آخرین اخبار و قیمت های خودرو داخلی و وارداتی

تخفیف ۱۰۰ میلیونی به زنان برای خرید خودرو! عصر خودرو- شرکت تسلا از خودروی جدیدی رونمایی کرده که سرعت آن در کمتر از ۲ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. عصر خودرو- مرسدس به تازگی تصاویری دقیق از یک خودروی فوق العاده جذاب منتشر کرده که رسانه های خودرویی و مخاطبان این حوزه را به شدت درگیر خود کرده است. بنابراین پیشبینی من این است که تا خرداد یا اوایل تابستان با شرایط پیچیدهای همراه هستیم که نااطمینانی در بازار خودرو افزایش مییابد که این به معنای افزایش قیمت است مگر اینکه یک اتفاق غیرقابل پیشبینی مانند به نتیجه رسیدن زودهنگام مذاکرات رخ دهد. عصر خودرو- تویوتا یکی از جذاب ترین پیکاپ های خود را با نام هایلوکس ریوو جی آر مدل ۲۰۲۲ در بازار تایلند عرضه می کند. یکی از انواع بیمههایی که برای رانندگان و وسایل نقلیه بسیار مفید واقع میشود؛ بیمه بدنه اتومبیل است. خسارت ناشی از رانندگی اتومبیل و مشارکت آن در رقابت های اتومبیل رانی یا آزمایش سرعت. هدف از راه اندازی سایت خودروبانک، تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی است و هر خودرو یا ماشین به صورت فیلم یا مقاله به طور تخصصی مورد تست و معرفی قرار می گیرد.

مصطفوی گفت: اصلا راه حل بازار خودرو در اختیار وزیر صمت نیست، کلید کاهش قیمت در بازار خودرو نیز افزایش تولید نیست چراکه 70 درصد بازار خودرو را دلالان تشکیل میدهند. عصر خودرو- جانشین پلیس راهور ناجا شرط سفر نوروزی برای خودروهای شخصی را تشریح کرد و گفت: برای سفر نوروزی نیاز به ثبت پلاک خودرو در هیچ سامانهای نیست. قاسمی با بیان اینکه بر اساس آمارها به طور میانگین در مجموع ۸۵ درصد از جمعیت هدف در کشورمان دز اول و دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند، گفت: این آمار شامل ۹۱ درصد تزریق دز اول و حدود ۸۵ درصد تزریق دز دوم است و افرادی هم که نوبت تزریق دز سوم آنان رسیده است باید واکسن خود را تزریق کنند. اما در ادامه حسین قاسمی – دبیر کمیته اجتماعی، امنیتی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا- اعلام کرد: روز گذشته ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت تزریق سه دز واکسن تأکید کرد و بنا شد تا آن دسته از افرادی هم که سه ماه از تاریخ دز دوم واکسن شان گذشته است حتما دز سوم را دریافت کنند.

اکوایران: در معاملات روز یکشنبه نمادهای «فملی»، «فولاد» و «فخوز» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل داشتند. از یک سو تعداد نمادهای سبزپوش بیشتر بود و شاخص هم وزن رشد کرد و از سوی دیگر شاخص کل نزول کرد. امروز نمادهای «فملی»، «فولاد» و «فخوز» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل داشتند. حتی ممکن است شخصی بخواهد خودرو را برای جابهجا کردن مهمان مهمی اجاره کند و آن را به فرودگاه فرستاده تا مهمان را به مقصد برساند. ممکن است شما بخواهید به یک مسافرت چند روزه جهت استراحت بروید و ترجیح دهید یک ماشین لوکس اجاره کنید. بهمن دیزل، یک کامیون چینی مونتاژ ایران را با قیمت سه میلیارد تومان پیشفروش میکند. جالب اینجا است که اکنون با پیشرفت تنکولوژی و ارتباطات امکان این وجود دارد که بسیاری از موسسات، خودرو را در یک شهر اجاره دهند و در شهری دیگر پس از انقضای مدت اجاره، آن را تحویل بگیرند که این بسیاری از نگرانیها را حل میکند. بیمه گزار با پرداخت مبلغ مشخص حق بیمه به شرکت بیمهگر و خرید بیمه بدنه ، وسیلهنقلیه خود را در برابر خطرات و حوادث احتمالی خودرو بیمه میکند. بیمه بدنه آنلاین خودروها، برای تضمین خسارتهای احتمالی حوادث امری لازم و ضروری است.

ما اینجا هستیم که اطلاعات لازم را به شما بدهیم و این تفکر اشتباه را تغییر دهیم. اما دلیل این تفکر اشتباه چیست؟ خسارت خودروی بیمه شده به دلیل حمل مواد اسیدی، انفجاری یا قابل احتراق؛ مگر آن که موضوع بیمه تمهیدات لازم برای حمل چنین موادی را در بندهای بیمه بدنه اتومبیل برای خود لحاظ کرده باشد. البته به دلیل محدودیت ورود اتومبیل های خارجی به ایران اغلب ماشین ها مدل های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ هستند. البته که لازم است برای اجاره خودرو مدارکی جهت ضمانت دادن به موسسه اجارهدهنده داده شود. اینجا است که وجود راهی برای کارشناسی قیمت خودرو لازم و ضروری است. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس معاملات انجام شده امروز (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر است. این شرکتها بسته به قیمت و وضعیت موجود هزینههای مختلفی را برای اجاره دادن ماشینهایشان تعریف میکنند. برخی از افراد در وزارتخانه تصمیمگیری میکنند که نه در صنعت خودرو بودند و نه این صنعت را از نزدیک درک کردند ولی مدیرعامل و هیئت مدیره انتخاب میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید