اخبار فوتبال ایران و جهان

حسین بادامکی در گفتوگو با ایسنا در حاشیه برگزاری اختتامیه مسابقات فوتبال زیر ۱۲ سال خراسان رضوی که در پارک ملت مشهد برگزار شد، اظهار کرد: برای توسعه فوتبال هر چقدر به سنین پایه توجه کنیم، نتیجه آن را در سالهای بعد خواهیم دید. کمپ حجازی هم برای فصل آینده در درسترس خواهد بود. روزنامه دکه پارس فوتبال ؛ گل ؛ مدافعان استقلال تا پایان فصل می مانند ؟ بازیکن و مربی سابق تیم سپاهان میگوید افت سپاهان یک مساله کاملا طبیعی است که برای هر تیمی در طول فصل رخ میداد. من دیروز دیدم که یزدانی عکسی در کنار صادق بارانی ، بازیکن ملوان منتشر کرد که مشخص شد یزدانی هم قرار است به این تیم برود. مهمترین بازی امروز مربوط به تقابل حساس تیمهای لیورپول و وستهم در لیگ برتر انگلیس است که این بازی را شبکه ورزش پخش زنده میکند. وی افزود: از چند سال گذشته و به خصوص در یک سال اخیر اقدامات خوبی توسط هیات فوتبال خراسان رضوی و مشهد صورت گرفته و استعدادهای مشهد و خراسان را زیر نظر گرفتهاند. رییس هیات فوتبال مشهد در خصوص جایگاه فوتبال پایه مشهد در کشور گفت: متاسفانه خراسان رضوی جایگاه خوبی در سطح کشور ندارد. اولین رویارویی این دو نیز چند روز پیش در دبی رخ داد که در آن درگیری فیزیکی بین آن ها رخ داده و حواشی بسیاری به دنبال داشت.

و آقای مهدی مهدویکیا کسانی هستند که الگوهای ما هستند و از نظر فوتبالی میتوانند کمک زیادی به ما کنند. بچه ها و آقای اسکوچیچ بعد از بازی سعی کردند دلداری بدهند اما تجربه ای شد که از این به بعد بیشتر حواسم جمع باشد که چنین اتفاقاتی رخ ندهد چون کارهایی به این شکل زحمات یک مجموعه را زیر سوال میبرد. حامد پاکدل تک گل پرسپولیس را به ثمر رساند که این گل مشکوک به هند بود و هواداران استقلال ادعا کردند که این گل صددرصد هند بوده است. ۰ دیدگاه خبر خوب بازیکن پرسپولیس برای هواداران چیست؟ شرزود تمیروف ، بازیکن جوان ازبکستان برای بستن قرارداد با پرسپولیس وارد تهران شد. امید عالیشاه ، هافبک با تجربه پرسپولیس میتواند تیمش را در شهرآورد تهران همراهی کند. همچنین نگاه ویژهای به ورزش بانوان داریم تا زیرساختهای آن را آماده کرده که در حد ورزش آقایان به شرایط مطلوبی دست یابد. امروز کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف مواد اعتیاد آور در نوجوانان برگزار شد و در این جلسه که با حضور پیشکسوتان فوتبال شاهین و محمد رضا مهدوی و همچنین آقایان ملک محمدی کارشناس بهزیستی و رمضانی مدیر موسسه سپهر و همچنین خانم دکتر شفیعی معاونت پیشگیری ستاد شهر تهران برگزار شد در خصوص بروز اعتیاد در نوجوانان و شیوع مواد مخدر در فرزندان پرداخته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال کایسری اسپور در هفته بیست و هشتم سوپرلیگ ترکیه روز دوشنبه به مصاف آلانیا اسپور میرود. 1:00 گزارش جالب نشریه پرتغالی درباره مهدی طارمی ؛ ثروتمند، مستقل و وفادار! به گزارش ورزش سه، صادق محرمی مدافع سابق پرسپولیس که هماکنون در تیم دیناموزاگرب کرواسی حضور دارد در گفتوگویی با برنامه شب های فوتبالی درباره مسائل مختلفی صحبت کرده و از شرایط خود در لیگ کرواسی ابراز رضایت کرده است. وی در خصوص مشکل زمین فوتبال در مشهد و کمک شهرداری در این خصوص یادآور شد: در این دوره در مناطق کمبرخوردار شهر زمینهایی ایجاد خواهیم کرد. با توجه به رویکرد شهرداری که باید با ورزش شور و نشاط اجتماعی ایجاد شود، قطعا به فکر ساخت زمین فوتبال در سطح مشهد خواهیم بود. در آستانه این مسابقه، «حکمت کارامان» سرمربی کایسری تاکید کرد که سه بازیکن تیمش از جمله سیدمجید حسینی را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد. این دو که قرار است روز سیزدهم فروردین سال ۱۴۰۱ در قفس با هم مبارزه کنند ، در هفته های اخیر با انتشار ویدیوهایی از تمرینات شان، یکدیگر را به چالش کشیده اند. در هفته های اخیر سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی و مبارزه اش با مارتین فورد بسیار خبرساز بوده است.

بابک مرادی در مصاحبه با برنامه شب های فوتبالی ۹ اسفند ۱۴۰۰ گفت : استقلال در سال های گذشته به این دلیل قهرمان نمی شد که از خودی ها ضربه می خورد ؛ چون استقلال را دوست داشتم جدا شدم ؛ هدفم فقط بازگشت به استقلال است. طی چند روز گذشته چهار زمین چمن در منطقه چهار مشهد احداث کردیم. تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را برای بازی با صنعت نفت آبادان بعد از یک روز استراحت، آغاز کرد. همه به من تبریک میگفتند و میگفتند با مربی ما به جام جهانی رفتید. با نتایجی که تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گرفته، انتظارات به قدری بالا رفته که با مساوی و برد و نتایجی از این دست، مردم و حتی خود بازیکنان راضی شوند. صادق محرمی در ابتدای صحبت هایش درباره حضور تیم ملی در جام جهانی و پتانسیلی که در این تیم میبیند گفت: وقتی به جام جهانی و اینکه چه اتفاقی میتواند برای تیم ملی رخ بدهد فکر میکنم اولین چیزی که به ذهن خودم میآید این است که وقتی بازی ها تمام میشود و میخواهیم برگردیم، برگشتمان طوری باشد که به ایرانی بودنمان بیشتر از بقیه مواقع افتخار کنیم و بگوییم توانستیم دل مردم را شاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید