استعلام، محاسبه و خرید بیمه بدنه خودرو + بهترین قیمت

مشتریان از طریق برقراری ارتباط با خط تماس مشتریان ویژه به شماره ۲۷۶۶۳۳۳۰-۰۲۱ میتوانند نسبت به درخواست اجاره خودرو اقدام نمایند. پوشش ایاب و ذهاب: اگر خودرو به دلیل حادثه قابل استفاده نبوده و برای تعمیر در تعمیرگاه متوقف باشد، روزانه به مدت ۳۰ روز مبلغی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به بیم گذار پرداخت میشود. پوشش هزینه توقف خودروهای بارکش و اتوکار: در این پوشش در صورتی که خودرو به علت خطرات تحت پوشش بیمه بدنه قابل استفاده نباشد و در تعمیرگاه متوقف بماند، خسارتی به صورتی روزانه به آن پرداخت میشود. برای دریافت تخفیف ۳۰ درصدی خرید بیمهنامه بدنه برای خودروهای صفر کیلومتر تا سه ماه از تاریخ ثبت شده بالای سند فروش خودرو فرصت دارید که خودرو را بیمه کنید تا تخفیفات خودرو صفر را دریافت نمایید. تأمین قطعات و ترخیص فوری خودروهای دپو شده در انبارهای ایرانخودرو، افزایش ۵۰ درصدی تولید خودرو در سال آینده، توقف تولید برخی خودروهای قدیمی و آغاز تولید چند خودروی جدید و باکیفیت، اجازه واردات منضبط و تحت نظارت از سال آینده، نوسازی ناوگان حملونقل عمومی و شفافسازی فرآیند قرعهکشی و رفع ابهام کامل برای مردم با نظارت دقیق وزارت صمت، از جمله دستورات رئیسی هستند.

به نظر نمی رسد که بازار خودرو ایران در سال آینده و یا حتی در 4 سال آینده به سمت وضعیت متوسط جهانی حرکت کند، اما از وضع خجالت آور 4 سال اخیر فاصله گرفته و به جایگاه بلندمدت اقتصاد ایران باز می گردد که ابزاری برای تحقیر مردم با انباشتن خیابان ها از مدل های منسوخ و بی کیفیت است و واردات 70 هزار دستگاه در سال باعث تغییر اساسی در وضعیت کنونی نمی شود. کمیسیون تلفیق نیز که واردات 50 هزار دستگاه خودرو سواری را در بودجه 1401 از دستورکار خارج کرده بود، آنرا احیا کرد و توسعه داد و 20 هزار دستگاه خودرو هیبریدی و برقی بدان افزود تا شاهد واردات 70 هزار دستگاه خودرو سواری در سال آینده باشیم. در کنار پوششهای اصلی یک سری پوشش اضافی هم توسط شرکت های بیمه ارائه میشود که شما میتوانید در زمان خرید بیمه بدنه آنها را انتخاب کنید. برای استفاده از بخش مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو هم لازم است یک سری مراحل را انجام دهید که در ادامه آن ها را به طور کامل برای شما آورده ایم.

نسبت به کارکرد و سن خودرو و قیمت آن، روکش صندلی¬ها و پدال¬ها، درها، لاستیک¬های دور در، دستگیره¬ها، داشبورد و تمامی اجزای داخل کابین ماشین را بررسی کنید که زیاد ساییده نباشند. در صورتی که قبلا درخواست خود را ثبت کرده باشید، می توانید با استفاده از «پیگیری درخواست» نسبت به بررسی و مشاهده نتایج آن اقدام کنید. شرکت آمیکو، مونتاژکنندهی وانت آسنا، یک دستگاه هوانگهای Huanghai N۷ را برای تست و بررسی دراختیار گرفته است. اینجا است که موسسات اجارهدهنده ماشین شرایط مختلفی را برای مشتریان خود در نظر میگیرند تا هر شخص باتوجه به شرایط خود بتواند خودرو مورد نظر را با راننده و یا بدون راننده اجاره کند. شما فقط تاریخ و شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید و به لیست مدلهای متنوع ماشین دست پیدا کنید. در صورتی که خودرو را به صورت مستقیم از شرکت خرداری کرده اید، گزینه « خودرو را از ایران خودرو خریده ام» و در صورت خریداری آن از بازار گزینه « خودرو را از بازار خریده ام» را انتخاب کنید. ۶به هر حال، بعد از این که اطلاعات لازم در هر کدام از روش های ثبت درخواست را که انتخاب کرده اید، وارد نمودید، می توانید درخواست و گزارش خود را در این سامانه ثبت کنید.

کاربران می توانند از این طریق با سامانه ایران خودرو ارتباط برقرار کرده، سوالات خود را بپرسند. شما میتوانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام و با وارد کردن اطلاعات درخواستی خودرو، بهترین بیمه بدنه را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید. پوشش ترانزیت: این پوشش مربوط به خطراتی است که خارج از مرزهای کشور به وسایل نقلیه وارد میشود. پوشش شکست شیشه: از طریق این پوشش خسارت ناشی از شکست شیشه که به علت تغییر دما یا متراکم شدن هوای داخل خودرو رخ دهد، جبران میشود. در صورتی که ارزش خودروی شما در مدت بیمه افزایش پیدا کرده و از قیمت درج شده در بیمهنامه بیشتر شده باشد، با استفاده از این پوشش میتوانید خسارت را به ارزش روز خودرو دریافت کنید. اینجا است که وجود راهی برای کارشناسی قیمت خودرو لازم و ضروری است. البته تنها امکانات موجود نیستند و موارد دیگری هم این سایت وجود دارند که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. خسارتهای ناشی از پاشیدن رنگ،اسید و سایر مواد شیمیایی به موضوع بیمه؛ مگر این که شرکت بیمه حوادث یاد شده را در پوشش بیمهنامه متعهد شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید