارگران اعلام شد؛ حقوق کارگران چقدر افزایش مییابد؟ مبلغ دیه، هر سال از سوی بیمه مرکزی تعیین میشود که برای سال ۱۴۰۰ معادل ۶۴۰ میلیون تومان در ماه حرام و ۴۸۰ میلیون تومان در ماه غیرحرام است. زمان پاسخگویی شرکتها: یکی از مهمترین فاکتورها برای ارزیابی عملکرد یک شرکت و میزان رضایتمندی مشتری این است که شرکت بیمه چند روز پس از ثبت شکایت، پاسخگوی مشتری خواهد بود. قیمت روز خودرو یکی از مهمترین مواردی است که تعداد زیادی از افراد آن را رصد میکنند. مادران مشمول امکان ثبتنام یک دستگاه خودرو از محصولات ایرانخودرو را خواهند داشت؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعهکشی مشخص خواهند شد. عصر خودرو- در حالی در آستانه مسافراتهای نوروزی ماشینآلات راهداری به دلیل فرسودگی در شرایط نامناسبی قرار دارند که مجلس بهدنبال واردات ماشینآلات دست دوم برای رفع این مشکل است. بیمهنامه یکساله: در این بیمهنامهها شروع و پایان اعتبار بیمهنامه مشخص است، برای ۳۶۵ روز سال اعتبار دارند و خرید آنها نسبت به بیمهنامههای کوتاهمدت مقرون بهصرفهتر است.

این فعال صنعت قطعهسازی اظهار کرد: «به همین دلیل اکنون ما خلا تکنولوژی داریم و برای به روز بودن این قطعات با شرکتهای صاحب تکنولوژی این قطعات که مخترع این قطعات هستند ارتباطمان قطع است. قطعات میتواند از نقاط مختلف دنیا در بالاترین سطح به ایران بیاید و یک خودروی مونتاژ باکیفیت ارایه شود. قادری در مورد تعیین مجدد واردات خودرو در لایحه بودجه با وجود اینکه پیش از این بحث حذف واردات خودروهای سواری توسط کمیسیون تلفیق مطرح شده بود، گفت: تعدادی از نمایندگان معتقد بودند که با توجه به بازدید اخیر رییس جمهور از ایران خودرو و تاکید بر فراهم کردن زمینه برای واردات خودرو، فرصت مناسبی است تا مجلس نیز در این موضوع ورود پیدا کند. عضو انجمن سازندگان قطعات و مجموعههای خودرو درباره دلیل دیگر پایین آمدن کیفیت خودرو در دایران گفت: «موضوع دیگری که درباره کیفیت خودرو قابل ذکر است این است که وقتی قرار است به سطح بالاتری از کیفیت دست پیدا کنید طبیعی است که قیمتها هم متفاوت باشد. در هیچ کجای دنیا همه قطعات را خودشان نمیسازند. لازم به ذکر است که همزمان با این طرح، ایرانخودرو قصد دارد در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ١۴٠٠/٠٨/١٩ مجلس شورای اسلامی، اولین طرح حمایتی خود برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا مابعد آنها، پس از تاریخ فوق متولد شده باشند، را اجرایی کند.

برای یک خودرو، از دو نمایندگی بیمه صادر شده باشد. رتبه رضایتمندی: این مورد در واقع رتبه رضایت از مبلغ پرداختی خسارت است که بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی پژوهشکده بیمه، در سامانه بیمه مرکزی ثبت میشود. موضوع کیفیت خودروی داخل از دغدغههای مهم مردم است و از سوی دیگر تولیدکنندگان خودرو دلیل کیفیت پایین را کمبود قطعات خودرویی باکیفیت عنوان میکنند. «ساسان قربانی»، عضو انجمن سازندگان قطعات خودرو در گفتوگو با پانا با اشاره به اینکه مشکلات کنونی خودروی داخلی در گذشته کمتر بوده درباره دلایل این اتفاق گفت: «در گذشته در کشور ما خودروهایی تولید میشدند که سطح کیفی بالاتری داشتند. عصر خودرو- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس مصوبات نشست شب گذشته این کمیسیون را تشریح کرد. جعفر قادری عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص تغییرات الحاقی تبصره ۷ لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: شب گذشته بحثی در خصوص این تبصره مطرح و اعداد مربوط به آن اصلاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید