استعلام، محاسبه و خرید بیمه بدنه خودرو + بهترین قیمت

علاقه مندان به خرید محصولات شرکت ایران خودرو می توانند به سامانه این شرت مراجعه نموده و از طریق بخش فروش اینترنتی محصولات آن اقدام نمایند. مشتریان میتوانند با مراجعه به هریک از شعب بانک آینده، نسبت به ارائه درخواست اجاره خودرو اقدام نمایند. دو گزینه پیگیری درخواست و ثبت درخواست در قسمت پایین صفحه قابل مشاهده می باشند. اما در صورت خرید خودرو از بازار، جهت ثبت درخواست در این بخش از سایت ایران خودرو نیاز به شماره شاسی و شماره موتور خواهید داشت. ۶به هر حال، بعد از این که اطلاعات لازم در هر کدام از روش های ثبت درخواست را که انتخاب کرده اید، وارد نمودید، می توانید درخواست و گزارش خود را در این سامانه ثبت کنید. در واقع کاربران بعد از ورود به این بخش می توانند درخواست خود را ثبت نموده و در ادامه هم از همین بخش نسبت به پیگیری آن اقدام نمایند. امکان پیگیری درخواست هم برای شما از طریق همین سامانه فراهم بوده و در ادامه می توانید نتیجه گزارش خود را مشاهده کنید. همان گونه که اشاره کردیم، ابتدا لازم است ثبت نام خود را در بخش فروش اینترنتی وب سایت ایران خودرو انجام داده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کنید.

در قسمت های قبلی بخش فروش اینترنتی و نحوه ثبت نام در آن را به طور کامل برای شما بیان کرده ایم. برای استفاده از بخش مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو هم لازم است یک سری مراحل را انجام دهید که در ادامه آن ها را به طور کامل برای شما آورده ایم. همان طور که مشاهده می کنید، در این گزینه عناوینی چون تعیمرات گارانتی، تعمیرات وارانتی، سرویس های دوره ای، امداد سیار، نوبت دهی اینترنتی و همکاری با ایران خودرو وجود دارد. بنابراین می توانید از گزینه های موجود در بخش خدمات برای دریافت اطلاعات لازم یا ثبت نوبت اینترنتی استفاده نمایید. در ادامه نحوه ارتباط با سامانه ایران خودرو که برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت است را هم توضیح خواهیم داد تا در صورت لزوم بتوانید با بخش ارتباط با مشتریان تماس برقرار کرده و مشکلات خود را از این طریق برطرف کنید. روشهای مختلفی برای پرداخت عوارض سالیانه خودرو در نظر گرفته شده است که با توجه به دسترسی خود میتوانید از هر یک از آنها استفاده کنید. تخفیف نقدی: این تخفیف مربوط به پرداخت نقدی حق بیمه است و در تمام شرکتها 10 درصد در نظر گرفته میشود. در محاسبه بیمه بدنه عوامل مختلفی تأثیرگذار هستند.

سیمکشی خودرو نباید بر اثر حرارت خشک شده باشد زیرا در اینصورت امکان پارگی سیمها وجود دارد و باعث سوختن سیمکشی و به دنبال آن از کار افتادن خودرو میشود. سعادت رنت پیشنهادات ویژه ای برای رنت ماشین در ایران دارد! شاید برایتان جالب باشد بدانید که هر چقدر تعداد روزهای بیشتری برای اجاره ماشین در نظر بگیرید، مشمول تخفیفات هیجانانگیزتری میشوید. تخفیف خودرو صفر کیلومتر: تخفیف خودروی صفر کیلومتر بین 20 تا 30 درصد در نظر گرفته میشود. هم چنین اگر دارای مهارت مناسبی در زمینه خودرو هستید، خواهید توانست از بخش همکاری با ایران خودرو جهت استخدام در این شرکت اقدام نمایید. در صورتی که قبلا درخواست خود را ثبت کرده باشید، می توانید با استفاده از «پیگیری درخواست» نسبت به بررسی و مشاهده نتایج آن اقدام کنید. اما اگر تازه قصد ثبت کردن درخواست تان را دارید، باید گزینه دوم یعنی «ثبت درخواست» را بزنید. اما در صورتی که در این امر موفق نبودید، می توانید از بخش ارتباط با مشتریان این سایت استفاده نمایید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. علارقم وجود راه های ارتباطی با نمایندگی های شرکت یا وجود بخش سوالات متداول در سایت ایران خودرو ، بخش دیگری هم تحت عنوان بخش مدیریت ارتباط با مشتریان تعریف شده است.

هم چنین می توانید از طریق بخش مدیریت ارتباط با مشتریان وب سایت ایران خودرو ، گزارش ها، مشکلات محصول و درخواست های خود را ثبت و ارسال نمایید. ۳از شما درخواست می شود کد ملی و کلمه عبورتان را وارد نمایید. البته تنها امکانات موجود نیستند و موارد دیگری هم این سایت وجود دارند که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. کافیست شماره پلاک خود را وارد کنید و پس از مشاهده جزئیات عوارض خود، نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. منتخبان به مدت 3 روز مهلت خواهند داشت تا به واریز، مبلغ پیش پرداخت براساس بخشنامه اقدام کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات فهرست ذخیره، جایگزین خواهند شد. تخفیفهای بیمه بدنه به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم میشود. بیمه بدنه یکی از بیمههای مربوط به خودرو است که در آن، خسارتهای وارد شده به اتومبیل جبران میشود. مدیرعامل ایران خودرو تبریز در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: افزایش تولید خودرو در ایام پایانی سال و همچنین ماندگاری خودرو بدلیل کسری قطعات و از طرفی توزیع سایر خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو به شمالغرب کشور از مبدا سایت تبریز موجب افزایش خودرو در پارکینگ این سایت شده است. پوشش ترانزیت: این پوشش مربوط به خطراتی است که خارج از مرزهای کشور به وسایل نقلیه وارد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید