این نکات را هنگام خرید خودرو اگر فراموش کنید، کلاه سرتان رفته است!

اینجا است که موسسات اجارهدهنده ماشین شرایط مختلفی را برای مشتریان خود در نظر میگیرند تا هر شخص باتوجه به شرایط خود بتواند خودرو مورد نظر را با راننده و یا بدون راننده اجاره کند. ماشینهایی از برند پورشه، بنز، بی ام دبلیو، هیوندای ، تویوتا و کیا ، تنها بخشی از برندهای لوکسی است که محصولاتشان در موسسات اجارهدهنده خودرو وجود دارد. مرکز اجاره خودرو حامی رنت با مجوز رسمی و 14 سال سابقه به عنوان یکی از بزرگترین موسسات کرایه اتومبیل، به تمام این نیازها پاسخ می دهد و خودروی مناسب شما را در اختیار دارد. برای جواب همه این نیازها و پرسشها کافی است با حامی رنت تماس بگیرید. همچنین سیستم ثبت خودرو جهت اجاره به شما این امکان را میدهد که از اجارهدادن ماشین خود کسب درآمد کنید. بدین ترتیب پس از احراز هویت و شرایط مشتری توسط کارشناس پاسخگو درخواست ایشان ثبت شده و کارشناسان جهت دریافت مدارک موردنیاز و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس خواهند گرفت.

مراسمات خاص و مهم مانند جشن عروسی که قرار است خاطرهاش برای همیشه در ذهنتان ثبت شود هم میتواند از دلایل مهم کرایه خودرو باشد. بکسل کردن وسیله نقلیه دیگر (به جز خودروهایی که مجاز به بکسل کردن باشند). پوشش ترانزیت: این پوشش مربوط به خطراتی است که خارج از مرزهای کشور به وسایل نقلیه وارد میشود. نگاه وزیر صمت دولت سیزدهم به این بخش مهم از بازار اشتباه بود، زیرا خودرو پس از منزل مسکونی دومین مولفه رفاه خانوار است و نباید مانند عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی دولت دوم حسن روحانی که یکی از پایه های ویران شدن اقتصاد کشور در 4 سال اخیر است، آنرا کالایی تجملی و حاشیه ای دانست. همکاران ما در موسسه آماده راهنمایی شما در همه بخش های هستند. مشاوران متخصص ازکی با ارائه مشاورهای دقیق شما را در انتخاب بهترین بیمه بدنه راهنمایی خواهند کرد. ویژگیهای خودرو و تخفیفهای بیمه بدنه. همچنین یکی از تخفیفهای بیمه بدنه که توسط همه شرکتهای بیمه ارائه میشود، تخفیف خرید نقدی است.

مثلا برای یک نفر فقط ارزان بودن بیمه مهم است و برای شخص دیگر پوششهای بیمهای کامل و مناسب. در کنار پوششهای اصلی یک سری پوشش اضافی هم توسط شرکت های بیمه ارائه میشود که شما میتوانید در زمان خرید بیمه بدنه آنها را انتخاب کنید. پوششهای بیمه بدنه به دو دسته پوشش اصلی و پوشش اضافی تقسیم میشوند. پس در صورت پرداخت نقدی حق بیمه بدنه، میتوانید بیمهنامه خود را 10 درصد ارزانتر خریداری کنید. بیمه گزار بعد از محاسبه بیمه بدنه، بهترین بیمه آنلاین خودرو را خریداری میکند. اگر برای استعلام بیمه بدنه از سایت ازکی یا مشاوره کارشناسان ازکی استفاده کنید، اطلاع از تمامی تخفیفهای ارائه شده و خرید بیمه بدنه با بهترین قیمت کار سختی نیست. قیمت خودرو صفر همواره برای خریداران و فروشندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. میخواهید داخل شهر رفت وآمد کنید یا اینکه سفر جاده ای در پیش دارید؟ حتی ممکن است برای پیش بردن یک قرار کاری مهم نیاز به اجاره خودرو داشته باشید. حالا دیگر تفاوتی ندارد که به چه دلیل یا با چه نیازی به سراغ اجاره خودرو میروید.

عصر خودرو- شرکت هوندا موتور اعلام کرد که صادرات خودرو و موتورسیکلت به روسیه را به حالت تعلیق درآورده است و این نشان میدهد که خودروسازان ژاپنی بیشتری به موج جهانی شرکتهایی که تجارت با روسیه را پس از حمله به اوکراین متوقف میکنند، ملحق خواهند شد. شوک عجیب به بازار خودرو/ این خودرو 70 میلیون تومان ارزانتر شد! در چند سال اخیر، بعضی از شرکتهای بیمه امکان ویژهای برای خسارت بیمه بدنه در نظر گرفتهاند به نام خسارت سیار. اگر قصد خرید این بیمه را دارید احتمالا این سوال برایتان ایجاد شده که کدام شرکت، بیمه بهتری ارائه میکند و در واقع بهترین بیمه بدنه کدام است. ایلان ماسک در نیمه دوم سال 2020 وعده داد که تسلا بتواند با کاهش هزینه تولید باتری در خودروهای برقی ظرف کمتر از 3 سال اولین خودروی الکتریکی اقتصادی با قیمت 25 هزار دلار را روانه بازار کند و به این ترتیب، بازار را شگفتزده کرد؛ البته آرزوهای ایلان ماسک به همینجا خاتمه نداشت و در ادامه وی از هدف گذاری تولید سالانه 20 میلیون خودروی برقی تا سال 2030 خبر داد. عصر خودرو- معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با برنامهریزی مدون و سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومانی در هر سال، ظرف پنج سال آینده، با توسعه پلتفرم و قوای محرکه، هیچ یک از محصولات قدیمی فعلی تولید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید