با 170 میلیون صاحب پرشیا شوید + لینک اسامی برندگان

وی با بیان اینکه تضمین تعهدات خودروساز در بورس اتفاق می افتد، گفت: اگر خودروساز به هر دلیل نتوانست کالا را در زمان سررسید تحویل دهد، بورس خسارت را از محل تضامینی که از عرضه کننده اخذ کرده است، به خریدار خودرو پرداخت میکند. یکی از دغدغه هایی که همواره خریداران خودرو به صورت اقساطی با آن مواجه هستند مدت دار بودن تحویل خودرو میباشد که مجموعه شمس خودرو برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تحویل آنی خودرو پس از طی مراحل اداری نموده است. یکی از دغدغه های مهم بسیاری از کاربران و مشتریان خودرو اطلاع از محصولات مختلف شرکت های خودروسازی است. یکی از معیارهایی که بسیاری از افراد در زمان خرید بیمه بدنه به آن توجه میکنند، پایین بودن قیمت بیمهنامه است. فروش اقساطی خودرو یکی از راهکارهایی است که با بهره مندی از آن می توان خودروهای بروز تولید داخلی و خودروهای خارجی را با سهولت خریداری نمود. ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو برای تمام کسانی که قصد خریداری محصولات این شرکت به طور مستقیم را دارند، الزامی است. همان طور که می دانید، در سال های گذشته به دلایل گوناگون از جمله وضع قوانینی که از ورود خودروهای خارجی جلوگیری می کنند، کمبود خودرو در کشور احساس شده است.

همان طور که مشاهده می کنید، در این گزینه عناوینی چون تعیمرات گارانتی، تعمیرات وارانتی، سرویس های دوره ای، امداد سیار، نوبت دهی اینترنتی و همکاری با ایران خودرو وجود دارد. فلاح درمورد مزیت این طرح توضیح داد: مزیت این طرح نسبت به مدل فعلی این است که خودرو تک نرخی میشود و یک قیمت که همان قیمت کشف شده در بازار است، خواهد بود. این قیمت هم قیمتی خواهد بود که بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا در بورس کشف میشود. مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران با بیان اینکه مدل مذکور را میتوان برای خودروهای پرتیراژ استفاده کرد، افزود: خودروسازی برای خودروهای کم تیراژ که تصوری برای شکلگیری بازار ثانویه و فروش مجدد برای آن ها وجود ندارد، می تواند از بستر بازار فرعی بورس کالا به صورت بازار یک بار معامله در قالب قراردادی که می تواند سلف یا نقدی باشد بهره ببرد. مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران ادامه داد: از زمانی هم که خودرو در بورس معامله و خریدار مشخص میشود، تا زمان سررسید میتوان از امکان بازار ثانویه استفاده کرد که اگر فردی که خودرو را خریداری کرده است تمایل داشته باشد آن را در بازار ثانویه به شخص دیگری بفروشد، بتواند این معامله را انجام دهد.

بیمهنامه کوتاهمدت: اگر بیمهگذار توان پرداخت یکجای حق بیمه بلندمدت را نداشته باشد یا قصد فروش وسیله نقلیهاش را داشته باشد، میتواند بیمهنامه کوتاهمدت ۲ ماهه، ۳ ماهه، ۴ ماهه، ۶ ماهه یا ۹ ماهه را خریداری کند. خرید خودرو صفر : اغلب افراد ترجیح میدهند که خودروی صفر خریداری کنند تا خیالشان تا مدت زمان طولانی از بابت مشکلات و خرابیهای احتمالی خودرو آسوده باشد و یا حتی در صورتی که نیاز به تعمیر یا سرویس خودرو باشد بتوانند از گارانتی خودرو استفاده کنند. در برخی موارد قیمت خودروهایی که در بازار آزاد خرید و فروش می شوند تا دو برابر قیمت فروش کارخانه یا حتی بیش تر هم می رسند. خریدار نیز خودرو را در قالب قرارداد سلف پیش خرید میکند و در زمان سررسید قرارداد، خودرو را از خودروساز تحویل میگیرد. خودروهایی که بصورت اقساطی توسط مجموعه شمس خودرو بفروش میرسند تحویل فوری هستند . با این روش فروش در مدت زمان کوتاهی میتوانید خودروی مد نظر خود را تحویل بگیرید. مجموعه شمس خودرو با رصد این بازار برای سهولت خرید هموطنان عزیز امکان خرید با بهترین شرایط به صورت فروش نقدی خودرو و فروش اقساطی خودرو را فراهم آورده است . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش اقساطی خودرو و خرید نقدی خودرو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با آگاهی از شرایط متناسب خود ٬ نسبت به ثبت سفارش و خرید خودرو اقدامات کنید .

در ادامه می توانید بر روی هر محصول کلیک کرده و به بخش اطلاعات آن وارد شوید. شما پس از دریافت اطلاعات بیمهای، بررسی و خرید ارزانترین بیمه بدنه مناسب شرایط خود در کمترین زمان ممکن، بیمهنامه خود را به صورت رایگان درب منزل دریافت مینمایید. با پشت سر گذاشتن این مراحل شما به سامانه ایران خودرو وارد شده و می توانید از امکانات این سامانه استفاده نمایید. برای خرید اقساطی خودرو با بهترین شرایط می توانید با مجموعه شمس خودرو تماس حاصل نمایید. رای خرید ارزانترین بیمه بدنه، قیمت بیمه ارائه شده توسط تمام شرکتهای بیمهای مجاز را در سامانه بیمه دات کام از طریق صفحه ی مقایسه و استعلام نرخ بیمه بدنه مقایسه نمایید. کارگزاری آنلاین بیمه دات کام، سامانه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه از جمله بیمه بدنه خودرو است. همین نکته سبب میشود، بیمهگزار قبل از خرید بیمهنامه، در سایت بیمه دات کام به استعلام بیمه بدنه و مقایسه پوششهای مختلف شرکت های بیمهگر میپردازد. سعی کنید برای ثبت نام در این سامانه یا سفارش خرید محصولات، از سیستم های کامپیوتری استفاده نمایید تا در هنگام طی کردن مراحل با خطا و مشکل مواجه نشوید. در ادامه روش انجام ثبت نام سایت ایران خودرو را هم توضیح خواهیم داد تا به راحتی بتوانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و برای شرکت در قرعه کشی محصولات با مشکلی رو به رو نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید