این نکات را هنگام خرید خودرو اگر فراموش کنید، کلاه سرتان رفته است!

در این قسمت باید شماره شبا کارت بانکی که به نام خودتان است و قصد دارید برای خرید محصوالات ایران خودرو از طریق آن هزینه را بپردازید، وارد کنید. هم چنین، کاربران بعد از خرید خودرو به دلایل گوناگون از جمله بررسی خودرو و استفاده از خدمات پس از فروش باید به نمایندگی ها مراجعه نمایند. هفته گذشته رئیس دولت سیزدهم در یک بازدید سرزده از خط تولید و انبارهای ایرانخودرو دستوراتی معروف به «8فرمان» در حوزه خودرو صادر کرد. در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجوز واردات ۵۰ هزار خودرو سواری ذکر شده بود که این مسئله در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی لایحه بودجه دولت حذف شد اما پس از ورود بودجه به صحن در روزهای اخیر و بررسی پیشنهادات نمایندگان مجلس در صحن و کمیسیون، بحث واردات خودروها سواری نیز مجددا مورد بررسی قرار گرفت. در بخش قبل نحوه ورود به این سامانه را برای شما بیان کرده ایم. در این بخش لازم است کد ملی خود را در کادر مشخص شده قرار داده و گزینه «جستجو» را بزنید. بعد از این که دو مرتبه در کادرهای مشخص شده شماره شبا را وارد کردید، تیک مربوط به تایید آن را هم در قسمت پاییت بزنید.

اما در صورتی که تا کنون در سایت این شرکت ثبت نام نکرده اید، باید از قسمت پایین این پنجره بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک نمایید. کمیسیون تلفیق نیز که واردات 50 هزار دستگاه خودرو سواری را در بودجه 1401 از دستورکار خارج کرده بود، آنرا احیا کرد و توسعه داد و 20 هزار دستگاه خودرو هیبریدی و برقی بدان افزود تا شاهد واردات 70 هزار دستگاه خودرو سواری در سال آینده باشیم. در ادامه می توانید بر روی هر محصول کلیک کرده و به بخش اطلاعات آن وارد شوید. هر کدام از این موارد امکانات خاصی را در اختیار شما قرار می دهند که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم. در این جا هر کدام از این مراحل را به صورت گام به گام و کامل برای شما توضیح می دهیم تا جهت انجام این فرآیند با مشکلی رو به رو نباشید. ۵سپس وارد مرحله بعدی فرآیند ثبت نام می شوید. با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تائید وارد سامانه شوید. اولین بخش این فرم شامل وارد کردن شماره شبا بانکی می باشد. ۶همان طور که گفتیم، اگر کد ملی شما تا کنون در سایت ایران خودرو ثبت نشده باشد، با انتخاب گزینه «جستجو» در بخش قبل وارد فرم ثبت نام خواهید شد.

باید گزینه «فروش اینترنتی محصوالات» را از این بخش انتخاب کنید تا به قسمت فروش سامانه منتقل شوید. متقاضیان در صورت دارا بودن این شرایط، باید این موضوع را در وب سایت ایران خودرو اعلام نمایند؛ در غیر این صورت امکان خرید محصولات این شرکت وجود نخواهد داشت. در نهایت شماره تلفن ثابت، پیش شماره آن و آدرس ایمیل خود را هم در جایگاه مشخص شده قرار دهید تا فرم ثبت نام تکمیل گردد. ردیاب یا Tracker یک دستگاه الکترونیکی کوچک (3 تا 5 سانتی متر) و سبک (20-100گرم) است که در صورتی که همراه با شخص یا وسیله دیگری حمل شود ، مکان جغرافیایی آن را توسط سنسور جی پی اس ، پیدا کرده و لحظه به لحظه به سیستم مرکزی مخابره میکند. آتش سوزی برای خودروهای الکتریکی، معمولاً با انتشار گازهای سمی، صداهای عجیب و شعلههای سوزان همراه است. در این بخش می توانی اطلاعات نمایندگی ها را مطالعه کرده و یک نمایندگی مناسب و نزدیک به محل سکونت خود را برای تحویل خودرو خریداری شده انتخاب کنید. چون در سِپریس خودرو را از مالک اجاره میکنید، قیمتها اغلب پایینتر از سایز مراکز است. شرایط اجاره خودرو از سپریس چیست؟ بیمه بدنه چیست؟ چرا باید بیمه بدنه خودرو داشته باشیم؟

در چنین شرایطی، اگر ارزش خودرو جدید از ارزش خودروی قبلی بیشتر باشد، بیمهگذار باید تفاوت حق بیمه را به شرکت بیمه پرداخت کند. در صورتی که ارزش خودروی شما در مدت بیمه افزایش پیدا کرده و از قیمت درج شده در بیمهنامه بیشتر شده باشد، با استفاده از این پوشش میتوانید خسارت را به ارزش روز خودرو دریافت کنید. بیمهگر ارزش بازیافتی خودرو را تعیین میکند. بیمهنامه خودرو را چک کنید. ۸در آخرین بخش فرم ثبت نام هم باید شماره موبایل تان را وارد کرده و جنسیت را انتخاب کنید. اما اگر تا کنون این کد ملی ثبت نشده باشد، وارد بخش مربوط به فرم ثبت نام می شوید. ۷بخش بعدی فرم ثبت نام مربوط به انتخاب کلمه عبور و وارد نمودن اطلاعات هویتی است. در این قسمت از شما درخواست می شود نام کاربری که همان کد ملی است و کلمه عبور خود را در جایگاه مشخص شده قرار داده و به این سامانه وارد شوید. ابتدا کلمه عبور مورد نظر خود را وارد نموده و آن را تایید کنید. در حال حاضر بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرو بیش تر از قسمت های دیگر آن مورد استفاده قرار می گیرد. این دو شرکت در حال حاضر جزو تأمینکنندههای کلیدی شرکت کوپرتینویی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید