حراج ویژه عینک های آفتابی و طبی – خبرآنلاین

در صورتی که فاصله چشمانتان بیشتر است از عینک با پل ضخیم و تیرهتر استفاده کنید. هم خانم ها میتوانند از آن استفاده کنند و هم آقایان و انتخاب رنگ آن کاملا بستگی به خود شما دارد که چه رنگی را می پسندید. چشم پزشک رفتم و تست کوررنگیش شامل چندتا رنگ ساده بود که بعد نتیجه اش را میزنه دید طبیعی دارد و اگه عینک نیاز داشته باشید براتون مینویسه و بهتون میگه اگه پزشک بانک لازم دونست که عینک بزنید عینک بزنید. قبضهایی که بهتون میدنُ بذارید تو نوبت بینایی سنجی ( طبقه بالا) و آزمایش عدم اعتیاد، بعد برید تو صف اسپیتومتری که دیروز خیلی شلوغ بود ! البته ترتیبشون فرقی نمیکنه به غیر از شماره 1 که باید همون اول برید . بهتره این فرم رو که گرفتید اول برید یه نوبت واسه پذیرش بگیرید که بعدا معتل نشید و تا یه سری از کاراتون و انجام میدین نوبتتون شده باشه .

شرح مختصری از کارهای پزشکی و مابقی کارها که از بچه های استان گلستان تا این لحظه رخ داده رو براتون میخواستم بگم. نگران معاینات پزشکی نباشید.. نگران نباشید. چیز خاصی نیست. دوستان اصلا نگران نباشید،این هفته دیگه همه چیز مشخص میشه. دوستان عزیزم آرامش خودتون رو حفظ کنید و مطمین باشین باهاتون تماس میگیرن.. هر چند رنگ فریم می تواند یکی از مهم ترین وجوه تفاوت باشد.در صورت های بیضی، اجزای صورت در تناسب بیشتری قرار دارند و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که فریمی را انتخاب کنید که عرض آن به اندازه پهن ترین قسمت چهره یا بیشتر از آن باشد. توجه داشته باشید که قبل از انتخاب رنگ عینک باید به قاب و فریم مدل عینک طبی توجه کنید و فریمی را انتخاب کنید که با فرم صورت شما مطابقت و همخوانی دارد. هر چند رنگ فریم میتواند یکی از مهمترین وجوه تفاوت باشد. فریم های لولا فنری برای کودکان مناسب هستند. برای بینایی سنجی و آزمایشها باید اول پذیرش رفته باشید و وجهشو پرداخت کرده باشید . مبلغ ۱۵۷۰۰۰ تومان هم پرداخت کردم. وکلللی هزینه های جزیی که تا اینجا ۵۱۰ تومن خرج کردم.

و شما نمیتونید همه معایناتتون رو در یک روز انجام بدین..پس صبرداشته باشین تا یک مقدار کارها و هماهنگی های بانک پیش بره تا اسامی بعدی رو اعلام کنند.. و در تابلو علایم بینایی که روی دیوار بوداز همه از ردیف آخر که خیلی کوچیک بود و مربوط به شما ۱۰/۱۰بود می پرسید مرحله بعدی مرحله شنوایی سنجی هست که چیز خاصی نیست.کلا همه مراحل برای راننده ها و کاردان ها یکی بود و فرقی نداشت.حالا اگر سوال خاصی داشته باشین که بتونم جواب بدم در خدمت شما هستم.البته این مربوط به استان ما بوده شاید استان شما فرق بکنه .به امید موفقیت همتون. یکی از ابتداییترین قدمهایی که در جریان خرید عینک طبی باید بردارید این است که به سراغ انتخاب فریم عینک با توجه به جنس آن بروید. بنابراین باید عینکی را انتخاب کنید که علاوه بر اینکه با آن احساس راحتی می کنید و به صورت شما می آید، جنس خوبی هم داشته باشد و زود نشکند. اما تاکنون همه استفاده کنندگان این فریم از جذابیت آن بر روی چهره خودشان ابراز رضایت کرده اند.

بر خلاف دیگر فریم های عینک که دارای شکل های مختلف و طرح های متفاوتی هستند فریم گرد نیز کاملا ساده اما فوق العاده شیک و زیبا طراحی شده است که شکل چهره شما به هر نوع کشیده، بیضی و یا گرد باشد این نوع فریم به چهره شما به خوبی خوش می نشیند و جذابیت شما را دو چندان میکند. بعدش ی شی گرد کوچولو که شیشه ای بود رو گذاشتن جلوی چشام و ازم خواستن که به لاله ی گوششون نگاه کنم. این چهرهها هم میتوانند از عینکهای زاویهدار استفاده کنند و هم عینکها گرد و منحنی. توصیه ما به این افراد این است که از فریم دایرهای شکل، frame مربعی شکل و فریم هورن تا حد امکان دوری کنند که باریک بودن چانه آنها را به شکل برجسته به رخ میکشد. شاید لازم باشد که به فروشنده یادآور شوید شما قصد خرید یک عینک برای محافظت از چشم فرزندتان را دارید و یک عینک فانتزی که نقش اسباب بازی را ایفا کند، هدفتان از این خرید نیست.

دیدگاهتان را بنویسید