اجبار سه دز واکسن برای سفرهای نوروزی و مشکلات جریمه خودروها – ایسنا

دارند. لذا روند افزایش تولید خودرو بسیار کند است. همان اول کار وعده افزایش تولید خودرو را داد که به نظر میرسد با این وعده ایشان اصلا صحنه خودرو را نشناخته بود. تأمین قطعات و ترخیص فوری خودروهای دپو شده در انبارهای ایرانخودرو، افزایش ۵۰ درصدی تولید خودرو در سال آینده، توقف تولید برخی خودروهای قدیمی و آغاز تولید چند خودروی جدید و باکیفیت، اجازه واردات منضبط و تحت نظارت از سال آینده، نوسازی ناوگان حملونقل عمومی و شفافسازی فرآیند قرعهکشی و رفع ابهام کامل برای مردم با نظارت دقیق وزارت صمت، از جمله دستورات رئیسی هستند. بعد از ورود اطلاعات شخصی، بارگذاری عکس پشت و روی کارت خودرو و بیمهنامه بدنه قبلی خود، با پرداخت هزینه به خرید آنلاین بیمه خودروی مناسب خود بپردازید. در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت میگیرد و در غیر این صورت، برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تأیید سازمانهای ذیربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد شد؛ قرعه کشی این بخشنامه با شرایط فروش مشابه، همزمان انجام میشود و اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای آنها میسر شود.

این مدل در صورت واردات به کشورمان، بزرگترین وانت بازار خواهد بود. مدیر توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران ادامه داد: از زمانی هم که خودرو در بورس معامله و خریدار مشخص میشود، تا زمان سررسید میتوان از امکان بازار ثانویه استفاده کرد که اگر فردی که خودرو را خریداری کرده است تمایل داشته باشد آن را در بازار ثانویه به شخص دیگری بفروشد، بتواند این معامله را انجام دهد. ثبت نام طرح جدید فروش ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ دهم اسفند ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ دوازدهم اسفند ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. به گزارش ایمنا، ثبت نام طرح فروش جدید ایران خودرو سه روز ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز شنبه چهاردهم اسفند ماه ۱۴۰۰ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی انجام شد. وی ادامه داد: اشتباه آقای فاطمی امین این بود که فکر کرد به عنوان وزیر صمت میتواند در برابر این موضوع کاری کند در حالی که این مشکل ارتباطی با وزیر ندارد. این همان روال دستوری است که ما در دوره قبل هم داشتیم، و نتیجه دخالتهای بیجا همین شرایطی است که شاهد آن هستیم. فلاح درمورد مزیت این طرح توضیح داد: مزیت این طرح نسبت به مدل فعلی این است که خودرو تک نرخی میشود و یک قیمت که همان قیمت کشف شده در بازار است، خواهد بود.

این سیستم، هنوز به مرحلهی تجاری نرسیده اما نتایجی امیدوارکننده داشته است. در ادامه روش انجام ثبت نام سایت ایران خودرو را هم توضیح خواهیم داد تا به راحتی بتوانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و برای شرکت در قرعه کشی محصولات با مشکلی رو به رو نباشید. در ادامه باید تیک مربوط به عبارت های « مالك خودرو نیستم و پلاك انتظامی فعال خودرو به نام خود ندارم» و « دارای گواهینامه رانندگی خودرو می باشم» را هم فعال کرده و شماره گواهینامه تان را در کادر مشخص شده قرار دهید. البته در وهله نخست به عنوان یک پیشنهاد و توصیه عنوان شد و در ادامه اجباری شد. شخصی که خودرویی را در قالب قراردادهای یادشده، روی تابلوی بورس خریده است، میتواند آن را همانطور که خودروساز خودرو را می فروشد، روی تابلو به فرد دیگر عرضه کند. با توجه به تأکیدی که پلیس راهنمایی و رانندگی درباره لزوم اخذ معاینه فنی برای خودروها بر اساس قانون دارد، تمام خودروهای سواری اعم از داخلی و خارجی که سن آنها بیش از ۴ سال باشد ملزم به اخذ معاینه فنی هستند. بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماهه خواهد بود.

مدیرعامل ایرانخودرو گفت: با دستور رئیس جمهور از سال آینده خودروها کمتر از دو هفته در پارکینگ ایران خودرو باقی میمانند و به سرعت عرضه میشوند. قاعدتا برخی عرضه ها می تواند در قابل سلف کوتاه مدت و برخی سلف بلندمدت باشد. خریدار نیز خودرو را در قالب قرارداد سلف پیش خرید میکند و در زمان سررسید قرارداد، خودرو را از خودروساز تحویل میگیرد. در صورت عدم واریز وجه، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی میشود. مرحله چهارم: در صورت لزوم مراسم قرعه کشی پس از پایان مهلت ثبت نام و با حضور مراجع نظارتی برگزار میشود. پژو پارس با قیمت قطعی ۱۶۹ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۳۰۰ تومان، پارس TU۵ با قیمت قطعی ۱۷۵ میلیون و ۹۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشهای با قیمت قطعی ۲۳۵ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با قیمت قطعی ۳۹۷ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان عرضه میشود. در این طرح ایران خودرو پژو پارس، پارس Tu ۵، پژو ۲۰۷ با سقف شیشهای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه کرد. بر اساس بخشنامه ۴۴۳۲ ایران خودرو، پژو پارس، پارس Tu ۵، پژو ۲۰۷ با سقف شیشهای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک در این طرح عرضه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید